Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.358
Cevap
824
Favori
1.703.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tüm kamera incelemelerim için playlist linkleri aşağıdaki gibidir.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLa9J4Oph6Q9aUTBcJlv3Ex9XeLAzuRQ9S

https://www.youtube.com/playlist?list=PLa9J4Oph6Q9YigmCmHkYUBAi0kz-IseIw

https://www.youtube.com/playlist?list=PLa9J4Oph6Q9aXCGmkhbxAFrK0xhKIhp3l

https://www.youtube.com/playlist?list=PLa9J4Oph6Q9bilCXf6fHLQLC7_58KaWOO

*Kanalıma abone olup, begendiğiniz videoları "like", begenmediklerinizi "dislike" yaparsanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 24 Aralık 2019; 19:15:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçtiğimiz hafta aldığım Xiaomi 70Mai Pro cihazını satıyorum. Ürünün sıfırdan bir farkı yok.

Fiyat 300 TL, ilgilenenler İstanbul içi elden teslim alabilir.
  • Araç kamerası ile 24 saat kayıt yapmak istiyorum. Aracın aküsüne bağlamadan harici olarak araçta start stop var ve akü her zaman iyi durumda olmalı ondan araca bağlamak istemiyorum. Powerbank denedim 10000lik ama 5 6 saat anca kayıt ediyor ve buda sık sık şarj et getir gibi bir durum oluşturuyor ondan bu yöntemde çok uygun değil.

Acaba kuru akü ler var küçük bunlar işimi görür mü harici olarak bağlasam. Olur ise nasıl şarj edebilirim ve kaçlık al am gerekir ki en az aralıksız 5 6 gün kayıt yapsın.

• camın önünde opel marka aracın jantlarını sokup goturmusler gece olmus,sesıde duymadık,kameran varmı dıye sordular yok
    aslında aracın gece calısmasını saglıcak aküyü bıtırmıcek bır kayıt sıstemı kurmak şart,hala boşverenler vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: rowle

Geçtiğimiz hafta aldığım Xiaomi 70Mai Pro cihazını satıyorum. Ürünün sıfırdan bir farkı yok.

Fiyat 300 TL, ilgilenenler İstanbul içi elden teslim alabilir.

bumu yoksa ince uzun olan dıger modelmı..bu usttekı model ise kamerası 360 derece kendı etrafında donuyormu,yoksa sadece 45 derecemı donuyor,cok vıdeo ızledım anlayamadım,ekranla kamerası aynı yöne bakıyorsa arka cama takıp arabanın içi çekilebilir hemde çekerken ekrandan izlenebilir

kameralar ıyı olsada bazen kitleniyorlar o yüzden kaydı her zaman izlerim.bu modeli begendim ama kabin içi için alırsam alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 25 Aralık 2019; 19:2:58 >

• Kaç gündür bir türlü karar veremedim. Bu işlerden pek anlamam da. Hem onu hem arkayı kayıt eden 200 lira civarlarında bir ürün tavsiye edebilecek var mı? Aliexpresten ne kadarlık ürün alırsak vergi falan çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

bumu yoksa ince uzun olan dıger modelmı..bu usttekı model ise kamerası 360 derece kendı etrafında donuyormu,yoksa sadece 45 derecemı donuyor,cok vıdeo ızledım anlayamadım,ekranla kamerası aynı yöne bakıyorsa arka cama takıp arabanın içi çekilebilir hemde çekerken ekrandan izlenebilir

kameralar ıyı olsada bazen kitleniyorlar o yüzden kaydı her zaman izlerim.bu modeli begendim ama kabin içi için alırsam alırım

Alıntıları Göster
    Bu modeli satıyorum. Yaklaşık 90 derece dönüyor. Kamera ekranla aynı yöne bakmıyor.

• Viafo a129 duo kameram 7/24 aktifken çok sık olmasada ara ara kayıttan çıktığı zamanlar oluyor. Ben ta ki farkedipte tekrar aç kapa yapıp aktif edinceye dek o aradaki zaman kaydı maalesef olmuyor. Bu 3 - 5 günde sürmüş olabiliyor.

Akü voltajı düşüktür, akü korumasından dolayı kamera kendini kapatmıştır desek böyle bir şeyde yok. Aküm gayet iyi.

Bu neden oluyor bileniniz var mı? yada benim gibi bu sorunla karşılaşan başka kimse var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rowle kullanıcısına yanıt
    hocam bende 2 hafta önce aldım. Gece çekimi hiç memnun etmedi beni daha önce Smarnoo T652 kullanıyordum WDR özelliği vardı. Sanırım Xiaomin global olan ürününde bu özellik mevcut değil. Görüntüde Sokak lambaları ve araç farlarında ışık parlamaları mevcut oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q6600 -- 26 Aralık 2019; 10:30:49 >
  • hem ekranı hemde lensi aynı yöne bakan kamera yok değilmi,yani bizi kaydederken kendimizi izleyeceğimiz kamera
    amaç kaydedilirken kamera çalışıyormu kaydediyormu görmek

• Arkadaşlar bi abimiz araç kamerası almak istiyor. Kendisi yurtdışı alışverişten anlamaz. Kapasitörlü 300 350 TL maksimum tr den temin edilebilecek hangi model önerirsiniz.

Şunu tavsiye eder misinizhttps://www.hepsiburada.com/anker-roav-dashcam-c1-arac-ici-kamera-arac-sarj-aleti-32-gb-hafiza-karti-r2113z11-ofp-pm-HB00000BLE35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ss01 -- 26 Aralık 2019; 18:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Yok yaw 2 katı ödemeyin.
    Hocam selamlar. Araç içi kamera alma arifesindeyim konunuzu vaktim oldukça okuyorum. Benim aradığım özellikler ön arka kamera olsun gps ve kapasitör olsun yeterli. Park modunda aküyü bitirme durumları oldugunu okudum yoksa oda olsa iyi olabilirdi. Viafo ön plana çıkıyor ama alternatif önerebileceğiniz seçenek varsa çok sevinirim

• lensi 360 derece dönen kamera yok galiba,ekranla lensi aynı yöne bakacakki,aracın kabın ıcı kaydını izleyelim

bu çinliler sadece dısarıyı düşünüyor,diceksinizki çift kameralar iş görür ama onlar 120 derece 170 derece genıs degıl

sadece koltukları ceker oysa kapıları ve camları cekmesı lazımki,yan taraftan gelen kazaları görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

lensi 360 derece dönen kamera yok galiba,ekranla lensi aynı yöne bakacakki,aracın kabın ıcı kaydını izleyelim

bu çinliler sadece dısarıyı düşünüyor,diceksinizki çift kameralar iş görür ama onlar 120 derece 170 derece genıs degıl

sadece koltukları ceker oysa kapıları ve camları cekmesı lazımki,yan taraftan gelen kazaları görelim
    var

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    inceledim lensi kabin içine çevriliyken,kayıt ışığı arkaya gidiyor,yani kabini çekerken kaydettiğini anlayamayız
    müzik açıkken kayıt dursa takılsa kapansa,yanıp sönen ışığı izleyemeyiz,çinliler buna dikkat etmiyor

bazen iyi uygun model çıkıyor ertesi yıl kayboluyor,artık yapcak bırsey yok şans işi alıp kullancaz yada sonraki modelleri beklicez

yada dual kamera 150 derece alıcam artık.sağol

geçen ekrana baktım kırmızı kayıt ışığı yanıp sonuyor sandım megersem sureklı yanıyormuş sd kart takılmış,sonra format kapa aç duzeldı,bakmasam öyle gıdıcez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 27 Aralık 2019; 14:21:30 >
  • bace3434 kullanıcısına yanıt
    Karanlıkta görülüyor,
    Kayıt bu modelde durmuyor kafasına göre gayet stabil çalışıyor,
    B1w kaybolmuş bir model değil, satışı ve üretimi devam ediyor,
    Dual kamera ucuz dediğin ürünler çöp, kaliteli olanlardan almalısınız.
    Kalitesiz sd kart kullanmayın, her ay düzenli olarak elle format atın.

Kaliteli Dual ;

Rexing V2 Front + Back Dual Camera 1080p Full HD Wi-Fi Ultra Wide Angle LCD Screen Car, Uber, Taxi Dash Camhttps://www.amazon.com/dp/B07GVTC9NG/ref=cm_sw_r_cp_api_i_zILbEbQ09CP4N

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    sağol olgu kameralar güzel iş görür

bunu sevdim,kamerada tip yok ama önemli olan yan camları kapıları çekmesi,bızım buralarda çok dar sokak var mıllet kontrolsüz dalıyor,yandan darbe yeme olasılığı yüksek yani

https://www.youtube.com/watch?v=d4xd-q1mKl0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 27 Aralık 2019; 22:40:45 >

• Jado d330 alan var mı ? Aliexpresten almak istiyorum ama farklı farklı seçenekler var. Arka kamera isteyince fiyat yükseliyor mu noluyor anlamadım.

• Merhaba arkadaşlar,

Fiat Egea için hangi boy fuse tap almam lazım bilen var mı?

Ayrıca Egea nın sigorta kutusunu açamadım bu konuda bilgisi olan var mı? Yukarı doğru çektim ama açılmadı. Çok zorlayamadım kırmamak için.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.