Şimdi Ara

Araç alma arefesinde siz değerli üyelerden fikir istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk arabam için uzun zamandır araştırma içerisindeyim fakat ikinci ellerde o kadar üçkağıt dönüyor ki kimseye güvenemiyorum ayrıca fiyatlarda almış başını gitmiş. 0 km araç almayı bile düşünüyorum neredeyse. Bir öğretmen arkadaştan 2004 model fiesta buldum samimi geldi söyledikleri arabaya sanayide baktılar ve herhangi olumsuz bir durum bildirmediler.(daha önce yine bir fiesta götürmüştüm aracın boyalı olduğunu tespit etmişlerdi) Ben buradaki yorumlara çok güvendiğim için sizlere danışıp kararımı vermek istiyorum.

Araç alma arefesinde siz değerli üyelerden fikir istiyorum

Araç 2004 model 1.4 fiesta comfort 75000 km de
    2 hava yastığı - klima
    abs yok
    araç 2004 model fakat 2008 de trafiğe çıkmış ruhsatta o şekilde kayıtlı
    satıcı arkadaş 1,5 yıldır bu aracı kullanıyormuş bir önceki sahibi hemşireymiş ve ufak kazaları olmuş bu kazalarda tampon ve çamurlukta bazı hasarlar sonucu kaskodan yapılmış ancak değişim olmamış , tramer sorgusunda 649-1872-400 tl lik 2010-2011 yıllarında hasar gözüküyor. servis daha ucuz olan bu tamirleri bu şekilde pahalı çıkartıyor dendi.
    arabada atiker marka tüp takılı ve bir defa motor arıza lambası yanmış ustasını aradığında bunun olabileceğini yola devam etmesini söylemiş daha sonra ustası yapmış şu anda motor arıza lambası yanmıyormuş. (az önce araştırdığımda ford fiestalarda bu sorun kronikmiş)
    arabanın muayenesi önümüzdeki temmuzda (2013)

şimdi tüm bu yazdıklarıma bakarak bu araç alınır mı ve alacak ya da satacak olsanız bu araca ne kadar fiyat biçersiniz.

şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

• 15000 ya da çok temizse görüntü olarak 15500 verilebilir.

2004 model olup da bu kilometrede araba bulmak hayli zor.
    Ne kadar istiyorlar onu yazmamışsınız ama Dizel modellere 16 ve üstü fiyat biçiliyor zaten.
    Benzinli/LPG li model için 15000 ideal fiyattır.
    LPG markası ise piyasadaki en ucuz ürünlerden biri. 900 liraya yeni kit atiker takılıyor.
    LPG kitinin fiyatı çok fazla etkilemeyeceğini belirtmek lazım.

Ama bütün bunlar arabayı görmeden havada kalacak fikirlerdir. Arabayı inceleyip en doğru kararı siz vereceksiniz.
  • Eğer arabayı almaktan vazgeçerseniz bu arabaya talibim. bilginiz olsun
  • trafiğe çıkış tarihinin 2008 olduğunu düşünmüyorum plaka değişince öyle yazar büyük ihtimal başka şehirden 2008 yılında getirmişler aracı emniyetten sorgulatabilirsiniz veya sigortacı da bakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozlugol

15000 ya da çok temizse görüntü olarak 15500 verilebilir.

Ne kadar istiyorlar onu yazmamışsınız ama Dizel modellere 16 ve üstü fiyat biçiliyor zaten.
    LPG markası ise piyasadaki en ucuz ürünlerden biri. 900 liraya yeni kit atiker takılıyor.

Ama bütün bunlar arabayı görmeden havada kalacak fikirlerdir. Arabayı inceleyip en doğru kararı siz vereceksiniz.

bu tarz arabaları gerçekten 15000 ya da 15500 liraya bulabilir miyiz cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaSe®

Eğer arabayı almaktan vazgeçerseniz bu arabaya talibim. bilginiz olsun

Aynen aracı almaktan vazgeçerseniz ben de talibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliyar_kou

quote:

Orijinalden alıntı: gozlugol

15000 ya da çok temizse görüntü olarak 15500 verilebilir.

bu tarz arabaları gerçekten 15000 ya da 15500 liraya bulabilir miyiz cidden

Arabanın genel fiyatı budur ancak alacagınız araba temize benziyorki böyleyse hayli hayli bu parayı eder . Bende Talibim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.