Şimdi Ara

ARAÇ DVD NAVİGASYON TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ford smax aracıma araç multimedyalı navigasyonlu cihaz ve kafalık monitoru taktırmak istiyorum bulduğum birkaç markavar
    1-navitech
    2-necvox
    3-cyclone
    4-flyaudio
    bunlardan ilk üçü tvli flyaudioda tv özelliği yok
    bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ersoyesra

arkadaşlar ford smax aracıma araç multimedyalı navigasyonlu cihaz ve kafalık monitoru taktırmak istiyorum bulduğum birkaç markavar
    1-navitech
    2-necvox
    3-cyclone
    4-flyaudio
    bunlardan ilk üçü tvli flyaudioda tv özelliği yok
    bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini rica ediyorum

• tv olmamasına rağmen flyaudio nun daha iyi olduğunu duymuştum.kullanan arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur.Bende ford focus aracıma almak istiyorum.Ama bu markalardansa pioneer in şu modeli daha güzel bence:
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-ford-focus-connect-mondeo-icin-pioneer-mutimedya-navigasyon-blue/detay
  • Arkadaşım seni çok iyi anlıyorum.Benimde s-maxim var ve bende epeydir araştırıyorum.Verdiğin markalardan flyaudio bir adım önde gibi ama malum az para değil almayı düşündüğümüz alet.O yüzden bende muallakta kaldım.Özellikle navigasyon ile ilgili.Güncelleme filan.Çokta anladığım şeyler değil açıkçası.Yardımcı olacak birileri varsa çok makbule geçer.Saygılar...
  • güncelleme kolay iş yalnız tv çekimleri beni düşündürüyor hiçbiri mercedes bmw ve land roverlardaki gibi net değildir onlardaki tv hybrid ve çok net ve bu kadar para verip üste pişman olmak da ver..
    ve pionerr e gelirsek onda tv yok ve daha pahalı + sı yok ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersoyesra -- 24 Aralık 2010; 19:41:21 >
  • Alpininde bir modeli var ama oda çok pahalı.Eğer uygun fiyata taksitle alabileceğimiz bir yer bulursan paylaşırsan sevinirim.
  • 4 yıldır necvox kullanıyorum, navigasyon için fark istemişlerdi o nedenle taktırmadım.
    Özelliklerini ayrı ayrı değerlendirirsem
    DVD çok iyi
    Bluetooth bağlantısı ve telefonla görüşme çok iyi
    Radyo vasat
    TV sabitken iyi yolda giderken kötü
    ipod bağlantısı iyi

Toplamda gayet iyi olduğunu düşünüyorum, tabii bu 4yıl önceki modeldi. Genel olarak memnun olduğum için yeni aldığım arabayada yeni modelini sipariş verdim, söylendiğine göre tv ve radyo tuner ını geliştirmişler. Bakalım, deneyip göreceğiz.
  • görüşlerin için teşekkürler
    ne zaman taktırmayı düşünüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersoyesra

görüşlerin için teşekkürler
    ne zaman taktırmayı düşünüyorsun

eBay da bu cihazlar 450 dolar.
    Getirtebilir miyiz?
  • Pioneer dan sasmayın derim ama alternatıf olarak navitech alınabılır.Digicom getırıyor onuda.
  • Pioneerın navigasyonuyla ilgili şüphelerim var.Forumlarda okuduğum kadarıyla kullananlar flyaudiodan oldukça memnun.Ekonomik şartlar uygun olduğunda flyaudio almayı düşünüyorum.
  • fly da tv yok
  • arkadaşlar araba hareket halindeyken tv ve dvdyi çalıştırma konusunda yardımcı olabilecek var mı? Halledilebilir birşeymi?
  • arkadaşlar mrhaba forma yeni katıldım.Bilgisi olan vasa yardım ederse sevinirim.2007 ford focus araç aldım.buna uygun dvd ve navigasyon sistemi olarak ne takmalıyım.tabı fiyatta uygun olursa sevinirim.yardımlarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.