Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1194. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, iki hafta önce Gearbestten G1W-CB sipariş etmiştim bugün geldi. Henüz sadece çalışıyor mu diye bakabildim hiç kayıt yapmadım ama aklıma takılan birşey oldu; şöyle ki kasa aynı fakat ne cihazın üzerinde, ne kutusunda ne de kullanım kılavuzunda hiçbir yerde marka veya model yazmıyor. Heryerini inceledim G1Wcb yazan hiçbir yer yok. Sizce bu durum normal mi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A118C-B40C Araba DVR Kamera Kaydedici Full HD 1080 P H.264 Güvenli Kapasitör Dash kamera Video Kaydedici Novatek 96650 Mini Araba kamera bu ürünü enpara kampanyası ile 76 tlye aldım.

https://tr.aliexpress.com/item/A118C-B40C-Registrator-Car-DVR-Camera-Full-HD-1080P-Lens-Screen-Safe-Capacitor-Dash-Cam-Recorder/32814762420.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.RfsHaF

gps içinde bunu aldım

https://tr.aliexpress.com/item/New-GPS-Module-for-Car-DVR-GPS-Log-Recording-Tracking-Antenna-Accessory-for-Car-Dash-Camera/32763380018.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.tH3WJ1

Şimdi merak ettiğim ben bu cihazı kullanırken. Bir şekilde beni canlı olarak herhangi bir maptan izleyebiliyor muyuz. İzliyorsak site ismi nedir?
    Bazı youtube videlarda map açıp adam gittiği yerleri gösteriyor. Bunu nasıl yapıyoruz.
    Cevap verecek herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

SHADOW GT680w araç kameramın pili / bataryası ölmüş. Hangi ürünü almam gerek . Aliexpress linkini paylaşabilirmisiniz?

bendede 550 WS var. benimki 3.7 v 300 mah. muhtemelen aynıdır. 2 dk içini açıp bakın bence sakata gelmeyin. tr den rahatca temin edebilirsiniz.

gene olarak herkese soruyorum. kamera içerisindeki kabloları direk baglayıp sigorta kutusunun oraya baglarken kapasitor taksak acaba iş görür mü :)
  • jonywayt J kullanıcısına yanıt
    TheEvent kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

ŞU konuyu incelemenizi tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowradiation -- 1 Ağustos 2017; 16:32:13 >
  • quote:

SHADOW GT680w araç kameramın pili / bataryası ölmüş. Hangi ürünü almam gerek . Aliexpress linkini paylaşabilirmisiniz?

35x20x30

3.7 180 mah

Bu işinizi görür

XH2.54 180 mAh 402030 3.7 V lityum polimer pil kulaklık Bluetooth Klavye kaydedici denetleyici
    http://s.aliexpress.com/V3qYfQVz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 31 Temmuz 2017; 18:55:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türkiye'den aldığım pil buydu aynı kamera için.

http://www.pilburada.com/power-xtra-px-402025-37v-140mah-lityum-polimer-pil-batarya-mp3-pili-mp4-pili-55375u.html

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngnn

smarno s1 kameramı takalı birkaç gün oldu ve kaza yaptık. ön ve arka çekimleri paylaşıyorum. sizce suçlu kim ?

https://www.youtube.com/watch?v=KebZfcentSc

https://www.youtube.com/watch?v=mqwUqUt9plc

Geçmiş olsun, suçlu demiyelimde hata sizde gibi, sola geçmeden önce ayna kontrolü şart. Ben olsam direkt hafif fren yapardım. Cana gelmesin ucuz atlatılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 31 Temmuz 2017; 22:10:55 >

• Kupon koduyla falan 50$ civarına düşen model arıyorum. Mini 0801S-Matego falan önerisi olan var mı?

Kronik sorunları var mı acaba bu iki modelin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 1 Ağustos 2017; 11:24:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Kupon koduyla falan 50$ civarına düşen model arıyorum. Mini 0801S-Matego falan önerisi olan var mı?

Matego Xp1 öneririm, 49.9 $ sadece wifisi biraz yavaş diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Kupon koduyla falan 50$ civarına düşen model arıyorum. Mini 0801S-Matego falan önerisi olan var mı?

Matego Xp1 öneririm, 49.9 $ sadece wifisi biraz yavaş diyelim.

49$ için MGXPGB kodu çalışmıyor, sipariş vereceğim hemen aslında. car18off dışında çalışan kod yok niye ki?

Mini serisi sürekli geliştirilen bir model, o nedenle daha mı stabil olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 1 Ağustos 2017; 12:56:42 >
  • TheEvent kullanıcısına yanıt
    hocam bende de ayni kamera var pil bitik, siz ne yaptiniz pil alip takmak mi mantikli yoksa powerbank olayi mi mantikli? arabada kablo karmasasini istemedigimden cakmakligi da kullanmak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pil almayı düşünüyorum. Orjinali her zaman iydir. Powerbankı ara ara şarj etmek lazım. Artı kontağı çevirince kayda başlıyor . Powerbankta manuel her seferinde çalıştırıp kapatmak lazım. Unutur insan .

• Arkadaşlar

A119 a güncelleme geldi versiyon 3.1

http://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000019600-viofo-a119-car-dash-camera-firmware

Kurun hemen otomatik park modu geldi ve harika çalışıyor...

1fps 5fps ve 15 fps seçim yapabiliyoruz.

Araç hareketsiz kalınca 1,5 dakika sonra standby moda geçiyor power ışığı yeşil yanıyor ve seçtiğiniz fps de park modu kaydı otomatik başlıyor

Araç hareket ederse normal modda kayda devam ediyor.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Blackvue 650S 2CH'yi unuttun galiba abi
    Hem de bulut destekli, alcam bitane :) arabam 4 kamera olacak, hatta 5, çünkü şimdi matego ile 3 kamera halihazırda var :) geri görüşü de sayarsan 6 kamera
  • Matego dışındakiler bence farksız.

Ön cama takıyorsun ve güneşın altında pişiyor yanıyor kavruluyor, sonra kağıt üstündeki bir ton özellik sapıtıyor, kendi kendine kapanıyor gps kaydetmiyor, park modu hayal oluyor, kaza yapmışsınız ama kayıt yok falan.

Lens dısındaki parçaların ayrı bir kutuda toplanması şuan tek çözün görünüyor.

İlk defa araç kamerası alanlar heyecan yapıyor, seçemedim arada kaldım mesajları atıyor, ben işinizi kolaylaştırayım matego ve diğerleri zaten pek seçenek yok:)

Amaca odaklanın, ayrıntıda kaybolmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 2 Ağustos 2017; 11:54:16 >
  • AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Matego xp1 kullanıyorum, ancak son iki gündür kayıt yapıyor mu yapamıyor mu göremiyorum, wifi açık görünüyor bağlanıyorum bağlanınca ne kayıt var ne bişey ve harici kayıt kutusu aşırı ısınıyor.
    Blackvue DR550 çift kameralı sistemi kullanıyorum, Antalya sıcağında bile park modunda sorunsuz çalışıyor, tabi mecburiyetten güneşe park etmek zorunda olduğum için görebildim bunu, hiç takılma vs görmedim, sonra kıyamıyorsunuz hem araca hem kameraya gölge bir yere çekiyorsunuz :) ancak dediğim olay 40 derece sıcakta en az 5 saat kalmıştır.
  • Wifi'lı modelleri arka camda geri görüş kamerası olarak kullanmak pratik olur mu?

Cihaz ve telefon arasındaki gecikme süresi buna müsait mi?

Arabada sensör de var geri görüş kamerası da ama yüksekten ek bir geri görüş açısı fena olmazdı

Ben bunu düşünmüşsem donanımhaber çoktan yapmıştır

Mesela matego xp1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 2 Ağustos 2017; 14:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tecno06

Matego xp1 kullanıyorum, ancak son iki gündür kayıt yapıyor mu yapamıyor mu göremiyorum, wifi açık görünüyor bağlanıyorum bağlanınca ne kayıt var ne bişey ve harici kayıt kutusu aşırı ısınıyor.
    Blackvue DR550 çift kameralı sistemi kullanıyorum, Antalya sıcağında bile park modunda sorunsuz çalışıyor, tabi mecburiyetten güneşe park etmek zorunda olduğum için görebildim bunu, hiç takılma vs görmedim, sonra kıyamıyorsunuz hem araca hem kameraya gölge bir yere çekiyorsunuz :) ancak dediğim olay 40 derece sıcakta en az 5 saat kalmıştır.

Ben de matego xp1 siparişi verdim kayıt ünitesi ayrı diye, gelmeden pişman etmeyin lütfen:)

Kablo probleminden bahsediyorlardı kendi konusunda, yuvasına iyi oturduğundan emin olun.

• AAABBBTR42 A kullanıcısına yanıt
    Yok inşallah iyi çıkar amacım korkutmak değil de, ilk başlarda double teypten bağlanıp baktığımda kendimi görüyordum, ara ara Card Full diye yanıp sönüyordu, döngüsel kayıt yap seçeneği falan da yok menüsünde, neyse bir iki formatladım kartı devam ettim sıkıntı yoktu, geçen baktım, wifi bağlı duruyor ancak bir türlü teypten bağlanıp da göremedim, cepten denedim ip adresi vermiyor, kapat aç yaptım kaç kez ışıkları yanıyor ama cevap yine yok, bugün kartı çıkarıp bakacağım sabahki yolculuğumu kaydetmiş mi diye, kayıt yapıyorsa mesele yok zaten, bir de emaneten monte etmiştim çok düzenlemedim belki benden kaynaklı bir sorun da olabilir, haftasonu bakacağım artık inşallah.
  • Tecno06 T kullanıcısına yanıt
    Sd kart marka bilgisini paylaşır mısınız?

Ben samsung 64gb takacağım.

• 
Sayfa: önceki 11921193119411951196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.