Şimdi Ara

Araç duman atması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2005 model ford fiesta aracım 1 ay önce rektefiye oldu.Sanayide motor yeniden yapıldık dan sonra aracım mavi duman atmaya başladı bildiğiniz mangal dumanı gibi, ustaya götürdüm turbo yeni takılmıştı garantiden değişildi düzelmedi, pompacıya gitti düzelmedi, araca 8 bin masraf yaptım bir türlü düzelmedi sizce duman atmasının sebebi ney olabilir arakadaşlar.

• Neler yapıldı islem olarak.Blokta bir işlem yapıldı mı, pistonlar değişti mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

Neler yapıldı islem olarak.Blokta bir işlem yapıldı mı, pistonlar değişti mi?
    Piston,segman,gömlekler,eksantrik,supaplar,iticiler,takım contası,turbo,yağ pompası,su pompası başlıca değişenler.Motor blok rektefiyeye gitti,pompacı enjektörleri tamir etti.
  • Aklıma acaba alt tarafta işlem yapılmadı mı diye bir durum geldi fakat değilmiş.Yag eksiltme yok demi

• dynamic kote 100 kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetltn

Aklıma acaba alt tarafta işlem yapılmadı mı diye bir durum geldi fakat değilmiş.Yag eksiltme yok demi
    Yağ seviyesi normalin çok üzerindeydi gittim biraz eksilttiler, yağda eksilme olduğunu bu yüzden tam anlayamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.