Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.369
Cevap
825
Favori
1.705.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13441345134613471348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: davidddd

konunun da pek dışına çıkmak istemiyorum ama böyle bir konuda bu işlerden çok da anlamamama rağmen en azından 2 seçenek olduğunu düşünüyorum.

Eğer yurtdışından çok uygun fiyatla ürünler temin edilebiliyorsa,

1. Bu ürünler taa dünyanın diğer ucundan tüm maliyetler ve kargo dahil(ki hala şaşırıyorum binlerce kmden bu kadar uygun ücretlerle nasıl gönderiyorlar) bu fiyatlara nasıl sunuluyor ülkemizde bunu çalışmalarını yapalım vatandaşlarımız daha uygun fiyatlarla yurt dışına bağlı kalmadan ihtiyaçlarını giderebilsin.

2. Madem bizden daha ucuza mal ediyorlar bunlara ötv-mtv-gtv-stv vs. neyse ekleyelim ki ülkemizdeki fahiş fiyatlarla rekabet edilsin.

bence 2. seçenek çok daha mantıklı(?)
    Arkadaş üretmiyoruz ki, üretemiyoruz.

Ülkede ne kadar kafası çalışan mühendis / mucit / kalifiye insan varsa yurtdışına kaçıyor.

Adam 2 üniversite bitirmiş, vs işe girecek birşeyler yapacak asgari ücret teklif ediyorlar.

Bizim ülke sadece kafayı Din vs ile bozduğu için ileri değil geri gidiyoruz.

Reis ne demiş " Onların Doları Varsa bizim Allahımız var " çok doğru laf değil mi ?

Berat bakan diyor, çinden paketler geliyor vergiler kaçıyor. vergi getircez bunlara.

Halbuki VESTEL üretsin alalım demi

Çin'li şu 130 $ a sattığı araç kamerasını belkide 20 $ a imal ediyor. Deli gibi kâr ile satıyor. Adamlara helal olsun.

Çalışıyorlar abi, biz napıyoz. Tanzim satış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar çalışıyor üretiyor.. bugün çinde nerede ise üretimden hiç vergi alınmıyor..

Biz de üretim yapan firmalar 27 çeşit değişik şekillerde vergi ödemek zorunda. bu kadar vergiyle üretim yapmaya kalkarsanız ürettiğiniz ürünlerin maliyeti bile, çinden v.s. üretilip gelen ürünlerden pahalı olur..

sonuçta siz üretemez bir toplum olursunuz, askerden gelen çocuklarınıza iş bulamazsınız, okuttuğunuz bireyler diplomalı işsiz olur.

üreten toplumlar sizin paranızı almak için her gün bişeyle ricat eder. araç kamerası,su ısıtıcı kettle, powerbank v.s

üretemeyen toplumlar ise anca vergi icad eder.. Maaleseff her icat edilen vergi de üretimi bir miktar baltalar, kalkınmayı engeller..
  • Hintlilerin bile canavar gibi markası oldu Tata,

BiZde ne var, çakma / toplama çinden gelme parçalarla yaptıkları rezil Vestel ürünler. Birde yerli diye reklam yapıyorlar

Gerçi 2020 de göklerdeydik, gururla milli yerli üretim uçağımızla. O fabrikadan gizli videolar sızdı,

• yerli uçağımız göklerde(ymiş), nedense ben bi türlü göremedim siz gördünüz mü..?? bi tek ben mi göremedim şu uçağı..

uçak üreten bir teknolojimiz var(mış) ama nedense su ısıtacağımız kettle üretecek teknolojimizi bi türlü kuramadık, Ketil'ları çin den alıyoruz.

bakın çin gençleri nasıl çalışıyor.

bizim gençlerimiz şehir meydanlığında işsiz oturuyor. ilginç olan ise işi olmayan bu gençlikten GSS primi adı altında işsizlik vergisi alınmaya çalışılmasında..

devletin asli görevi zaten bu gençleri organize edip çalışmasını sağlamak değilmi..??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevizkabugu -- 2 Mart 2019; 16:23:35 >

• A129 1000 tl civarına geliyor. Bütçem o kadar yok. Daha 300 350 arası Wifi li çift kameralı önerebileceğiniz bir araç kamerası var mı.

• Novatek t95 nasıl. Wifi gps yok.cift kamera araç kapalıyken çalışma özelliği var. Hepsiburada da 360 civarı. Buna benzer wifili bir alet tavsiyesi alabilirmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzdere

A129 1000 tl civarına geliyor. Bütçem o kadar yok. Daha 300 350 arası Wifi li çift kameralı önerebileceğiniz bir araç kamerası var mı.
    https://ad.admitad.com/g/e8f129b05ed862d07e2a6213826a88/?ulp=https://www.banggood.com/Viofo-A129-Duo-Dual-Channel-5GHz-Wi-Fi-Full-HD-Car-Dash-Dual-Camera-DVR-with-GPS-p-1321355.html ve indirim kodu : zuzu9212 ile vergilerde içinde 666 Tl ye gelmekte.

• quote:

A129 1000 tl civarına geliyor. Bütçem o kadar yok. Daha 300 350 arası Wifi li çift kameralı önerebileceğiniz bir araç kamerası var mı.
    O bütçe aralığında size çift kameralı kaliteli bir model tavsiyesi veremiyorum kusura bakmayın. Aliexpress'te kilo ile satılan bir dünya abidik gubidik kamera var tavsiye veremem.

Hepsiburada com'daki kamera 5 para etmez mlsf. Xiaomi marka bir model var fiyatı 700 lira ama onu alana kadar miss gibi Viofo A129 alırsınız.
  • Garantisi var diye yazılmış . Bozuldu diyelim Yurt dışından alınan bir ürünün tamir için gönderimi yada para iadesi nasıl oluyor.

• quote:

Garantisi var diye yazılmış . Bozuldu diyelim Yurt dışından alınan bir ürünün tamir için gönderimi yada para iadesi nasıl oluyor.
    18 ay garantili ürün, çin'e 25 tl kadar bir tutarla yolluyoruz. Üzerinden 1.5 sene dahi geçse sıfırı ile değiştiriyor firma.

Hatta 2 hafta önce Viofo A129 un micro sd kart yuvasına bir arkadaşım cımbız sokup pinleri yamultmuş. GEri yolladık adamlar sıfınırı kargo ettiler extra ücret istemediler bile. Şu an kamera ist a ulaştı geliyor.

Pin ymaulması da şöyle, çok uyanık arkadaşım içinde kart var zannetmiş aslında takmayı unutmuş. Sonra oradan kart çıkartmaya çalışıyor

Buyrun resim

• Geçen sene şubat ortasında indirim gelmişti viofoda. Mart oldu hala 117 dolar kuponla. Biz indirim beklerken Ötv gelecek. :)

• Olgu bey iyi aksamlar, yayinlarinizi zevkle takip ediyorum oncelikle yaptiginiz icin sizi tebrik ve tesekkur ederim. Soruma gelecek olursam aracima hem ön hem de arkayi gosteren bir gps baglantili kamera almak istiyorum. En iyisi olmasina gerek yok, kotu de olmasin. Butcem degisebilir ancak tercihen 400 500tl ye halletmek istiyorum. Yurtdışı alisverisi ile aram yok. Onerebileceginiz bir model var midir? Cevabiniz icin tesekkurler, iyi forumlar..

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Junsun 4k fiyat olarak ne kadara geliyor. Hangi siteyi tavsiye edersin.
    Fiyat karşılaştırması yapmak için.
    129a park kablosu dahil indirim koduyla 750 TL'ye düştü. Sigorta bağlantı kablosunu aliexprestenmi alalım. Link atarmısınız.
    İlgin için teşekkürler

• quote:

Aldıracaksın illaki.:)

https://m.n11.com/obd-kablosu-novatek-general-plus-arac-kamera-enerji-sarj-kablosu-P264659051?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiA8OjjBRB4EiwAMZe6yxaK0QmogP8a6B6iF4qI6RnkwGJifjgi5yf_cnYEqRu9_ABMEcqVmBoCEeYQAvD_BwE
    Bu kablo iş yaparmı daha pratik geldi bana
    Firma garantisi ve desteği tam, o konuda kimse birşey söyleyemez Viofo ya. Dandik türk satıcılar ile kıyaslamayın. Tr den aldım garantim var diye mutlu olursun sonra, garantiye yolladığınızda üründe birşey yok der geri yollarlar. Buyrun Xiaomi Yi araç kamerası konusunda konuşuluyor daha çok yeni. 1 örnek resim daha atiyim viofo için.

Link attığınız ürün bizim kamerada işe yaramayacaktır. Sizden ricam lütfen kamera almaya karar verdiyseniz 2 saat uzun ama bir o kadar bilgilendirici videomu atlamadan baştan sona izlemeniz

Ayrıca park modu çok önemi, 2 farınızı çarpıp kırıp kaçsalar 6-7 bin tl. Yapanı bulamadığınızda kasko indiriminiz gider ve primler tavan yapar.

Lütfen izleyelim ( Atlamadan )

Satın almayı yapamıyorsanız, çekiniyorsanız bana yazın facebooktan yardımcı olurum yada adınıza alıp adresinize yollatırım. Vergiler gümrük hepsi ödenmiş. Zonguldaktan Ağrı ya heryere çok çabuk ulaşıyor yurtiçi kargo ile.

Facebook,

https://www.facebook.com/OlguErhan

Ayrıca daha pahallı 500-800 $ arası projeksiyon cihazlarınıda vergiler içinda yasal olarak satın alıyoruz. Kargocu gelme anını bile videoya çektim bu sefer izle bak ilk 2 dk yı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 3 Mart 2019; 7:3:33 >

• quote:

Junsun 4k fiyat olarak ne kadara geliyor. Hangi siteyi tavsiye edersin.
    Fiyat karşılaştırması yapmak için.
    129a park kablosu dahil indirim koduyla 750 TL'ye düştü. Sigorta bağlantı kablosunu aliexprestenmi alalım. Link atarmısınız.
    İlgin için teşekkürler
    Buyrun,

➤Kamera Satın Alma linki :https://goo.gl/QbN31x
    ➤İndirim kodu : zuzu9212

-- İsteğe bağlı park kiti --
    Park kiti ile aynı anda sepete eklerseniz indirim kodunu ikisi için kullanabilirsiniz,
    --- park kiti ---
    https://goo.gl/My5Vr4

Mobilden değil Bilgisayardan almalısınız. Ödemede sorun çıkabiliyor yada sipariş iptal olabiliyor.

Ayrıca Bangood gümrük vergisini karşılıyor. Şöyle ki 6.91 $ farkla,
    Türkey direct seçiyorsunuz ödeme kısmında

Viofo A129 modelini Banggood, gümrük vergisini de karşılayacağını açıkladı. Yeni eklenen “Turkey direct mail” veya “Türkiye hızlı kargo” seçeneğiyle verilen siparişlerde gümrük vergisi ödemeyeceksiniz.

Fuse parçayı alırken 2 $ takipli kargoyu seçmeyi unutmayın. Yoksa ya gelmez yada 60 günde anca takipli kargoyu seçince Jet gibi geliyor ;

Fuse Tab Parçası :
    https://goo.gl/nCgQuH

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmak

Olgu bey iyi aksamlar, yayinlarinizi zevkle takip ediyorum oncelikle yaptiginiz icin sizi tebrik ve tesekkur ederim. Soruma gelecek olursam aracima hem ön hem de arkayi gosteren bir gps baglantili kamera almak istiyorum. En iyisi olmasina gerek yok, kotu de olmasin. Butcem degisebilir ancak tercihen 400 500tl ye halletmek istiyorum. Yurtdışı alisverisi ile aram yok. Onerebileceginiz bir model var midir? Cevabiniz icin tesekkurler, iyi forumlar..
    Facebooktan yazın bana, detayları konuşalım yardımcı olurum merak etmeyin

Facebook,

https://www.facebook.com/OlguErhan

Dolar kuru düşerse, ( belediyeleride komple alsınlar Türkiye şaha kalkacakmış ) sizin o bütçeye dünyayı alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: HCan35

Geçen sene şubat ortasında indirim gelmişti viofoda. Mart oldu hala 117 dolar kuponla. Biz indirim beklerken Ötv gelecek. :)
    Bence aldığımız maaşın hepsini vergi diye devlete verelim, kurtulalım.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt

İlahi üstad...

• otomobillere bi bakın.

geçen sene 950 bin satış var.. develiasyon da bir çeşit vergidir.. ve kabahatlisi ABD değildir, hükümettir..

otomobilde üstelik bir de %30 olan ötv %60 'a çıktı. bunun üzerine de ÖTV nin KDV sini eklediler.. 80 bin lik otomobil oldu 160 bin TL..

satışlar tepetaklak.. bu sene 300 bin oto satarlarsa çok iyi..

vergiyi arttırınca satışlar düştü.. çoğu otomobil üreticisi stokta otomobil olduğu ve satılmadığı için üretimi düşürdü, üretim düşünce işçi çıkarmalar başladı...

işçi çıkarınca işsizlik patladı..

kısaca ne kadar çok vergi o kadar çok işsizlik. boşta gezen adam. yarınları belli olmayan işsiz gençlik..

buyrun burdan yakın..
  • 
Sayfa: önceki 13441345134613471348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.