Şimdi Ara

Araç boyası üzerindeki kaynak yanıkları ve lekeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar olay bu sabah gerçekleşti, yani sabahtan öğlene kadar olan sürede araç üzerine hep kaynak lekeleri sıçramış, gelmiş.
    Yan komşumuz çatı yaptırıyor, bu nedenle ön tarafta bir kaynak işi varmış 2. kattan gelen kaynak lekeleri rüzgarında etkisiyle bizim araçın üzerine gelmiş.
    Bitişik evlerimiz. Bende tesadüfen ''Ooo hava çok iyi bir sokağa çıkıp hava alayım'' derken bir baktım zart zurt kaynak yapıyor. Bana baktı kolay gelsin usta dedim bi anda usta kaynak yaparken kıvılcımlar felan geldi üzerime. sonradan dang etti arabanın üzerine bakmam la şok oldum. sonrası muamma oto yıkamacılara işte pasta polishciler felan derken koşturdum.
    sabahtan beri yapılan kaynak ve benim 13:30 civarı fark etmemle hemen koşturdum felan. küçüklü büyüklü bir çok leke var siz diyin 1000 ben diyim 2000 yanık ve lekeler var. kaynak ustasını indirdim yere ''yok hele ben yapmamışam bunlar yukarıdan gelmiş, gökyüzünden bunlar pas lekesi araçın paslanmıştır ha senin'' dedi. onla bir güzel kavga ettik ama tüm mastafları çatı şirketinin üzerine yıkıcam. gerekirse ne olursa olsun. bana salak salak ifadelerle kendini haklı çıkartıyor. çatı şirketini kabul etse ne olacak aracımın boyası zarar görmüş hasar var bunca stres hepsini geçirecek mi? ne uyarmışlar ne birşey hiçbirşey yok ben fark etmesem neler olacak neleri araçın boyası kalkacak vallaha. her gittiğim boya kaporta ustası hafta içi getir dedi. bende beklemeye başladım. beklerkende size danışayım dedim. durum bu arkadaşlar daha önce karşılaştınız mı böyle veya başka bir çözüm yolu varmıdır? bursa civarı usta değil ama böyle sağlam ve profesyonel bir şirket.

resimler bunlar.

• Önlem almalılardı. Geçmiş olsun o ustalarla tartışmayacaksınız, onlara önlem aldırmayan şirketle halledeceksiniz işi. Korkunç gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanın gözüne gelse görme kaybına neden olur.

Geçmiş olsun. Yere düşerken soğumadıysa kolay kolay çıkmaz, fayansı bile deliyor kaynaktan sıçrayan parçalar. Astarı delmemiş olsa da paslanmasa bari.

Erkenden, firma kaybolmadan bir adli tespit yaptırın.
  • üzücü bir durum,bizim ülkede insanların birbirine ve birbirlerinin mallarına saygısı bu işte yazık,sonuna kadar kovalayın hakkınızı.keşke polis çağırıp bir rapor tuttursaydınız
  • Çok feci bir durum. Geçmiş olsun.
  • Arkadaşlar adli durum hakkında bilgi paylaşacak, neler yapmam gerektiğini söyleyecek biri varmı acaba?

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zabıta bakıyorsa oraya bir gidin görüşün.
  • Cok gecmis olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hukukta bir şey vardır " adam çalıştıranın sorumluluğu" o işi kim yaptırdı ise ona karşı yasal işlemlere başvurun.
  • Limonla bir kaçını surtun belki çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.