Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.371
Cevap
825
Favori
1.705.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

tşkrler hızlı cvp için ve ilginiz için, peki daha uygun fiyatlı alternatif olarak ne tavsiyeniz olur? Ayrıca aliexpressten almayı düşünüyorum güvenilirmidir malum indirim kampanyası varda?

30$ altı kameralar pek önerilmez genelde çekim kaliteleri kötüdür.

Ama ben gps park modu v.s çok da gerekli değil çekim yapsın yeter derseniz

Yeni Mini Araba DVR Kamera GT300 Kamera 1080 P Full HD Video Registrator Park Kaydedici G-sensor Çizgi Kam

http://s.aliexpress.com/nQ7jaMbm

(from AliExpress Android)

Örnek ucuz yollu alınır idare eder...

Ama sağlam, çekimleri oldukça başarılı ve de güvenilir sıkıntısız ürünler derseniz yukarıda yazdığım modellere yönelmelisiniz ...

Aliexpres oldukça güvenilir bir sitedir. Hiç bir sorun yaşamazsınız....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet Orjinal Philips Araç Kamerası konumuz açıldı,

• Kayıpsız netlik örnekleri
    • Youtube çekimleri
    • Kamera hakkında bilmek isteyeceğiniz herşey konuda paylaşılacak arkadaşlar

---Forum konumuz Tıklayın---

• incelemiş olduğunuz bu araç kamerasında anladığım kadarıyla gps ve park modu yok..@OlguErhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: lion_koc

incelemiş olduğunuz bu araç kamerasında anladığım kadarıyla gps ve park modu yok..@OlguErhan

Doğrudur

• Arkadaşlar Yi Camera'da park modu ve döngüsel kayıt var mı?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-yi-arac-kamerasi-siyah-global-versiyon-pm-HB000003K4JD
  • Merhabalar,eski aracımda A119 kullanıyordum ve görüntü kalitesinden,gizlenmesinden oldukça memnundum.Yeni aracımda yine A119 mu alsam yoksa aynı boyutlarda daha iyi bir ürün varmıdır tavsiye edebileceğiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun ilk sayfasındaki tüm güncel modelleri araştırıp tüm incelemeleri izledim, son sayfadan geriye doğru da 100 sayfa kadar okuduktan sonra, kafayı sıyırmaya başlamadan hemen önce Gearbest den bir G1W-CB sipariş edip şimdilik paçayı kurtardım. 28,99a düşmüştü fiyatı. Bunu deneyip diğer aracımıza da aynısından veya belki başka bir model sipariş etmeyi düşünüyorum.

Konuya bu kadar emek harcayıp belki binlerce kişiye gönüllü olarak yardımcı olan arkadaşımıza da bence kahramanlık madalyası gibi birşey verilmeli diye düşünüyorum. Kendi adıma çok çok teşekkür ederim.

Bunun dışında henüz rastlamadım ama arka camda kullanabileceğimiz hem arkayı hem de yanları görüntüleyebilecek bir kamera modeli yok mu acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi takip ettiğim bir gazeteci paylaştı; kamera olmasaydı ne olurdu; nasıl ispatlanırdı?

dolandırıcının sonu kameraya kadar yanar)))
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Vay puştlara bak hele...

Kameranın faydaları

• http://www.hepsiburada.com/spycam-1301-hd-arac-ici-video-kamera-pm-HB0000012S93

bu kamera a101de 45tl idi az once gordum ama yorumlarinizi duymak isterim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2014 de bu konuyu takip ederek aliexpresten G1w kamera almıştım malesef kameram bu gün bozuldu. Yeni bir kamera almak istiyorum ancak arkacam görüntüsünüde kayd etsin istiyorum hangi kamerayı önerirsiniz, iki kameramı almalıyım nasıl bir yol izlemem lazım?
  • TC_Komando_05 kullanıcısına yanıt
    OlguErhan beyin çift kameraya önerisi...

Smarnoo S1

https://forum.donanimhaber.com/smarnoo-s1-cift-kamerali-arac-kamerasi-73-super-model--126449575

• Merhaba bana Türkiyeden alabileceğim 100-150 liralık bir kamera önerir misiniz? Babam İrandaki trafik polislerine kanıt sunabilmek için İranda bulunacağı zamanlarda çok ihtiyaç duyuyormuş. Biraz aciliyeti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdeniz024

Ön camda film var kamera takacak olsam görüntüyü engellermi?

Gece çekimleri biraz karanlık olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Çit lensli kamera kullananlar arkaya bakan kamera kablosunu nereden geçiriyorlar?

Kapı içindeki fitilin altına yerleştirmek istedim ama ne kadar zorlasam da fitil (Siyah lastik değil döşeme ile aynı renk ve çok sert) açılmıyor. Tornavida sokup zarar vermekte istemedim mecbur açıktan gitti ve dinir eden bir görüntü oluştu.

Oralarda geçmeli soket sistemi var, oto elektrikçiler tık tık hemen çıkartıp altına gizleyebiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansoyvural

Arkadaslae smarnoo s1 kamera icin samsung evo 64 gb hafiza karti aldim. Formatı exFat gözüküyor format atmaya gerek var mi direkt tak kullan mi yapmaliyim? Tesekkurler cevaplar icin.

Fat32 kullanıyor kameralar

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Ellerinize sağlık bu güzel tanıtım ve inceleme videosu için...

Anneanelerimizin dedelerimizin bildiği...""

Çok güzeldi... :))

Ayrıca araçta dinlediğiniz müzikler pek güzel...

Kameranın kalitesi iyi gibi ama GPS neden koymamışlar acaba?

Tabi birde gece çekimi ve başka bir kamerayla çekim kalitesi karşılaştırma videosu bekleriz ilerleyen zamanlarda...

Walla müzik arşivim sağlam 1300 e yakın şarkı var telefonda

Gps bu modele konmamış. Gece çekimleri vs bol bol ekledim Youtube kanalıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Arkadaşlar Yi Camera'da park modu ve döngüsel kayıt var mı?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-yi-arac-kamerasi-siyah-global-versiyon-pm-HB000003K4JD

Xiaomi Yi Araç kamerasını tavsiye etmiyorum. Focus ve Pil sıkıntısı var. Park modu da bulunmuyor.

İçini açtığım video :https://youtu.be/2uNYyCDG3wk

• brdikino kullanıcısına yanıt
    Merhabalar mesaj ile donus yaptim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gogou

Merhabalar,eski aracımda A119 kullanıyordum ve görüntü kalitesinden,gizlenmesinden oldukça memnundum.Yeni aracımda yine A119 mu alsam yoksa aynı boyutlarda daha iyi bir ürün varmıdır tavsiye edebileceğiniz

Junsun H030 modeli kalite / netlik / uzaktan kumanda / wifi anlamında çok üst seviye bir model. Tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 11821183118411851186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.