Şimdi Ara

Araç Değiştireceğim ustalardan akıl istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saygıdeğer forum sakinleri araç değiştirme konusunda fikirlerinizi almak istiyorum.

10 yıldır 1.3 hyundai getz'e biniyorum, evlilik, çoluk çocuk artık bagaj yetmiyor.

70-80 Bin civarı Egea,Linea,301 tarzı araç alsam (az yakması yedek parça rahatlığı vs nedenlerle) pişman olurmuyum ?

bun araçları alanların kullananların fikirlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• Güvenlik yönü hariç 301 dizel oldukça uygun bir araç. Yarım ton bagaj, çok az yakar, koltukları rahat sayılır ve yaşam alanı geniş. Çok yüksek hızlarda kullanmazsanız her işinizi görür. Yazlığa da yaylaya da vurulabilecek bir araçtır. 5-10 yıl içinde binek reno ve torosun yerini alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 70-80 bine alınabilecek arabalar. beklentin yüksek değilse pişman olmazsın.
  • C elisse 301 beklentinizi rahatlıkla karşılar.

• İşin ustası değilim ama linea yı aradan çıkarın. Egea ve 301 için de ikisine de gidin bakın derim. Birine karar verip diğerine hiç bakmamazlık etmeyin.
    Canlı canlı görün imkan varsa sürün. Motor olarak 1.4 atmosferik egea yerine 301 daha mantıklı
  • Linea'yı ele bence.

C-elyse yada 301 alınabilir.
  • C elyyse ve 301 yüksek hızlar yapmam vs derseniz mantıklı. Bagajı büyük, özellikle arka koltuk diz mesafesi beklenmeyecek kadar iyi, yakıt çok az, motoru kuvvetli.. Yol sesi alıyor o da normal B segmenti araba sonuçta. Bir de cam açma tuşları çok sinirimi bozuyor

• sw egea bakın.

• Cevaplar için teşekkürler. Şehir içi kullanıyorum sene 1 kere tatile gidersem o zaman şehir dışı, küçük çocuk olduğundan genelde 100-120 arası en fazla birde 10 yıldır Hyundai getz kullanıyorum konfor konusunda rahatsız olmam diye düşünüyorum.
  • Tek sorunun bagajsa at bi portbagaj devam et. Bu zamanda ne araba alınır ne satılır. Piyasanın ne olduğu belli değil alacağın arabada ne tür üçkağıt var belli değil. Sadece bagaj için sıfır olmadıkça bence araba değiştirmek mantıksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cileli_sofor

Tek sorunun bagajsa at bi portbagaj devam et. Bu zamanda ne araba alınır ne satılır. Piyasanın ne olduğu belli değil alacağın arabada ne tür üçkağıt var belli değil. Sadece bagaj için sıfır olmadıkça bence araba değiştirmek mantıksız.
    tek bagaj değil aslında 10 yıl olması 1.3 motorun yetmemesi ve model yükseltmek aslında sebepler.
  • fearless06 F kullanıcısına yanıt
    Bütçe ne kadar ? Ona göre tavsiyede bulunalım. Boş Egea kesinlikle tavsiye etmem 301 de keza öyle. Bence değerinin arabaları değiller

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.