Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1353. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: eyönetmen
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.298
Cevap
821
Favori
1.698.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Araç içi kamera Tavsiyesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Valla ihtiyaclarinizi siz belirleyeceksiniz :)
    Arkadan carpan suclu ama kusurlu haraket yapmadiginizi ispatlamak adina arka kamera onem tasir. Park modu icin arka kamera onem tasir.

Hiz tespiti yapmak yada yediginiz ceza sirasindaki hizinizi ispatlamak icin gps onem tasir.

İki kamerada tek kamerada kullansaniz kablo kalabaligi olmak zorunda degil, montajiniza bakar.
    Bende hem iki kamera hem gps mevcut ama sifir kablo kirliligi var.

Park modu icin power bank kullanmayacaksaniz sigorta kutusundan baglanti icab eder.

Cift kamera istemiyorsaniz A119 isinizi gorur, gps li yada gps siz kullaniliyor. Blueskysea b1w de isinizi gorur. Butcenize gore siz karar verin artik

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Şu üçü arasındaki artı eksi nelerdir?

Bu urunlerin hepsinin olgu beyin kamerarehberi.com blogunda incelemesi mevcut. Okuyup izleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Bu urunlerin hepsinin olgu beyin kamerarehberi.com blogunda incelemesi mevcut. Okuyup izleyebilirsiniz

Alıntıları Göster
    O blok bana ait değil,

• quote:

Orijinalden alıntı: ahnksqualt

sayenizde yeni kameradan sipariş verdim ama bu kumandanın fonksiyounu nedir acaba bir video var mı?
    REsim fln çekiyor, aman aman bir ihtiyaç değil aslında. Aynı işleri kameranın üzerinde ki tuşlardan da yapıyorsunuz.
  • Arkadaşlar blueskysea B1w satacak olan var mı?

• Birde hocam daha düşük bütçeli insanlar için önerebileceğiniz modeller var mı idare edecek cinsten.
    Mesela tekonosa preo dark at1 filan gibi?

• Oronra kullanıcısına yanıt

ARADIĞIM CEVAPLARI BULDUM,
    ÇOK TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

O blok bana ait değil,

Alıntıları Göster
    Cok haklisin Aykut beyin bloguydu.
    Kusuruma bakma lutfen

• 20likcivi kullanıcısına yanıt
    Aslinda dolar bazinda baktiginda butceleri insanlar icin :) ama tl paritesi uygulayinca boyle oluyor iste.

Hepsi kamera iste kesene uygun olani kestir gozune, internetten biraz incele arastir, al.
    Degilse illede bunu al demek zaten ne haddimize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oronra

Valla ihtiyaclarinizi siz belirleyeceksiniz :)
    Arkadan carpan suclu ama kusurlu haraket yapmadiginizi ispatlamak adina arka kamera onem tasir. Park modu icin arka kamera onem tasir.

Hiz tespiti yapmak yada yediginiz ceza sirasindaki hizinizi ispatlamak icin gps onem tasir.

İki kamerada tek kamerada kullansaniz kablo kalabaligi olmak zorunda degil, montajiniza bakar.
    Bende hem iki kamera hem gps mevcut ama sifir kablo kirliligi var.

Park modu icin power bank kullanmayacaksaniz sigorta kutusundan baglanti icab eder.

Cift kamera istemiyorsaniz A119 isinizi gorur, gps li yada gps siz kullaniliyor. Blueskysea b1w de isinizi gorur. Butcenize gore siz karar verin artik
    Bahsettiğiniz A119
    Şudur değil mi?
    GPS dahil mi, kutu içeriğinde var yazıyor ama

https://www.maxitekno.com/viofo-a119-pro-gps-destekli-arac-kamerasi?

• arkadaşlar bene araç içi kamera düşünüyorum ama benim aracımda piranha encore double teyp var arka kamera da bağlı şimdi buna ön kamera bağlantısı yapabilirmiyim kayır olayı falan nasıl oluyor bilginiz varmı?
  • benım kamerada yukarıdan assagıya dalgalanma oluyor,denızdekı suyun dalgalanması gıbı,nedenını anlamadım
  • Arkadaşlar son zamanda kamera siparişi verip teslim alabilen var mı? Ayın 5inde ödeme yaptım stok yok falan dendi, sonra kargoya verildi, kargo firmasında güncelleme yapılmıyor 10 gün oldu halen transit halde gözüküyor.
  • Bende bunu soracaktım. Kaç gündür transitte. Ptt kargoyla mı gelecek. Bilgisi olan varmı.

• ozzdere O kullanıcısına yanıt
    Bana yurtici kargo getirmisti, diger alternatifleri bilmiyorum.

• elinde A129 olan varsa alabilirim.
    Montaj konusunda yardım da talep ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

elinde A129 olan varsa alabilirim.
    Montaj konusunda yardım da talep ediyorum
    Ürün gelmiyor ki yurtdışından 1 aydır orda burda :))

önemli noktalara uğradıktan sonra bilgi güncellenecek dendi. 1 haftadır hiçbir yere uğramadı.

2019-03-20 03:28:54
    cargo has not seen action.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_beylis -- 27 Mart 2019; 12:25:26 >
  • mr_beylis kullanıcısına yanıt
    o zaman yurt dışından almak pek mantıklı değil.
    burda 150 TL fazlasına satanlar var.
    En azından gümrükle geldi gittiyle uğraşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

o zaman yurt dışından almak pek mantıklı değil.
    burda 150 TL fazlasına satanlar var.
    En azından gümrükle geldi gittiyle uğraşmam.
    Kimseyi kararında etkilemek istemem ama süreci kısaca özetlemek gerekirse:

ayın 5 inde ödeme yaptım ürün yok 3 seçenek sunalım dediler, beklemeyi tercih ettim (bu sürede bilgi verilmedi kendim yazdım öğrendim)

ayın 17 sinde gönderildi yazısı geldi 2 gün sonra bilgileri tekrar güncellediler, 19 u oldu bu tarih,
    ayın 19 unda gönderildi 20 sinde bilgi güncellemesi yapıldı ve o süreden bu yana bir bilgi verilmedi.

müşteri hizmetlerine yazdığımda önemli noktalara ulaştığında güncelleme yapılacaktır diyorlar, bungükü son görüşmemde 1 haftadır hiç mi önemli noktalara ulaşmadı diye sordum 7-15 gün iş günü beklenmesi lazım dediler (haftasonları ve tatiller hariçmiş yani iş günü hesabı yapmak lazım)

toplamdı 21 gün yani 3 haftada gelecek sanırım zaten 11 nisan teslim tarihi gözüküyor.

müşteri hizmetleri gecikme olduğunu kabul edip %6 indirim kuponu verelim diyor. Baktım gelmedi iptal etmeyi deneyeceğim. Belki de ben bu kararı alana kadar gelir bilemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 13511352135313541355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.