Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.373
Cevap
825
Favori
1.705.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #31
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arazis_med

arkadaslar yaklasik 7 ay once amazondan su urunu almistim

http://www.amazon.com/2-5-inch-Vehicle-Recorder-Dashboard-Camcorder/dp/B0053DDNW6/ref=pd_cp_e_0

6ay kadar kullandim. gayet de guzel cekim yapiyordu. plakalar gece bile seciliyordu. ama 1ay once ekran gitti. kayit yapmamaya basladi (hafiza kartini takip baktim). simdi kendime ve anneme olmak uzere iki tane yeni almak istiyorum. cok pahali olmayan hangi urunu onerirsiniz? yukarida verilen linklerdekinden hangisidaha iyi sizce

http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Dash-Car-DVR-Cam-Vehicle-Camera-IR-LED-Night-Vision-Blackbox-GS1000-/370771045932?fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en

http://www.ebay.com/itm/160799950091?redirect=mobile

http://www.ebay.com/itm/HD-720P-Dual-Lens-Dashboard-Car-vehicle-Camera-Video-Recorder-DVR-CAM-G-sensor-/130810752739?pt=US_Rear_View_Monitors_Cams_Kits&hash=item1e74edaee3

ozel isteklerim yok. sadece ben araba kullanirken cekim yapsa yeterli. tesekkur.

Özellik istemiyorsanız ben ortadaki ürünü sipariş ettim incelemesini yapıcam. En alttakide 460 tane satılmış adamın yorumlar iyi ve iki kameralı güzel bir ürün oda olabilir. En üstteki için 1080p ama 25 fps çekim yapıyor ama 1440, düşürünce ayarını 30 fps yazmış.

3 üründe olabilir aslında. Amazon comdan aldığınız ürün çok ucuz ve piyasa malı bozulması normal. Aynı ürün aliexpres comda 12 dolar kiloyla veriyor adamlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: arazis_med

haha kiloylaysa alip satalim burda :)

suna ne dersiniz?

http://www.amazon.com/Veho-VCC-003-MUVI-BLK-digital-camcorder-Surveillance/dp/B0029631VI/ref=sr_1_7?s=electronics&ie=UTF8&qid=1371466337&sr=1-7&keywords=dash+cam

640x480 bence uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Siparişi geçtim şu an itibarı ile. En az 20-25 gün sonra gelir.

http://www.ebay.com/itm/160799950091

Tam 10 günde geldi incelemesini yakında ilk mesaja ekliyeceğim.

Araç içi kamera Tavsiyesi

• 18 Haziranda kargoya verilen ürünüm 24 haziranda elime ulaştı, gerçekten inanamadım. Onlarca kez çinden alışveriş yapan birisi olarak bu kadar hızlı gelmesine çok şaşırdım.

Ürüne gelince, beklediğim gibi oldukça kaliteli bir ürün.
    Dün akşam deneme amaçlı arabada kullandım, sonuçlarından oldukça memnunum.
    Mevcut aynanın üstüne oturtuyorsunuz, takması 30 sn sürmüyor
    Aynı anda 2 kamerayıda kaydediyor, hem araba içini hem araba dışını. 3. kamerayı daha bağlamadım, yarın elektrikçime gidip aleti direkt aküye bağlatacağım.
    Hemen 32 gb microsd kart aldım sorunsuzca çalıştırdı.
    Yanında, hdmi kablosu, çakmak şarz aleti, pc kablosu, kitapçığı vardı.

Bağlattıktan sonra fotoğrafları paylaşırım

http://www.geekbuying.com/item/Brand-New-3-0inch-TFT-LCD-HD-IR-Night-Vision-Car-DVR-Rear-View-Mirror-with-3-Cameras-and-G-Sensor-314439.html

• quote:

Orijinalden alıntı: msakdogan

18 Haziranda kargoya verilen ürünüm 24 haziranda elime ulaştı, gerçekten inanamadım. Onlarca kez çinden alışveriş yapan birisi olarak bu kadar hızlı gelmesine çok şaşırdım.

Aynı anda 2 kamerayıda kaydediyor, hem araba içini hem araba dışını. 3. kamerayı daha bağlamadım, yarın elektrikçime gidip aleti direkt aküye bağlatacağım.

http://www.geekbuying.com/item/Brand-New-3-0inch-TFT-LCD-HD-IR-Night-Vision-Car-DVR-Rear-View-Mirror-with-3-Cameras-and-G-Sensor-314439.html

Of süper görünüyor çekimleri herhangi bir siteye ra.pid.share olur- upload ederseniz indirip netliğine bakalım.

Ah ya şu modelin birde GPS olan versiyonu olsa süper olurmuş güle güle kullanın :)

• quote:

18 Haziranda kargoya verilen ürünüm 24 haziranda elime ulaştı, gerçekten inanamadım. Onlarca kez çinden alışveriş yapan birisi olarak bu kadar hızlı gelmesine çok şaşırdım.

Benin düşündüğüm model. Hocam youtube a örnek bir video atarsanız çok mutlu olurum. Ben de almak istiyorum özellikle de geri park kamerası beni cezbediyor. Konu favorilerimde zaten incelemenizi merakla bekliyorum.

• dün akşamdan beri cihaz kayıtta, en kısa sürede kayıtları yüklerim arkadaşlar. 3. kamerayı ben arabanın tavanına sıkıştırttım desem yeri var, bir yer delinmeden yırtılmadan zarar görmeden montaj yaptı sağolsun arkadaş. Direkt aküyede bağladık cihazı sorunsuz bir şekilde çalışıyor alet. yanlızca şunu belirtmekte fayda var, dünden beri kim gördüyse aynayı inanaılmaz beğendi.
  • quote:

dün akşamdan beri cihaz kayıtta, en kısa sürede kayıtları yüklerim arkadaşlar. 3. kamerayı ben arabanın tavanına sıkıştırttım desem yeri var, bir yer delinmeden yırtılmadan zarar görmeden montaj yaptı sağolsun arkadaş. Direkt aküyede bağladık cihazı sorunsuz bir şekilde çalışıyor alet. yanlızca şunu belirtmekte fayda var, dünden beri kim gördüyse aynayı inanaılmaz beğendi.

Hocam ayna içindeki ekranı çok merak ediyorum bir de dikiz aynası olarak kalitesi nasıl onu merak ediyorum. Ben picasso da kullanicam. Otomatik karartma yok aynada ama rengi koyu ve arka ışıklar çok rahatsız etmiyor. Hafif koyu bir rengi var. Bu üründe kullanılan ayna boy aynası gibi ise çok siritir mı diyorum.

• Kıskandım yaw :) şu modelin gps olan modeli hiç gözüne çarpan varmı ? Kendi kameramı satıp aynalı alırım walla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim araç kamerası geldi, birşey soracağım bunun hafıza kartı Micro SD mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Hocam benim araç kamerası geldi, birşey soracağım bunun hafıza kartı Micro SD mi ?

Aynen micro SD tavsiyem class 10 alın ben öyle yaptım. Güle güle kullanın.

• İlk denemem, 1:47 de motorcu yola atladı allahtan yavaştım
  • quote:

İlk denemem, 1:47 de motorcu yola atladı allahtan yavaştım

görüntüler çok güzel. çok beğendim.
    ne marka, ne model kameranız?
    nerden ve ne kadara aldınız?
    görüntüler çoooook güzel.

• dealextreme sitesinden x9000 araç kamerası almayı düşünüyorum fakat hiç yurtdışı alışverişi yapmadım ve x9000 de nasıl kamera bilmiyorum

bilgisi olan tavsiye verebilecek olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: derememo

quote:

İlk denemem, 1:47 de motorcu yola atladı allahtan yavaştım

görüntüler çok güzel. çok beğendim.
    ne marka, ne model kameranız?
    nerden ve ne kadara aldınız?
    görüntüler çoooook güzel.

Bu konu başlığında incelemesi olan kamera işte :) ayrıca uzun video yüklediği için 1001 arkadaş youtubeye 1080P kaydetmemiş izlediğiniz 720P genede iyi çıkmış görüntüler. Dün gece önümde bir kaza oldu onu yükleyeceğim bi kaç güne.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

dealextreme sitesinden x9000 araç kamerası almayı düşünüyorum fakat hiç yurtdışı alışverişi yapmadım ve x9000 de nasıl kamera bilmiyorum

Dealextreme bilmem ama çift kamera istiyorsanız gps olmayan aynaya takılıp ayna olan modeli tavsiye ederim. E-prance com adresinde var bu forumda bir arkadaşta satın aldı çok memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

dealextreme sitesinden x9000 araç kamerası almayı düşünüyorum fakat hiç yurtdışı alışverişi yapmadım ve x9000 de nasıl kamera bilmiyorum

Yurtdışı alışverişi Paypal kullanıp onunla gerçekleştirirseniz ödemenizi istanbulda bir adamdan aldığınız üründen daha güvenli.

Çok basit paypal üyeliği alın sonra tavsiyem sanal kredi kartınızı paypala tanıtın. Ödemeyi paypal ile yapıyorsunuz. 45 gün süre var baktınız kargo gelmedi vs paranızı iade talebinde bulunuyorsunuz yüzde 99 haklı iseniz geri alıyorsunuz. Çindeki dolandırıcı satıcı hiç denk gelmedi bana. Adamların feedback yorumları çok iyi oluyor. Herif 12 bin tane satmış aynı ürünü 10 bin kişi 5 yıldız verip teşekkür etmiş. O adamın seni kazıklayıp paranı çalması zaten olağan dışı birşey.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    tavsiyeleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim dikkate alacağım

çif kameralı ve kayıtta öndeki aacın plakası belli olacak şekilde çekim yapan kamera tavsiyeniz varmı ?
  • evet arkadaşlar kaliteyi, önce converterla kalitesini düşürdüm sonra youtuba'a yüklerken kalitesi yine düştü. Kalitesi iyi ama bana açısı geniş değil gibi pek. Açısını beğenmedim sadece
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.