Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
31.360
Cevap
824
Favori
1.704.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tecno06

Yok inşallah iyi çıkar amacım korkutmak değil de, ilk başlarda double teypten bağlanıp baktığımda kendimi görüyordum, ara ara Card Full diye yanıp sönüyordu, döngüsel kayıt yap seçeneği falan da yok menüsünde, neyse bir iki formatladım kartı devam ettim sıkıntı yoktu, geçen baktım, wifi bağlı duruyor ancak bir türlü teypten bağlanıp da göremedim, cepten denedim ip adresi vermiyor, kapat aç yaptım kaç kez ışıkları yanıyor ama cevap yine yok, bugün kartı çıkarıp bakacağım sabahki yolculuğumu kaydetmiş mi diye, kayıt yapıyorsa mesele yok zaten, bir de emaneten monte etmiştim çok düzenlemedim belki benden kaynaklı bir sorun da olabilir, haftasonu bakacağım artık inşallah.

Walla aldığımdan beri hep tak tak wifi giriyor kayıtlar efsane

Matego Xp1 Iphone ile kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Samsung EVO 32GB Class 10 kullanıyorum,
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Haftasonu bir kontrol edeceğim abi, problem varsa değişim vs talep edeceğim gearbest'ten, androidle de giriyor da KTCAM uygulaması var onunla girebiliyorum, kendi uygulamasından hiç giremedim, ondan da olabilir belki.
  • Keşke iphone'u yanında hediye etseler sorunsuz bir deneyim için

Note 4 ve matego ile sorun yaşama olasılığım %50-50

• quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Keşke iphone'u yanında hediye etseler sorunsuz bir deneyim için

Note 4 ve matego ile sorun yaşama olasılığım %50-50

Sizde KTCam kurarsınız

• Bende 5-6 gün önce izmirden şarköye gidiyordum. Çanakkalede feribotu ararken bu kaydı yapmış. Feribotu geçerken bir indiriyim dedim telefona Matego xp1 kamerasından

Korktum aga one öyle ceset gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Korktum aga one öyle ceset gibi

O şey 3.60 lık bir bot arkada 2 tanede bot motoru var

Dönerkende aynı yere port bagaj soktum

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 2 Ağustos 2017; 21:47:41 >

Süper keyfiniz bol olsun...

• araç içi kamera almak için uzun araştırmalar yapıp almaktan vazgeçmiştim

ancak olguerhan'ın youtube ve buradaki efsane yorumlarıyla tekrar edinmek için harekete geçip araştırmalara yeniden başladım.

tüm sayfaları okumaya çalışacağım ancak ilk sorum, yurtdışı 35 euro gümrük muhabbetini nasıl aşabiliriz?

istediklerim geniş açı, dayanıklılık ve görüntü kalitesi..

bu istekler doğrultusunda;

- philips adr 800

- junsun (ekranının olmaması kötü ancak wifi çok başarılı)

- smarnoo s1 (boyutu çok büyük)

*a118c çok övülse de görüntüsü çok oval geldi bana videolarda.

şimdilik bunları beğendim daha bakınıyorum. gps de çok önemli tabi.. fiyat olarak da 300 lirayı geçmemesini tercih ederim.

önerileriniz olursa açığım hepsine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chesstern -- 2 Ağustos 2017; 23:36:36 >

baris195 kullanıcısına yanıt
    AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Bi an otopsiye gittiğim günler aklıma geldi, adamlar uzun uzun yatıyorlardı morg çekmecelerinde, korktum biran :) ciddiyim.

Bu arada Lukas Qvia AR790 kamerayı inceledim ve beğendim, ön - arka kamera 1080p çekiyor, super kapasitör, wifi, dahili gps, 128 gb kart desteği, ADAS, LYWDS, gibi özellikleri var. Ayrıca yüksek sıcaklıklara dayanıklı yapısı ile de kalitesini gösteriyor veee sıkı durun dahili park modu var yani dilerseniz park halinde çalıştırabilir, aynı benim Blackvue'da olduğu gibi araç aküsü 11.7 V'un altına düştüğünde otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz üstelik bunun için ek bir aparata ihtiyaç yok çünkü kamera devresinde bu sistem mevcut. Çekimlerini izledim ve beğendim, Blackvue DR650S 2CH'den bir artısı arka kameranın da full hd olması, eksisi ise bulut desteği yok, yani uzaktan aracınızı internet üzerinden izleyemiyorsunuz. fiyat da ikisi arasında 100 $ oynuyor, Blackvue daha pahalıya geliyor. Bu kadar özellik yazabildiğime göre iyi araştırmışım ve sanırım alacağım

• Tecno06 T kullanıcısına yanıt
    park modu, adas, internet üzerinden izleme vs bilmediğim ne çok şey varmış

• Ben amaçtan sapmama taraftarıyım!

Üzerinde apple yazmadığı sürece araç kamerasına 300-400-500$ vermek makul gelmiyor, sonuçta ne zaman bozulacağı belli olmayan kulan at ürünler.

Smarnoo s1 gibi çeyiz sandığından yapılmış modelleri ciddiye almıyorum, insan kullanacak bunu.

Matego xp1 bu işin oluru ve aklın ortak yoludur bence. Mini 0801s yada 0805p'ye arka kamera sordum 75tl dedi forumda satan arkadaş, onun yerine iki tane matego alır takarım wifi ile daha pratik kullanırım.

Ayrıca olgu beyden başka konuda samimi ve yardımcı olmaya çalışan kimse yok, konuya sonradan dahil olanlar yardımcı olmak için değil maddi çıkar için buralarda dolanıyor gel vatandaş gel yapıyor.

• Gearbest'ten aldığınızda 30 Euro gümrük muafiyetini gearbest otomatik hallediyor. Paket üzerine 30 Euro'ya denk gelen dolar bedeli yazılıyor. Philips aldım geçen hafta, GPS olmaması haricinde güzel kamera. Junsun ekranlı olsa Junsun'u tercih edebillirdim.
  • AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Blackvue markasının hem yetkili satıcısını hem de fabrikasını çok beğendim, sonuna kadar malının arkasında duruyor adamlar, Lukas'ı hiç denemedim o yüzden bir şey demiyorum, Blackvue'yu 2014'te 1300 TL'ye almıştım, çok çok memnunum, hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar, sadece bir gün tam lensi güneş görecek şekilde park etmişim yokuşa, güneş resmen gözü delmiş :) fiziki olarak değil ama görüntüyü bozmuştu arka kameranın. Videolar yeşilimtrak çekiyordu, ebay'daki yetkili satıcıya örnek video linki ile durumu anlattım, ön ve arka kameraları göndermemi istedi, sadece kameraları gönderdim aksesuarlar hariç olarak, adamlar sıfır kapalı kutu gönderdiler. Bir kez de çok sonraları ön kamera gökyüzünü rengarenk görmeye başladı, yazdım, dürüst oldukları şurdan belli ki anakart değişirse 40$, CMOS sensör değişirse 8 $ dediler, gönderdim CMOS sensör direkt güneş ışığı görmekten zarar görmüş değiştirdiler ve 8 $ ödeme yaptım o kadar, sensör değiştirmelerine rağmen anakartı değiştirdik diyip 40$ isteseler mecbur verecektim sonuçta nerden bileceğim :) böyle esnafın malını 100$'a da alırım 200'e de yeter ki sonrasında desteklerini çekmesinler, ama ucuza alıyoruz ki bunu ülkemizde çok görüyoruz, haftaya adamın yanına gidiyorsun dükkan kapanmış, kapı duvar olmuş :) çok ağzım yandı bu yüzden artık böyle satıcıları kaybetmek istemiyorum. :)

OlguErhan, elimde kullanmadığım bir android telefonum var acaba bu telefonu bir programla araç içi kamera gibi kullanabileceğim tavsiye edebileceğiniz bir program var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pokevian.skids

benim kullandığım çok başarılı bir program. Register olma şartı da yok. 1000 kere kayıttan sonra silip yeniden kuruyorsunuz o kadar. Ben aylarca kullandıktan sonra Pro'yu satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Acaba elinizde veya bildiğiniz birinde arızalı çalışmayan Shadow GT680W kamerası olan var mı?

Bana anakartı lazım

Eğer var ise satın almak isterim...

Up

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

OlguErhan, elimde kullanmadığım bir android telefonum var acaba bu telefonu bir programla araç içi kamera gibi kullanabileceğim tavsiye edebileceğiniz bir program var mıdır?

Açı inanılmaz kısıtlı oluyor sanki At gözlüğü takmış gibi, ve bin küsür lira para ödediğiniz telefonu camda güneşte kavuruyorsunuz. Ayrıca tak çıkart onu kim uğraşır ya

Tak kaydı aç açıyı ayarla sonra telefon çalsın vs.
  • Tecno06 T kullanıcısına yanıt
    Yolda giderken kayıt işini 50$'a kadar kameralar ideal şekilde yapıyor. Park modu falan derken işler karışıyor işin rengi değişiyor. Orada benim tercihim park alanını kayıt altına almak olur, 500$'ı oraya harcarım şahsen.

• 
Sayfa: önceki 11931194119511961197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.