Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1267. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.298
Cevap
821
Favori
1.698.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çinde bir kamera var bataryası avuç içi kadar vede normal postla gelmıyor,Netherlands Post u aradılar olmaz demısler yani gemiye yuklenemıyor.çinden cıkısı dahi olmuyor

baska kargo ıle gonderdıler 3 ay gectı gerı ıade olmus ve 17tracta dakı ızı surulemedı

dhl ıse el koyuyor neymıs orjınal fıyatını ıstıyorlar,gerı ıadede etmıyorlar

fırmaya dedımkı şu bataryayayı at çöpe,bana kalanını gonder dedım.yok olmazmıs fabrıka prasudure aykırıymıs

bana çözum soylermısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    kendi pili ne kadarki bir gün gitsin? bana 12 saat kendi giden pili olan oldugunu bile düşünmüyorum. tahminen kendi pili ile 1 saat gider bence. eminsen powerbank a gerek tabiki yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackWhiteman1903

arkadaşlar araç kamerası almayı planlıyorum ama iki kamera arasında kaldım
    transcend drivepro 520 Yaklaşık 660 TL
    transcend drivepro 230 yaklaşık 550TL

konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.

kamerayı; extra aküye bağlamayı düşünmüyorum (garanti dışı oluyormuş aracım. olmaz diyenler çıkar ama iki ayrı servis aradım ikisi de aynı şeyi söyledi) bunun yerine 10000-20000 lik bir powerbank ile kullanırım diye planlıyorum.
    fiyat olarak mısırdan almayı planlıyorum.
    teşekkürler

bilir kişi bekliyorum, koskaca forumda bir kişi yeter sadece bilgilendirsin alırken pişman olmayalım

• 20-30 dolar aralığında arka cam için kamera önerisi var mıdır acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackWhiteman1903

kendi pili ne kadarki bir gün gitsin? bana 12 saat kendi giden pili olan oldugunu bile düşünmüyorum. tahminen kendi pili ile 1 saat gider bence. eminsen powerbank a gerek tabiki yok.

butun kamera pıllerı 1,2,3 saat cıvarı gıdıyor
    cakmaklıga takınca enerjıyı arabadan alıyor,power banka gerek yokkı.çakmaklığı kullanınca arabanın garanti dışı kalmasıda enteresanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 12 Mart 2018; 0:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

20-30 dolar aralığında arka cam için kamera önerisi var mıdır acaba?

g1w tarzı urun ıyı

• Beyler arabada voltaj gösterici var. Anahtarı çevirip marşa basmadan acc moduna alınca 11.4 gösteriyor. Sizce bu değer düşük mü aküde sıkıntı var mı? Yukarda arkadaş kitten sözederken 12 üstü değerlerden bahsetmiş mevcut durumda o kiti kullanacak enerjim yok gibi duruyor bilemedim ? Sizdeki acc modunda voltaj değerleriniz nedir?

• bace3434 kullanıcısına yanıt
    Ben aliexpress'ten bataryalı junsun aldım sıkıntı olmadı. Direkt powerbank gelişi yasak, kameranın içine mi bakmışlar garip durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsi görüşüm uzun ömürlü olmasını istiyorsanız kapasitörlü model bakmanız. Kendi aracımda ön camda Viofo A119, arka camda B40D kullanıyorum. Çift usb çıkışına sahip Baseus 10.000 mah lik powerbank ile park halinde iken iki kamera da kayıt yapabiliyor.

• fblimelih kullanıcısına yanıt
    Hocam kapasitörlü bir model tavsiye edebilir misiniz? S6 legend cihazım çakmaktan aldığım güç yüzünden midir anlayamadım ama batarya şişmiş, cihazın dokunmak paneli pert.

Araç içi kamera Tavsiyesi

Araç içi kamera Tavsiyesi

• Sadece ön cama diyorsanız, bütçeniz varsa Viofo A119 80 usdhttps://www.zapals.com/viofo-a119-1440p-car-dash-camera-64gb-micro-sd-card-with-gps-module.html Bütçeniz çok fazla değilse Smarnoo T652 36 usdhttps://m.gearbest.com/car-dvr/pp_956405.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fblimelih -- 12 Mart 2018; 23:7:13 >
  • fblimelih kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, mini 0906 ile arasında kalmıştım, rica etsem tercih konusunda yardımcı olabilir misiniz?

• Daha önce yi dash cam aldım pili şişti yazın sıcakta herhalde kasası falan yamuldu hala çalışıyor ama net çekmiyor. Yeni bir kamera almayı düşünüyorum GPS olsun wifi olsun pilsiz bile olur net çeksin gece gündüz. Uygun fiyatlı önerdiginiz cihaz nelerdir.

Ayrıca merak ettiğim birşey var bu kameralardaki görüntüyü canlı olarak yayınlayabilirmi çekerken 😂

• quote:

20-30 dolar aralığında arka cam için kamera önerisi var mıdır acaba?

https://goo.gl/qo4zM5

Buyrun.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Park kaydı olayında çok önemli bir ürün,

Ben bu cihadan bişey anlamadım açıkcası,24 saat park moduda dahil kamera çalışır diye satılıyor,ok sonunda park halinde kayıt işi çözüldü diyoruz,lakin voltaj 11,5 a düştüğünde aküyü korumak için kamerayı kapatıyorsa nerde kaldı hani 24 saat kayıt olayı öyleyse

• Arka camda da kamera olsun istiyorsanız mini 0906 alın. Ancak gerçek park modunu kullanmak için ayrıca hadrwire kitini alıp sigorta kutusuna bağlantı yapmanız gerek. Harwire kiti olmadan park modu özelliği çalışmıyor diye biliyorum. Powerbank ile park halinde kayıt yapmak istiyorsanız 3-4 metre mikro usb-usb kablosu alıp sürekli kayıt yapılabilir. Elimde şuan hiç kamera olmasa ben de mini 906 almak isterdim. Sadece ön cama düşünüyorsanız Viofo A119 gayet güzel. 1440p çekim yapıyor. Park modu powerbank ile kullanılabiliyor. Uyarı: Arka camda orta ton cam filmi varsa dikkat edin. Bendeki B40d kamera ile gece çekimleri çok kötü oluyor. Nerdeyse hiçbirşey gözükmüyor. Gündüz sorun yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Park kaydı olayında çok önemli bir ürün,

Ben bu cihadan bişey anlamadım açıkcası,24 saat park moduda dahil kamera çalışır diye satılıyor,ok sonunda park halinde kayıt işi çözüldü diyoruz,lakin voltaj 11,5 a düştüğünde aküyü korumak için kamerayı kapatıyorsa nerde kaldı hani 24 saat kayıt olayı öyleyse

E kapatmaz ise akü biter, arabayı çalıştıramazsınız daha kötü ya
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Tamamda sonuç nedir,sonuçta aküyü korumaya alıyor peki ama

park halinde sorunsuz kayıt sorunu yine çözülemiyor

• quote:

Her gün aracınızı çalıştırıyorsanız park modu sorunsuz çalışır. Uzun süre aracınızı çalıştırmadığınız zaman akünün de ömrü bir yere kadar dayanır. Park modu da gücünü sınırlı enerjiden alıyor. Yapacak birşey yok.
  • quote:

Blackvue tercih edebilirsiniz, magic battery pack ile satılmakta. Fiyatları uçuk, premium birşey arayanlara özel.

• 
Sayfa: önceki 12651266126712681269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.