Şimdi Ara

Araç fiyatlarinda düşüşmü var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaslar favrorilerime aldigim ilanlarin cogu takir takir fiyat dusmeye basladi. Bayramda geldi gececek sizce fiyatlar dusmeyemi basladi.

Araç fiyatlarinda düşüşmü var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dolar biraz düşecek,, ee dolar düşerse araç fiyatlarıda düşer fikri fiyatları aşağı çekiyor,,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet satamıyorki artık...

Tabiki indirim yapmaya başlayacaklar.

• Düşsünler tabi arkadas 5 yil binip 10 bin kar etmek.nedir ya

Adamlar 2008 poloyu 23e almis bugun 34 -37 arasi yazmis koymus saka gibi bizim gibi garibanlarda 30 bine araba bakiyo bu gidisle sahsim icin soluyorum seneye bisiklet alirim bu parayla. Ama bu fiyati dustu yazisini gormek umutlandirdi beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Dolar biraz düşecek,, ee dolar düşerse araç fiyatlarıda düşer fikri fiyatları aşağı çekiyor,,

yıl sonu beklentisi 3.89 ben pek zannetmiyorum
  • Dolar düsmese bile ötv diyatlarinda indirim olurmu acaba mobilyada oldugu gibi

• Valla aksine hocam bence yükselişe geçti. Bir ay önce 55-56ya baktığım focuslar 58-60 olmuş. 1.4 tsi comfortline golf favlamistim 64-66 arası aynı özellikteki araçlar şuan 69-72

• Onlar 1 - 2 bin fazla yazıp da hani tutturabilirsem atağına fazla yazan tipler.

Benim de favorilerde var arabaya 2 bin fazla yazmıştı 15 gündür takip ediyorum şimdi normal fiyata çektiler akılları sıra uyanık geçinen tipler...

• Fiyatlar inmedi tam tersi artti.Bende galerici olarak abuk subuk fiyatlar yazan insanlari anlamiyorum.50 bine araba alicaz adamin indigi fiyat 250 tl veya hic pazarlik yapmiyorlar ayip gercekten.Önemli olan fiyati yazmak degil onemli olan satmak yaziyorlar satamiyorlar.

• Değil araba fiyatları hiç bişeyin fiyatı düşmez bu saatten sonra

• Yorumlara bakıyorsun da tabi ki düşecek ,millet alamiyor, mecbur düşecekler felan da filan...Gören de sanacak sıfır araç fiyatları yüzde 10 düşmüş...

Yav topu topu arkadaşın malum sitede favoriye aldığı ve kuvvetle muhtemeldir ki o araç satanların başta ortalama fiyatın 5000 lira üstünü yazıp kimseye kakalayamayinca 300_500 aşama aşama dusurmeleri.

Yani araba fiyatlarının düştüğü yok...

Sadece malum sitedekilerin 5 yukarıya iteleyemedikleri araçlarını aşama aşama kaça iteleyebilecekleri mevzusu var:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

Fiyatlar inmedi tam tersi artti.Bende galerici olarak abuk subuk fiyatlar yazan insanlari anlamiyorum.50 bine araba alicaz adamin indigi fiyat 250 tl veya hic pazarlik yapmiyorlar ayip gercekten.Önemli olan fiyati yazmak degil onemli olan satmak yaziyorlar satamiyorlar.

Onlar satamiyorlar siz de alamıyorsunuz...farkeden bişey yok😎

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Düşecek tabi, millet artık zoraki de olsa araba almamaya başladı. Bunun sebebi en üfürükten aracın bile 70.000 lira olmasından kaynaklanıyor yoksa sanmayın bilinçlendik de protesto ediyoruz almıyoruz falan. Eşek gibi de inecekler. Arabayı alan ertesi gün 5.000 lira üzerine koyup satıyorlar.

Bu nasıl bir üsluptur. Eşşek dediğiniz kesim kimlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: berkenarjen

Yorumlara bakıyorsun da tabi ki düşecek ,millet alamiyor, mecbur düşecekler felan da filan...Gören de sanacak sıfır araç fiyatları yüzde 10 düşmüş...

Yav topu topu arkadaşın malum sitede favoriye aldığı ve kuvvetle muhtemeldir ki o araç satanların başta ortalama fiyatın 5000 lira üstünü yazıp kimseye kakalayamayinca 300_500 aşama aşama dusurmeleri.

Yani araba fiyatlarının düştüğü yok...

Sadece malum sitedekilerin 5 yukarıya iteleyemedikleri araçlarını aşama aşama kaça iteleyebilecekleri mevzusu var:)

konunun özeti.
  • Fiyatları olması gereken seviyeye çekiyorlardır, artık işler eskisi gibi işlemeyecek, insanlar bir şey yaparken beş kere düşünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Dolar biraz düşecek,, ee dolar düşerse araç fiyatlarıda düşer fikri fiyatları aşağı çekiyor,,

Dolar duserse arac fiyatlari dusmez.Turkiyeye gelen araclar avrupadan ve euro uzerinden geliyor.Bizi ilgilendiren euro.

• Bir tarafımdan kıl düşer ama araç fiyatları gerilemez Piyasa galericilerin elinde ben aylarca bu şeyi konuştum hep yükseldi düşmez.Piyasa çok değişti km hasar kaydı kaza bunlar kriter aksesuar değil bunlar kriter olunca fiyat artar.Aslında km de önemsizleştiriliyorda neyse açıklamaya gerek yok fiyatlar düşmez hadi düşsün 1000 tl tofaşlar varken pek beklemeyin en az 10 yılı var.Şuan 90 ve aşağı tofaş alan pek çıkmaz nadir 10 15 yıl sonra 2000 alan çıkmıcak o zaman piyasa normale döner.Diyorum ama bu sefer tofaşın yerini başka şey alıcak bu iş bitmez ben kaçar 😅

• otomobilciler sene başında ötv artışı dışında, kur artışını fiyatlara yansıttılar sanırım o zamanlar kur 3,75 civarı idi, şimdi kur 3,52 civarı sırf bu yüzden 100,000 tl lik araçta 7,000 tl fazla ödüyoruz kur hesabıyla , kur yükselince hemen zam, ama kur düşünce ,sesleri çıkmıyor indirim için...
  • Benim listemde misal;

100.000 TL ise,

İndirim yapıyorlar,

99.999 TL gibisinden saçma indirimler oluyor

• Merkez bankası faizleri düşüreceği için dolar tekrar 3,70 bandına gelecek. Yüksek faizlerden herkes şikayetçi. Yukarıdan da faiz indirimi talimatı geldi zaten. Bu demektir ki araba fiyatları düşmez, tam tersine artacak yakın gelecekte.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.