Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.360
Cevap
824
Favori
1.704.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son 2 aydır araç kameram gidip gelme yapıyor.Sigorta kurundaki sigortayı tutan yerdeki kıskaçları yerinden çıkmış başka sigortayı denedim onda da gidip geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaz-siyah

olgu hocam bu ürünü türkiyede bulma şandım var mı acaba yada bu kalitede birşey tavsiye edebilirmisin?
    araç içi kamera ile birlikte geri görüş kamerasıda olsun itiyorum bu sebeple bu tarz ürünlere yöneldim.

birde

https://www.hepsiburada.com/novatek-nt710hd-32-gb-hafiza-karti-7-inc-dokunmatik-ips-ekran-turkce-menu-14mp-full-hd-1080p-dikiz-aynali-cift-yon-arac-ici-ve-geri-vites-kamerasi-p-HBV00000B9JJE?magaza=Probiel%20Bilişim&wt_gl=cpc.nelk.6817-oto.pla&gclid=Cj0KCQjw5s3cBRCAARIsAB8ZjU1qTq1nxNp--WQQIrt4j5EeSXtl12-eb2bMZXvq1IkFQdNCwtbp_PgaAoVREALw_wcB

böyle bir üründe var. hafıza kartı da hediyeli. novatek çipsetli diyor ama cipset ve kamera sensör detaylarını bulamadım, iyimidir emin olamadım fena durmuyor aslında ne dersiniz?

Alıntıları Göster
    Özel msj attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

Arkadaşlar son 2 aydır araç kameram gidip gelme yapıyor.Sigorta kurundaki sigortayı tutan yerdeki kıskaçları yerinden çıkmış başka sigortayı denedim onda da gidip geliyor
    Modeli neydi ?

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Vıofo A118C modeli hocam
  • Junsun H030 nasıldır olgu hocam?

• 41gokhan41 kullanıcısına yanıt
    Powerbank ile deneme yaptınızmı acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mr.lvr. M kullanıcısına yanıt
    Benim çok beğendiğim bir kamera, zamannında sattığım için çok pişman olmuştum :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Benim çok beğendiğim bir kamera, zamannında sattığım için çok pişman olmuştum :(
    Türkiye'den alabileceğimiz garantili ve kaliteli bir kamera var mı? Yurtdışından aldıklarımız bozulursa çöpe gidecek muhtemelen. Garanti durumları nedir Çin'den gelenlerin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Türkiye'den alabileceğimiz garantili ve kaliteli bir kamera var mı? Yurtdışından aldıklarımız bozulursa çöpe gidecek muhtemelen. Garanti durumları nedir Çin'den gelenlerin?

Alıntıları Göster
    +1. Güvenlik amaçlı arıyorum. Park modu vs olursa mükemmel olur aslında
  • quote:

Powerbank ile deneme yaptınızmı acaba.
    powerbank ile denemedim ama bilgisayarın usb portuyla denedim yine aynı sonuç sanırım chipset sıcaktan pişti.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Pilli ama 2 sene garantili,

Xiaomi Yi Araç Kamerası Siyah (Global Versiyon)

https://www.hepsiburada.com/mi-yi-arac-kamerasi-uzay-grisi-1080p-global-versiyon-p-HBV00000A0XRF?magaza=Hepsiburada

• quote:

Pilli ama 2 sene garantili,

Xiaomi Yi Araç Kamerası Siyah (Global Versiyon)

https://www.hepsiburada.com/mi-yi-arac-kamerasi-uzay-grisi-1080p-global-versiyon-p-HBV00000A0XRF?magaza=Hepsiburada

Alıntıları Göster
    GNET kameralar hakkında ne düşünüyorsunuz? Güney Kore malıymış iki yıl garantili. Türkiye'de satılıyor.

Bir de bu model var uyguna. Ekranı yok ama görüntü kalitesi iyi diyorlar. İş görür mü?
    https://urun.n11.com/arac-ici-kamera/blacksys-eagle-cf-100-2-kamerali-arac-kamerasi-P49229351?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.9.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 12 Eylül 2018; 9:19:33 >

• quote:

GNET kameralar hakkında ne düşünüyorsunuz? Güney Kore malıymış iki yıl garantili. Türkiye'de satılıyor.

Bir de bu model var uyguna. Ekranı yok ama görüntü kalitesi iyi diyorlar. İş görür mü?
    https://urun.n11.com/arac-ici-kamera/blacksys-eagle-cf-100-2-kamerali-arac-kamerasi-P49229351?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.9.4

Alıntıları Göster
    Black Sys cacık, gündüz performansı çöp / değmeZ

Gnet hiç denemedim o yüzden yorum yapamıyorum. Fena görünmüyor sanki

• quote:

Black Sys cacık, gündüz performansı çöp / değmeZ

Gnet hiç denemedim o yüzden yorum yapamıyorum. Fena görünmüyor sanki

Alıntıları Göster
    Üstad bu görüntülerde gayet net çekiyor gibi geldi ama bilemiyorum tabi siz daha tecrübelisiniz.

https://youtu.be/V-nF4r69C2Q

• quote:

Üstad bu görüntülerde gayet net çekiyor gibi geldi ama bilemiyorum tabi siz daha tecrübelisiniz.

https://youtu.be/V-nF4r69C2Q

Alıntıları Göster
    Bitrate değeri çok düşük, 8 ile 10 mpbs arasında. Zamanında kayıpsız netlik raw dosyalarına kadar indirip incelemiştim. Bu forumda çok tartışıldı.

Ayrıda dashcamtalk forum adresinde detaylı incelemeleride vardı. Parasını hiç hak etmeyen değersiz bir kameradır.

• quote:

Özel msj attım.

Alıntıları Göster
    Burdan yazsanız biz de nasiplensek :)

Son yaptığınız incelemeden sonra dikiz ayna kamera benimde aklıma yattı.

Yoksa Junsun S100 alıp geçecektim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

powerbank ile denemedim ama bilgisayarın usb portuyla denedim yine aynı sonuç sanırım chipset sıcaktan pişti.

Alıntıları Göster
    Benim de smarnoo s1 aynı dediğinizi yapıyor. Cihaz 14 aylık. Araç çalışınca çalışıyor ancak hızım yavaşladığında veya kırmızıda beklemek için durduğumda restart atıyor. Bu şekilde bir 32 gb kartımı bozdu. Yeni kamera alacağım ama yenilerin de girişleri değişmiş hep, ayna üzerinden gizlediğim kabloları nasıl tekrar takacağım onu düşünüyorum kara kara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Benim de smarnoo s1 aynı dediğinizi yapıyor. Cihaz 14 aylık. Araç çalışınca çalışıyor ancak hızım yavaşladığında veya kırmızıda beklemek için durduğumda restart atıyor. Bu şekilde bir 32 gb kartımı bozdu. Yeni kamera alacağım ama yenilerin de girişleri değişmiş hep, ayna üzerinden gizlediğim kabloları nasıl tekrar takacağım onu düşünüyorum kara kara.

Alıntıları Göster
    Adaptöründe sorun olmabilir yada akünüz zayıflamış olabilir. Smarnoo direkt 12 v ile çalışıyordu. Orj samsung micro sd kart alıp deneyin yeniden.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Papago markası nasıldır? Kapasitörlü ve yeni sony starvis sensörlüymüş bazıları, gece çekimi çok iyi olacak yani.

http://us.papagoinc.com/

• Herkese merhaba,

İlk mesajı okudum ama tam olarak bir kanıya varamadım.

Şirket araçlarımız için, kamera arıyorum.

- Önü ve araç içini göstermesi iyi olur.
    - GPS'e ihtiyacımız yok, araçların hepsinde takip sistemi zaten var.
    - Bir de mümkünse 3 gün gibi uzunluklarda çekim yapabilmesi isteniyor. Araçlar sürekli kullanıldığından batarya olarak bir problem yok fakat hafıza olarak bunu nasıl karşılayabiliriz tam olarak işin içinden çıkamadım.
    - Türkiye'den alınırsa iyi olur çünkü birkaç adet alınması gerekiyor.

Kısaca marka model önerirseniz, en azından internetten araştırma yapabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12951296129712981299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.