Şimdi Ara

Araç Double Teybindeki Mobile Navigator yerine IGO8 veya Primo nasıl kurulur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Roadstar RD9115 model double teyp aldım aracım için. Teybin içindeki navigasyon programı Mobile Navigator diye dandik bir programmış. Hafıza kartının içi şu şekilde:http://prntscr.com/9jz60h

Bu programın yerine IGO programını kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Başka bir karta IGO dosyasını direk attım ama çalışmadı. Teyp ayarlarında navigasyon uzantısını seçmek de yok. Nasıl yapabilirim acaba? Fikri olan var mı?

• MGES38 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. İgo yu attığınız hafıza kartın içinde "igo.exe" yi bulup ismini "MobileNavigator.exe" yapın. Ama gördüğüm kadarıyla orijinal navigasyon kartında navigsayon programı sd kartın kök dizininde değil. "MobileNavigator" adlı bir klasörün içinde. Aynı klasörü igo yu attığınız sd kartta da oluşturup igonun dosyalarını o klasöre taşıyıp, "igo.exe" nin de adını "MobileNavigator.exe" yaptığınız zaman eğer igonun çözünürlük dosyasında 800x480 çözünürlük dosyası varsa sizin cihazınızda açılacaktır. Eğer yoksa igoyu 800x480 çözünürlükte indirip deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krmdmrl -- 4 Ocak 2016; 16:52:22 >
  • Cevabınız için teşekkürler. aynı dediğiniz şeyi denedim ama çalışmadı maalesef.
  • Ne yaptınız hocam.
    Çalıştırabildiniz mi ?
  • fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    Çalıştıramamıştım hocam. Elleriniz dert görmesin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGES38 -- 22 Ocak 2016; 7:48:48 >
  • merhabalar.bana acil son haritalı igo 8 lazım.tüm dosya olarak.bendeki proğram yanlışıkla silindi.yardım ederseniz çok sevinirim
  • igo primo da olabilir.iyi geceler
  • Bu programa ihtiyacım var. Nereden bulabilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.