Şimdi Ara

Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
802
Cevap
32
Favori
71.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buyrun efenim eski aracım 2007 Jetta dan bir kare ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercandrsn -- 11 Aralık 2013; 0:27:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

Hummer demişken bunuda paylaşalım renk olsun

Her 4 çekeri aynı zanneden arkadaşlar bu videoyu da izleyebilir hocam.. Sürekli 4 çeker araçların bile geçemediği testi subaru geçiyor.

Bravo.

• Subaru'nun 4 çeker test videoları için genelde reklam falan diyorlar da hepsi mi reklam ? Adamlar yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu bulabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman6161 -- 11 Aralık 2013; 8:34:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

bunu bulabildim

Teşekkürler sade ve güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: yildiz

quote:

Orijinalden alıntı: y_a_s

hayallerim çalınmış gibi hissettim hocam :D

Estağfurullah.. Ben hayallerimdeki markaya sahip oldum, Allah sizede nasip eder inşallah

*********************************************************************************************************

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Allah kaza bela vermesin güzel araç kışın çok rahat ettiriyodur Bu arada bende dikmen deyim bilirim inişlerini çıkışlarını

Amin sağolun sizlerede. Farkını ve güzelliğini bugün net bir şekilde gördük.

*********************************************************************************************************

quote:

Orijinalden alıntı: -FoundeR-

hocam 1. resim harika çıkmış, daha yüksek pixelli hali varsa yükleyebilir misiniz masaüstüne koyucam da

Masaüstü için 3264x1968 boyutlarında Fotoğraf

(Samsung Galaxy Note ile) LINK >>>
    https://store.donanimhaber.com/e2/18/8a/e2188a2c67a057b5a904ef08b5983806.jpg

.

Araç outback mi impreza mı? model yılı nedir merak ettim dogrusu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: parcifal

Araç outback mi impreza mı? model yılı nedir merak ettim dogrusu :)

2008 Impreza 1.5R AWD Shiftronic

Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :)  Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :)

Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :)  Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 11 Aralık 2013; 9:36:39 >

• Ben ayak bölmesini aydınlatmak için LED Modül kullanıyorum, bunlar genellikle 3 SMD LED den ve her LED için chip ve soğutucudan oluşuyor. Ayrıca su geçirmez özellikli ve 12v, yani araç şebekesine bağla arkasıda çift taraflı bant olduğu için yapıştır kullan.

>Reklamba< sayfasında her çeşit modül mevcut, ayrıca ayled.com.trde de çok çeşit var. Her iki sayfadan aldığım ürünler mevcut, ayak bölmesi için gün ışığı iç aydınlatma ile uyumlu ve güzel oldu. 3528lik led de yeterli ama daha canlı isteyen 5050 led tercih etsin..

• Daha yeni gözüküyor temiz bakmışssınız bende araba bakıyorumda subarulara bayağı baktım ama lpg de sıkıntı birde parca fiyatlarından vazgecmistim guzel fotograf cekmissiniz tekrar baktım ilanlara :)))

yakıt tüketiminiz nasıl?
  • 2001 corolla

Led torpido ambians ışığı kendi yapımım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 11 Aralık 2013; 9:37:43 >

•  Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: parcifal

Daha yeni gözüküyor temiz bakmışssınız bende araba bakıyorumda subarulara bayağı baktım ama lpg de sıkıntı birde parca fiyatlarından vazgecmistim guzel fotograf cekmissiniz tekrar baktım ilanlara :)))

yakıt tüketiminiz nasıl?

2008 Impreza 1.5R AWD Shiftronic

BRC ile tam uyumlu ve yalnız LPG ile 150 bini deviren sorunsuz birkaç kişi ile konuştuktan sonra bu işin ustaları tarafından doğru malzeme ve en önemlisi işçilik ile sorunsuz olacağını düşündüm.

Önceki LPG fiyatlarıyla (2.60) hesaplamıştım 91tl ye depo 36 - 37lt civarı doluyordu ve tam 452km şehirler arası - 400-410km arası şehir içi kullanım sağlıyordu (Ankara şehir içi - Dikmen rampaları dah)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 11 Aralık 2013; 9:41:21 >

• Maşallah aracınız çok çok güzel
  • yildiz kullanıcısına yanıt
    Aracınız çok güzel iyi günlerde kullanın 4 çeker benzinli otomatik ne kadar yakıyor ortalama ? birde araçta esp ve asr var sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Maşallah aracınız çok çok güzel

Teşekkür ederim

quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Aracınız çok güzel iyi günlerde kullanın 4 çeker benzinli otomatik ne kadar yakıyor ortalama ? birde araçta esp ve asr var sanırım ?

LPG ile yazdığım gibi 200 kuruştu şimdiki zamlarla şehirler arası 230 şehir içi 260 kuruş civarında oldu.

Önceki LPG fiyatlarıyla (2.60) hesaplamıştım 91tl ye depo 36 - 37lt civarı doluyordu ve tam 452km şehirler arası - 400-410km arası şehir içi kullanım sağlıyordu (Ankara şehir içi - Dikmen rampaları dahil)

BENZİN ile şehir içi 7.5 şehirler arası 5.2 litre yakıyor 4 çeker ve tam otomatik şanzıman ile. Tabi gaz pedalına kibar davranırsanız. Yani Otomatik 2007 model bir Corolla 1.6 ile aynı. (Kardeşimde var ordan biliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 11 Aralık 2013; 10:23:50 >

•  Araç İçi Fotoğraflarınız (GECE) Edit: Gece-Gündüz Farketmez :)
  • MST
  • 2010 MK5 Jetta 1.6 TDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan And Jetta -- 11 Aralık 2013; 12:46:18 >

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Hocam direksiyon üzerindeki tuşlarda ve cam açma düğmelerinde aydınlatma varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.