Şimdi Ara

Araç içi ekonomik kablosuz MP3 çalar : MP3onChannel MP3-308 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
54.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öyle aham şaham seti olanın zaten mp3 playerı vardır
  • C.M.K arkadaşım benim aracımda gayet güzel bi ses sistemi var ama mp3 çalar yok ,neden dersen ford marka araç kullananlara sor helebide cd changerları varsa o zaman derdimizi anlarsın sıfırını almaya kalksan bendeki blaupunkt rds 7000 teyp artı 6lı changer var 1.5 milyarın üzerinde para isityor lar ama satmaya kalksan 100 milyon bile vermiyorlar zaten dual din denilen buyuk teyplerden bende ona 922 anfi vede alipine hoparlör vede 500 lük 2. el bi sub bağladım ses mükemmel cd var ama mp3 yok, ama ben gittim cd changerdan teybe giden ses kablolarını buldum vede onlara dişi tossjack taktım vede mp3 olayını fm bandından diil o line in olarak kullandığım yerden Dell Axim x5 pocket pc mi bağlıyarak kullanıyorum vede ses mükemmel Aximmide bi çep telefonu tutucusu ile konsola yerleştirdim görüntüde mükemmel sonuçta cihazla divx filmleri dahi izleyebiliyorsun full screen olarak ama napalım iştee mp3 çalarlı cd çalarımız yok pocket pc tabanlı multi media sistemimiz var bennn insannn diiilmiyiimm

• quote:

Orjinalden alıntı: msserin

C.M.K arkadaşım benim aracımda gayet güzel bi ses sistemi var ama mp3 çalar yok ,neden dersen ford marka araç kullananlara sor helebide cd changerları varsa o zaman derdimizi anlarsın sıfırını almaya kalksan bendeki blaupunkt rds 7000 teyp artı 6lı changer var 1.5 milyarın üzerinde para isityor lar ama satmaya kalksan 100 milyon bile vermiyorlar zaten dual din denilen buyuk teyplerden bende ona 922 anfi vede alipine hoparlör vede 500 lük 2. el bi sub bağladım ses mükemmel cd var ama mp3 yok, ama ben gittim cd changerdan teybe giden ses kablolarını buldum vede onlara dişi tossjack taktım vede mp3 olayını fm bandından diil o line in olarak kullandığım yerden Dell Axim x5 pocket pc mi bağlıyarak kullanıyorum vede ses mükemmel Aximmide bi çep telefonu tutucusu ile konsola yerleştirdim görüntüde mükemmel sonuçta cihazla divx filmleri dahi izleyebiliyorsun full screen olarak ama napalım iştee mp3 çalarlı cd çalarımız yok pocket pc tabanlı multi media sistemimiz var bennn insannn diiilmiyiimm

abisi sen işi aşmışsın ya mp3 player neyine
    bmw 120d ye ipod bağlıyorduk harika oluyordu.

• Orjinalden alıntı: [emk]m.C.k Usta

Orjinalden alıntı: msserin

C.M.K arkadaşım benim aracımda gayet güzel bi ses sistemi var ama mp3 çalar yok ,neden dersen ford marka araç kullananlara sor helebide cd changerları varsa o zaman derdimizi anlarsın sıfırını almaya kalksan bendeki blaupunkt rds 7000 teyp artı 6lı changer var 1.5 milyarın üzerinde para isityor lar ama satmaya kalksan 100 milyon bile vermiyorlar zaten dual din denilen buyuk teyplerden bende ona 922 anfi vede alipine hoparlör vede 500 lük 2. el bi sub bağladım ses mükemmel cd var ama mp3 yok, ama ben gittim cd changerdan teybe giden ses kablolarını buldum vede onlara dişi tossjack taktım vede mp3 olayını fm bandından diil o line in olarak kullandığım yerden Dell Axim x5 pocket pc mi bağlıyarak kullanıyorum vede ses mükemmel Aximmide bi çep telefonu tutucusu ile konsola yerleştirdim görüntüde mükemmel sonuçta cihazla divx filmleri dahi izleyebiliyorsun full screen olarak ama napalım iştee mp3 çalarlı cd çalarımız yok pocket pc tabanlı multi media sistemimiz var bennn insannn diiilmiyiimm

Çok güzel fikir,beğendim. Gidip sözü geçen cihazdan almaktansa senin yöntemin çok daha iyi,hemde ekonomik.... Güzel buluş ne diyeyim,bravo sana...

• Arkadaşlar bu araca bu kadar para verene kadar Ankarada Konya sokağa gidip 5ile 20 milyon arası değişen bir radyo verici alın daha sonra bir streo jack ve azcıkta kablo alın daha ssonra radyo devresinin ustundeki mikrofonu sokup kabloyu onun yerine monte edin ve kabloyada jack i bağlayındaha sonra elinizdki mp3/cd calr yada walkmeninizi baglayarak frekansı ayarlayın ve mis gibi dinleyin ama 5 milyonluk alet 9voltla calısıyo pil sorunu olabilir bide biraz kalite sorunu var ve maximum 20m de cekiyo ama 20 milyonluk alet kaliteli 12Volt cakmak dan gucle calısabilir yada akuden ve açık alanda max 2km cekiyo ama arabada max 200metre ki buda yeterli tabi tır surmuyosanız:D Eğer ben bunları yapsam muhendis olurum diyosanız bu dediklerimi aynen konya sokakkta radyo devrisini aldıgınzı elemana soyleyin 3-5 milyon işlik karşılıgınca size temiz bir iş yapsın. Eğer bunlar copmlex geliyosa maltepe pazarına gidin ve ordan 5milyona radyo cd calar adaptoru alın ve kablonun oldugu kaseti arabnızın radyo çalarına bağlayın diğer ucuda mp3 playe4ra vs.. alın size kablolu ve frekans sorunsuz bir mp3 çalar. Daha fazla bilgi isterseniz bana haber verin yardımcı olayım:D:D:D:D

• 60 $ BENCE NORMAL AMA ,TÜRKİYEYEDE SATILCAK 300$
    OZAMAN PAHALI
  • yaw şu anda yok mu bundan alabileceğimiz biryer satan felan yokmu arkadaşlar..acil lazımmm
  • FM Transmitter diye git heryerde bulursun..
  • kuzenım kullanıyor.yaklasık 1 aydan berı
    50 ytl ye aldık cankayadan

arabada set var ses kalıtesı super

hatta yan yana duran 2 arabada bıle calıyor
    denedık
  • ahaaaa topic hortlamış
  • büyük şehirlerde yaşıyorsanız kaset adaptörü en etkili ve en ekonomik çözüm
  • gittigidiyor da bu araca ve benzerleri satıyor hatta bende de bir adet var ta m3 farklı ozekllikte ve markada makina denedim kucuk illerde ve yollarda sorun yok ama ankara ist. gibi yerlerde mp3 dinlemek imkansız maalesef
  • Pratik bir alet.
  • madem konu hortlamış, biz de yazalım.

Çakmaklığa takılan, ilk çıkan versiyonlardan olanı kaybolduğu için ve belki frekans karmaşasını aşarım ümidiyle, kaybolanın yerine aldığım normal mp3 çalar şeklinde olup tüm fm frekanslarından yayın yapan iki ayrı versiyonunu kullandım.

her ikisinden de kesinlikle memnun kalmadım maalesef. büyük şehirlerde frekans karışmadan kullanmak imkansız. frekansı ayarlıyorsunuz; araba 3m yer değiştirince radyo tekrar karışıyor.

ses kalitesinden de memnun değilim. bugün kaset adaptörü aldım ve eğer mp3 çalar şeklinde olanı evde nereye koyduğumu bulabilirsem kaset adaptörü ile fm verici fonksiyonunu kapatıp normal bir mp3 çalar olarak kullanmaya başlayacağım.

orijinal teybin direksiyon kumandası ve sesli uyarı sistemini bozmak istemediğim için aynı paraya vasat bir cd çalar teyp alabilecekken bu iki aleti denedim. şehir dışı uzun yolda idare edebilir. ancak bence çok sayıda radyonun olduğu büyük şehirlerde iseniz, benim gibi paranızı ziyan etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdcezir -- 25 Mayıs 2007; 23:43:04 >

• Bazı arkadaşlar aldıklarına pişman frekans değişiyor falan diyolar piyasada bu cihazı 30-40 ytl arası satıyorlar alsam pişman olur muyum? sizce değer mi?
  • yaklasık 1 sene onceden berıdır turkıyede var...cin malı...
    dogal olarak kalıte eksık.
    suan bır arkadsaımın aracında var kendısı gayet memnun ancak kucuk sehırde yasadıgımızdan memnun...bellı frekans degerleınde arabadakı radyo alıcısıyla baglantı kuruyor bu nedenle buyuk sehırde sıkıntılı bır aksesuar.mdcezir ark adasım ın dedıgı sıkıntılar var.bırde arabanızın cakmaklık yerı onemlı..elınıze dolasmaması ıcın.....
  • weasvenom,

sakın alma derim ben. dün teknosa'dan 12 YTL'ye philips kaset adaptörü aldım. ses kalitesi, ses düzeyi vs fm transmitterden ve benim tahminimden kat kat iyi.

ha, mp3 çalarım yoktu, bozuktu falan dersen de transmitter masrafından 12 YTL düş, oldu sana yeni mp3 çalar parası
  • Bende cok kaliteli olmayan (Kammosonik mi ne) ama bir adet line-in'i olan bir ototeyp var,
    birde kısa stero kablo, cep bilgisayarami takarak sahane ses kalitesinde muzik dinleyebiliyorum.

Ben vaktinde line-in!i olan sony ve Philips ototeyp lerden cok aradim ama yoktu varsa da cok eski
    modellerde vardi. Ama simdi var mi bilmiyorum. O zamanlar mp3 playerlar cok populer degildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimmasabi -- 26 Mayıs 2007; 21:53:58 >
  • fm transmitter lardan ne farkı var? bire bir aynı. önceki konularda beğenilmeyen alet farklı isimle konu olunca baya tutulmuş ilginç.

arkdaşlar aldık denedik 5 para etmiyor bu aletler. en güzeli line in girişinin teybin üzerinde olmasıdır. o yoksa kasettir. gerisi tefaaruattır.

unutmadan fiyatıdı 50-60 ytl değil. pratik bişeyde değil. radyo kalitesinde mp3 dinlersiniz. 20 mi 15 mi ney bunların fiyatları. bence hiç denemeyin bile. biz denedik eniştemina rabada 1 saat geçmedi (mekan eskişehir) hemen philips kaseti kapıp geldik. değiştirdik yani.

kendi aracımda cd girişim var eski roadstarımın üzerinde, 1 milyonluk kabloyla kasetten ve elbette cd den daha kaliteli ses alabiliyorum mp3 ümle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 26 Mayıs 2007; 22:01:47 >
  • ALDIM KULLANDIM HİÇ MEMNUN KALMADIM, FREKANSLAR SÜREKLİ BİRBİRİNE KARIŞIYOR, SÜREKLİ CIZIRDAYIP DURUYOR. BURASI İSTANBUL, BURDA BOŞ FREKANS YOKKİ.

MECBUREN KASET ADAPTÖRÜNE DÖNDÜM, SES ÇOK KALİTELİ VE CIZIRTISIZ. :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.