Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: John Shepard

Aha bu tam benim ilacım.

Fiyat da süper.

Bunun Türkiye' de bulamaz mıyız? GearBest falan uğraşmasak?

Yusuf beye soralım yada sahibinden com sitesinden bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G1W nin kayıt süresi bana biraz az geldi daha uzun süre kayıt yapabilen 100-200 tl arası f/p cihazı önerebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

G1W nin kayıt süresi bana biraz az geldi daha uzun süre kayıt yapabilen 100-200 tl arası f/p cihazı önerebilirmisiniz?

Dolunca en eskiden itibaren siliyor zaten allah korusun kaza dediğimiz şey 3 saniye.

Yani Junsun H030 kamerası 128 gb kart desteği sunuyor bize.

• Merhaba aliexpress'de anytek marka araç kameralarında indirim var sanırım. İhtiyacı olan varsa bakabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

G1W nin kayıt süresi bana biraz az geldi daha uzun süre kayıt yapabilen 100-200 tl arası f/p cihazı önerebilirmisiniz?

Dolunca en eskiden itibaren siliyor zaten allah korusun kaza dediğimiz şey 3 saniye.

Hocam doğru mu anladım Junsun 128 gb destekliyor mu?

Önereceğiniz hafıza kartı var mı? Link varsa yurt içi alım için memnun olurum.

Bu arada sizlerin tavsiyesi ile Yusuf Bey den Junsun H030 kamera satın aldım. Yarına elimde olur inşallah. Heyecan ve merakla bekliyorum cihazı.

Yusuf Bey e ve size tekrardan teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: buminhan7

quote:

quote:

Hocam doğru mu anladım Junsun 128 gb destekliyor mu?

Önereceğiniz hafıza kartı var mı? Link varsa yurt içi alım için memnun olurum.

Bu arada sizlerin tavsiyesi ile Yusuf Bey den Junsun H030 kamera satın aldım. Yarına elimde olur inşallah. Heyecan ve merakla bekliyorum cihazı.

Yusuf Bey e ve size tekrardan teşekkürler

Rica ederim, 128 gb gerçekten gerekliyse,

Samsung 128GB MicroSD Evo Class10 48mb/sn + SD Adaptör MB-MP128DA

http://www.hepsiburada.com/samsung-128gb-microsd-evo-class10-48mbsn--sd-adaptor-mb-mp128da-p-FTHFZSAMEVOMC128GB

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Merhabalar :) Teşekkürler Olgu hocam.

hangi üründen istiyorsunuz acaba şu an elimde;

Junsun H030
    Matego XP1
    Viofo a119
    Viofo a119s
    Mini0805P
    Mini0903Wifi
    G1W-C

mevcut mesaj ile fiyat bilgisi alabilirsiniz hocam.
  • evet g1wc modelim hem geniş ekranlı, hem kapasitörlü hem de vantuzlu
  • Selam arkadaşlar, 0805p model kamera siparişi verdim fakat paket içeriğinde powerbox denilen araç park ettiğinde de çekim yapmaya yarayan adaptörden yok. Daha açıklayıcı yazmak gerekirse bu aletin 3 tane bağlantısı oluyor GND (Şasi) VDD(+) ACC (Kontağa bağlanıyor). Bu aleti Aliexpress ve Gearbest gibi sitelerden baktım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buelent111 -- 23 Mayıs 2017; 23:2:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buelent111 B kullanıcısına yanıt
    Gearbest'ten aldıysanız resimlerde var olduğunu görebilirsiniz. Kutu içeriğinde isim olarak farklı olabiir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avcı001

Gearbest'ten aldıysanız resimlerde var olduğunu görebilirsiniz. Kutu içeriğinde isim olarak farklı olabiir.

Aliexpressten aldım. Fakat sorun şu ki bazı satıcılar bu ürünü kamerayla birlikte yolluyorlar. Bana ise sadece bu alet lazım.

• quote:

quote:

Millet kazadan ziyade youtuber olmak için kullanıyor.

• Prinha arac kamerasi aldim.sadece cakmaklik sarj adaptoru cikti ,bunun yerine arac calistiginda otomatik kayita baslatmayi nasil yaparim

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

quote:

Millet kazadan ziyade youtuber olmak için kullanıyor.

Anladım, genelde paylaşımlarımızı / tavsiyelerimizi araç güvenlik kamerası olarak yapıyoruz. Youtuber arkadaşlar camlarına profesyonel aksiyon kameraları takabilir.

Bir ara bende 4K aksiyon kamerasını cama taktım

• quote:

Orijinalden alıntı: buelent111

Selam arkadaşlar, 0805p model kamera siparişi verdim fakat paket içeriğinde powerbox denilen araç park ettiğinde de çekim yapmaya yarayan adaptörden yok. Daha açıklayıcı yazmak gerekirse bu aletin 3 tane bağlantısı oluyor GND (Şasi) ACC (+) VDD (Kontağa bağlanıyor). Bu aleti Aliexpress ve Gearbest gibi sitelerden baktım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Bu satıcıya mini 0805P için istediğinizi belirtin msj atın yardımcı olup doğru kiti yolluyor.

https://www.aliexpress.com/store/1877103?spm=2114.12010615.0.0.1ijeQM

Ondan bu ürünü almadan önce msj attım ve mini 0805P için istiyorum dedim. Yardımcı oldu doğru ürünü yolladı :

https://www.aliexpress.com/item/Universal-Katallobar-Micro-USB-Hardwire-Kit-Car-Charger-Power-Kit-Compatible-with-Mini-0803-0805-0806/32609624095.html?spm=2114.13010608.0.0.26bDrO

• quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

Prinha arac kamerasi aldim.sadece cakmaklik sarj adaptoru cikti ,bunun yerine arac calistiginda otomatik kayita baslatmayi nasil yaparim

Yardımcı olabilir.https://youtu.be/Ap1P097DIxM
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Bence aksiyon kamerasi yerine matego xp1 takip istedigin aciya cevirmek daha mantikli :) aksiyon kamerasi yapisi geregi sirf plastik hem isinacak hem pille calisiyorsa zarar veemeye baslayacak :)

• gearbestte a118c ile g1w-c indirimdeymiş, sizce hangisini alayım, ihtiyacım var böyle bir şeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buelent111

Selam arkadaşlar, 0805p model kamera siparişi verdim fakat paket içeriğinde powerbox denilen araç park ettiğinde de çekim yapmaya yarayan adaptörden yok. Daha açıklayıcı yazmak gerekirse bu aletin 3 tane bağlantısı oluyor GND (Şasi) ACC (+) VDD (Kontağa bağlanıyor). Bu aleti Aliexpress ve Gearbest gibi sitelerden baktım ama bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Satın aldığınız yere söyleyin temin edip göndersinler çünkü paket içeriğinde standart olan bir modül bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

gearbestte a118c ile g1w-c indirimdeymiş, sizce hangisini alayım, ihtiyacım var böyle bir şeye.

İkiside olur

• 
Sayfa: önceki 11551156115711581159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.