Şimdi Ara

Araç boyalı saçmalığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saçma sapan algı ülkemizden ne zaman gidecek bi saçı boyatmayı niye bu kadar büyüten bi ülkeyiz ?

• kazalı araç satın almak istemediğimiz için büyütüyoruz sanırım.
  • araç çok boyalı filansa sürücü çok temiz kullanmamış gibi bir algı var

sorsan adam park halindeyken biri sürtmüş der güvenemiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sacı boyatmak sorun değil, neden boyadığı mesele. Altında motora ne kadar zarar gelmişti ki o sac boyandı, bunu düşünmeyen var mı?

Sizin araç neden boyandı? Niye boyalı o sac? Rengi mi beğenmediniz?

• Boyalı araba almam. Türkiye burası adamı ayakta öperler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun boya değil sorum boyanmadan önce kesip biçme yada 10 kilo macun basılmadıgının bilinememesi

• D max de araç tadilat tamirat izliyorum uzman araç alan aracın motoru yürüyenini test ediyor bizim ülke boyaya bakıyor.hatta geçen bölümde 2 araç arasından kaportası kötü olanını seçti bunlar sorun değil dedi.

• Bende aracımın tavanını boyattim çünkü güneşten dolayı yanmıştı böyle olunca da benim gözüme çok kötü gözüküyordu ben o şekilde binemedim gidip boyattim çokta güzel oldu hiçte pişman değilim ha satarken sorun olurmu bilemem eski fotoları var ayrıca isteyen alsın almazlarsa binmeye devam ederim olay budur sürmeye devam 😀😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Araçlar artık çok çok pahalı 10 sene önce de vardı ama bu kadar değil insanlar zor araba alıyor artık ve hep en iyiyi bulmak istiyor. Birde insanlarımız dürüst değil artık kime sorsan çizik boyası, veya tavana saksı düşmüş diyor ama araba pertten toplanmış. Kaza bizde olduysa resim çekip saklamak gerekir.

• Araba güneş yanığı bu algı yüzünden boyatmaya korkuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye boyalı araç alayım? takla atmadığını nereden bileceğim?
  • komple boyalı olsa anlarım kaygınızı. ama çamurluktaki boyaya bile takıyor millet. hastalık olmuş. biraz da fiyat kırmak için bahane.

• Navi kullanıcısına yanıt
    valla önü 2000 arkası 96 model çıkan arabalar dolaşıyor piyasada. sözüm meclisten dışarı ama, özellikle ikinci el piyasasında ülkemiz çakal dolu. bu nedenle insanlar korkuyor tabi biraz...
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Ben boyattim usta eski resimlerinide çektim boyatin bence diğer türlü çok kötü görünüyor.ayrica satarken alan kişi baktirsin darbe almış mi almammismi ortaya çıkar nasıl olsa.

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Ayrıca botamasaniz satarken alacak kişi aynen şunu diyecek kardeşim araban güneş yanığı olmuş çok para istiyorsun ben bunu alınca birde boya masrafı olacak sen biraz daha indir fiyatını 😀😀

• shockwave23 kullanıcısına yanıt
    Burası Türkiye kesinlikle haklısınız. Sıfır aracta bile boya vuruk kırık çıktığı bir ülkede. Ayakta öperler adamı.
  • Boya macunsuz olursa alınır ( yeni modeller )

Eski model araçlarda hele ki İstanbul araçlarında macunsuz-boyasız aramak hayal. Adam 20-25 yaşında araç alıyor değişen boya var mı diye soruyor. Adamın kendisi 25 yaşında. O yaşa gelene kadar 3 ameliyat geçirmiş. Araba için boya var mı diye soruyor.
  • çünki sanayimiz athırsızı dolu

• Boyanmadan önceki fotoğraflarını görürsem ve satıcı ilk konuşmada güvenilir birine benziyorsa hiç sorun değil.

Ama satıcı çok konuşan bi tipse ve örneğin ön kaputtaki boyanın saksı düşmesi olduğunu iddia ediyorsa almam

• 10 yıllık arabada boyada olur değişende millet olarak sorunlu bir milletiz kimse kusura bakmasın! otoparkta bile tampona çamurluğa vurup kaçanlarla dolu bu ülke eski arabada orjinal araba arayanlar fazla para verip iyisini alıcak bizim millet hem ucuz hem orjinal istiyor şaka gibiyiz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.