Şimdi Ara

Araç Cep Telefonu Tutucu, Samsung i550 için Şeffaf Case - Fotolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    çok pratik her türlü ayarı var, tüm telefonlarla uyumlu olduğunu düşünüyorm. Alfa Romeo aracım var, konsolunda sadece çok küçük bir alan bunu yapıştırmaya uygun olduğu için Oraya yapıştırdım, orası da yüksek bir yer olduğundan hoş durmadı, arkadaşım opel vectra da kullanıyor. Ben arabama taktıktan sonra çıkarttım. kutusuna koydum, İçinde pilleri var, telefon çaldığında ışıkları yanıyor, sağa sola yukarı aşağı dönebiliyor, yandaki düğmesinden genişlik ayarı var, cama konsola vs monte edebilirsiniz.
    http://www.ertangundogdu.com/urunler/i550w/holder.jpg
    8 TL

Samsung i550 için uyumlu olan sert şeffaf plastik case
    www.ertangundogdu.com/urunler/i550W/i550W.jpg
    Merhaba yurtdışından aldırdığım.
    Sadece Samsung i550 için uyumlu olan sert şeffaf plastik case leri satıyorum. Birkaç ark. aynı telden kullandığımız için 2 adet satılık var elimizde.
    Tanesi 6 TL, 2 si 10 TL

Hepsi 15 TL

izmir profesörler sitesinde oturuyorum, çankayda çalışıyorum
    buralardan teslim edebilriim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brabus -- 22 Şubat 2009; 1:50:41 >

• 1foto koyarmısın
  • dostum resmini kendin görebiliyormusun..? ben bakamadım sorun var..
  • Bende bir i550 kullanıcısıyım. Sattığınız ürün güzel ama ben iphone'lara takılan ince şeffaf ve yumuşak silikon gibi bir kap arıyorum. Bu konuda bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.

iyi satışlar...
  • malasef yok onu ben de araştırdım hatta öyle bir ürün yok bile diyebilirim, çünkü internnette araştırmıştırmış,
  • umarım satan arkadaş kızmaz ama bi bilgilendirme yapmalıyım.bu üründen aldım ben arabaya yapıştırmak için ama mesela gps açınca malumunuz çok şarj yiyor bunun içinde çakmaktan şarj etmek gerekiyor.İ550lerinde şarj soketi yanda bu yüzden şarj edemiyorsunuz.yani pek bi işe yaramıyor açıkçası.bilginize arkadaşlar
  • i550 kılıf için pm attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.