Şimdi Ara

Arac degisikligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Clio4 2018 model joy aracim var,aracimin sadece tek ozelligi var oda petrol ofisinin yolunu unutmak,baska hicbir ozelligi yok

İnsan bir zaman sonra anahtariinin kitleme tusuna basdiginda aynalarinin kapanmasini araba bindiginde cam tavanini acmak daha donanimli araca binmek istiyor ve otomatik bir araca, clio aracimi 3 yildir kullanmaktayim,malum arac piyasasi cok artti,yalniz mersedes clc 160 modeline rastladim acikcasi benim hosuma gitti arac dolu bir arac cam tavan otomatik vites ve guvenliklide sonucta mersedes kim mersedese binmek istemezki , bir arac buldum hatasiz boyasiz 2011 model olmasina ragmen sadece 64bin kmde fiyati 170 bin tl ve bakimlari vs herseyi zamaninda yapilmis kendi aracimin emsali suanda 140-145 140 a sattigimi varsayarsak 30 bin tl uzerine eklemem gerekecek ve nerdeyse bir clio fiyatina tertemiz bir mersedese binilirmi cok tutmamis kasasida olsa , ailece yolculuklarimiz sadece bayramlarda memleket genelde arkadaslarimla kullaniyorum onlarin sıkısıyo olmasida acikcasi beni alakadar etmez 😁

Siz bu gecisi mantikli buluyormusunuz yorumlariniza cook ihtiyacim var herkese simdiden tesekkurler

Yilda 10 bin km yapiyorum haftada araci sadece 2 gun kullaniyorum lpgde taktirabilir araca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.