Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fsaktakka Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.359
Cevap
824
Favori
1.704.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aybasan

Olgu hocam bu T652 için yeni bir yazılım vs varmı?..Ben nette biraz bakındım ama birşey bulamadım belki yeni bir yazılım çıkmıştır bazı sorunlar çözülmüştür son sürüm nedir acaba bir karşılaştırsak?
    İnanın bende çok aradım ama bulamadım, yeni sürüm şu an için yok mlsf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress'ten ayrı ayrı 2 adet Mini 0906 siparişi verdim. Bakalım gelecek mi yada kaç günde gelecek. Tekrar haberdar ederim. Teşekkürler :)
  • Aksiyon kamera alacağım en az 500'TL'lik olması gerek, iş görmesi için.
    Görüş açısı yüksek derecede olduğu için mükemmel görüntü sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EBÖB

Aksiyon kamera alacağım en az 500'TL'lik olması gerek, iş görmesi için.
    Görüş açısı yüksek derecede olduğu için mükemmel görüntü sağlıyor.
    En az 500 tl diye bir mantık yok aslında, elimde sıfır güzel bir model gelecek özel msj atın konuşalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

Aliexpress'ten ayrı ayrı 2 adet Mini 0906 siparişi verdim. Bakalım gelecek mi yada kaç günde gelecek. Tekrar haberdar ederim. Teşekkürler :)
    Gelecekmi derken

Yaw son 4 senedir alıyoz geliyorda size neden gelmesin

Postacılar sizi sevmiyormu yoksa

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Benim daha önceki alışverişlerimden başıma gelenler sebebiyle öyle dedim hocam :)

Hoş takipli aldığım için sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
  • para yeterlı oldugu halde neden ödeme almıyor

mesela 730 tl tutuyor ve 750 tl hesapta para var öde dıyorum olmuyor.sonra gıdıp 50 tl daha yatırıyorum.bu sefer öduyor gerı kalan ıse yatırdıgım 50 tl ılave 20 tl

bu nasıl iş çözemedım
  • Merhaba arkadaşlar bi ticari aracın kasa kısmına su geçirmez kamera taktırmak istiyoruz kamera 7/24 kayıtta olacak haftalık yedekleri alınacak kameranın

Kasa tazyikli suyla yıkandığından kameranın su geçirmeme özelliğinin sağlam bi şey olması lazım şimdiden tavsiye verecek arkadaşlara teşekkürler
  • dolar 2 tl olana kadar elektronık alısverıs yapmıcam
    ederı budur 2 tl bıle cok ama olsun ederı 2 tl ıken,2.5 kat bosuna para israfa gerek yok,herseyı ertelıcem
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teklifin için teşekkürler ama
    Sanırım sjcam 5000 modelini alacağım yada sjcam 5000 plus
    Belkide bu ürünühttp://www.vatanbilgisayar.com/gopro-hero-5-black-aksiyon-kamera.html#yorumlar
  • Atsız-Ata kullanıcısına yanıt
    Marka olarak bir şey diyemem ama özellik olara ekleme yapayım;

Çift kamera özelliği(Hem araç içini hemde ön camı çeker) ve gsm hat takma özelliği olmalı(anlık yer bilgisi ve görüntüyü anlık olarak seyredebilme).
    Görüş açısı geniş olacağı için en 4k görüntü kalitesi olmalı.
    İleride kullanınca anlarsın 4k bile yetmeyebilir. Görüş açısı geniş olduğu için kalitenin iyi olabilmesi sebebiyle 4k altındaki kameralara bakılmamalı.
  • EBÖB E kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim amacımız sadece aracın iç kasasının görüntülerini çekmek görüntüyü anlık değilde hafıza kartına aktarsa biz akşam izlesek o yeter burada en önemlisi su geçirmemesi diğerleri pek sorun değil birde işte hangi markayı alalım kararsız kaldım bir sürü seçenek var
  • Atsız-Ata kullanıcısına yanıt
    Sadece iç kabinimi çeksin? O zaman Aksiyon kamera bakın. Su geçirmez ve çok geniş açılı çekim yapıyor. Aracın içerisini tam olarak ancak bu çeker.
    Bütçeye Göre Aksiyon Kameralar mevcut. Sjcam 5000 yada 4000 bakıyordum bir aralar. Yazın alırım herhalde. Bütçe yeterse GoPro Bakın ;)
  • Xiaomi Yi önerebilirim, yakın bir arkadaşım sıfır satıyor su kabı ile birlikte.

İndirim yaptırırım, kargo bizden

Xiaomi 2K Aksiyon Kamerası Monopod ve Sualtı Kabı Dahil Tam Set
    İlan No: 573383667
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-xiaomi-2k-aksiyon-kamerasi-monopod-ve-sualti-kabi-dahil-tam-set-573383667/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 30 Mayıs 2018; 20:3:37 >

• bugün kaza oldu
    yayan olarak atm de işlem yaparken arkam dönüktü gök gürültüsü gibi pat..
    döndümki arabanın tamponu yerde kaporta kalkmış galiba frene basmaya zamanı olmadı 40 km ile duvara gırer gıbı ondekıne carptı,oda diğer ondekıne carptı
    sonucta 3 araba kazalı oldu.en ön araba erkek indi,sağ kaldırımda bekleme yapan arabadaki elemana çattı kaldırım kenarında durursan bende daralan yolda frene basarak gecerım dedı senden oldu dedi
    oysakı yol dar degıldı yanı arabalar zaten gecıyordu.belkıde adam telefonla oynuyordu,sonucta bekleme yapan aracın sol yanındaydı
    1 cı araca carpan ortadakı arac kadın sofordu,oda arkasındakını sucladı
    3 cu arac en arkadakıde kadındı.oda ortadakını sucladı nıye fren yaptın dedı

sonucta herkes bırını sucladı.kamerada yoktu
  • talbotlago kullanıcısına yanıt
    17 Mayısta sipariş verdiğim viofo a119s bugün bana ptt kargo ile ulaştı (28 mayısta memlekete girmişti). Henüz paketi açmadım, akşam uğraşacam.

Yalnız, lightinthebox.com sitesi, bana dediği gibi, ürünün tam fiyatını yazmış paket üzerine. Hatta 5$ lık kupon indirimi ile 69$'a almıştım ama daha fazla olan 73$ yazmışlar. Ciddi vergisi olur diyordum ama çıkmamış sanırım, ptt kargo personeli birşey demedi.

Bakalım ürün (sıkıntılı xiaomi car dvr'dan sonra) memnun edici olacak mı.

Ekleme:
    Cihaz kaliteli görünüyor, tel maşa değil. Gps li versiyon, özellikleri hoş. Yarın araca takınca kalitesini de görecem. Umarım pişman etmez diğeri gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talbotlago -- 1 Haziran 2018; 20:21:44 >
  • tiesfong c10s 3 yıl oldu hala pili dayanıyor.kontagi kapatimca pat diye kapanmiyor.icinde hala enerji var.boyle pil gormedim

• Viofo A119S kamera için herhangi bir netlik ayarı var mıdır? Dün gelen kameranın netliği videolardaki gibi değil sanki, pek anlayamadım. Bir ayarı yanlış mı yaptım, yoksa ön kaputa mı odaklandı bilemiyorum. İstediğim netlikte değil gibi.

Odağı kayan xiaomi car dvr düzgünken daha iyi görüntü veriyordu. A119s daha ucuz kameralar gibi görüntü veriyor, çözemedim sıkıntıyı.

Ne yapılabilir? Yarın fırsat bulursam tekrar kamerayı takıp video çekecem, biraz da ayarlara bakarım, wdr filan açıktı, kapatıp deneyim bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talbotlago -- 2 Haziran 2018; 22:28:9 >
  • lenste ince naylon oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12841285128612871288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.