Şimdi Ara

Araç alacaklar listesi(filo indirimi için) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
7
Favori
11.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim burada iki bayiyede gittim.birisinde lt paket otomatik için en son 55 lira dediler.ilk dönem vergiyide siz verirsiniz dediler.56ya geliyor.56 liralık araç 48e geliyor iki tane alırsanız.normalde chevrolet sitesinde liste fiyatı 58,749 TL görünüyor.yani şirket avantajıyla 11 bin lira avantaj oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinanka

bizim burada iki bayiyede gittim.birisinde lt paket otomatik için en son 55 lira dediler.ilk dönem vergiyide siz verirsiniz dediler.56ya geliyor.56 liralık araç 48e geliyor iki tane alırsanız.normalde chevrolet sitesinde liste fiyatı 58,749 TL görünüyor.yani şirket avantajıyla 11 bin lira avantaj oluyor.

çok iyi o zaman acayip bi indirim yapmışlar bunu değerlendirin derim forumdan en kötü cruze alıcak birisini bulursanız sizin adınıza çok iyi olur .
  • konu up arkadaşlar yavaş yavaş pm ile birbiriyle anlaşabilirler
  • quote:

bizim burada iki bayiyede gittim.birisinde lt paket otomatik için en son 55 lira dediler.ilk dönem vergiyide siz verirsiniz dediler.56ya geliyor.56 liralık araç 48e geliyor iki tane alırsanız.normalde chevrolet sitesinde liste fiyatı 58,749 TL görünüyor.yani şirket avantajıyla 11 bin lira avantaj oluyor.

böyle bir durumda araç şirketin üzerine mi görünecek mesela biz aldığımızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frukfruk

quote:

hocam toplu aldığımız için uygularlar herhalde ayrıca 6 ayda bir organizasyon kurulduğu vs vs şeklinde de sallanırsa iyi fiyat verin forumda buraya geliriz tarzında sallanırsa indirim ihtimali baya yükselir

• quote:

quote:

ilk alımda şirket üzerine alınacak daha sonra şirket şahısa satış yapacak.500 lira gibi bir kdv çıkıyor onu ödeyeceksiniz.
  • Merhaba, kendim için VW Polo yada Golf 7 (açıklanacak fiyata göre). Babam içinde Avensis 1.6 Elegant Extra. Bu arada Avensis'in kampanyalı liste fiyatı 59.900 ama yapacakları extra indirimle birlikte 57.500 e kadar inebileceklerini söylemişler.

Merak ettiğim bir konu daha var, örneğin Golf için bir sürü motor ve donanım seçeneği var alınacak fiyat tek bir motor ve donanım için mi yoksa alınacak belli bir yüzdelik indirimle kim hanginden isterse o seçenek için mi olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozancango

Merhaba, kendim için VW Polo yada Golf 7 (açıklanacak fiyata göre). Babam içinde Avensis 1.6 Elegant Extra. Bu arada Avensis'in kampanyalı liste fiyatı 59.900 ama yapacakları extra indirimle birlikte 57.500 e kadar inebileceklerini söylemişler.

Merak ettiğim bir konu daha var, örneğin Golf için bir sürü motor ve donanım seçeneği var alınacak fiyat tek bir motor ve donanım için mi yoksa alınacak belli bir yüzdelik indirimle kim hanginden isterse o seçenek için mi olacak?

amaç toplu alımlar için aynı markadan araç alacak arkadaşları birleştirmek aralarında iletişim kurmalarını sağlamak yani kural yok gibi birşey
  • polo, golf, clio3-4, jazz, punto, astra vb .. peşin değil kredili ..
  • ikinci el oto pazarı Kavacık ta bir satış elemanı ile konuştum .. bayiler 2012 model araçları 2013 ün ilk 3 ayında dahi satmak durumunda kalacaklar ve epey indirim yapacaklar gibi bir şey söyledi ..
    malum 2013 sayılması için aracın üretim bandından 2013 te çıkması lazım ve Türkiye'ye gelmesi 3. ayı bulabilirmiş .. yani indirim fırsatı bundan sonra yeni yılın ilk aylarına kadar uzayabilir ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_

ikinci el oto pazarı Kavacık ta bir satış elemanı ile konuştum .. bayiler 2012 model araçları 2013 ün ilk 3 ayında dahi satmak durumunda kalacaklar ve epey indirim yapacaklar gibi bir şey söyledi ..
    malum 2013 sayılması için aracın üretim bandından 2013 te çıkması lazım ve Türkiye'ye gelmesi 3. ayı bulabilirmiş .. yani indirim fırsatı bundan sonra yeni yılın ilk aylarına kadar uzayabilir ..

aracın banddan çıkmasına göre mi yoksa türkiye gümrüğünden girmesine göre mi belirleniyor model yılı ?
  • hb için hiç fiyat sormadım. 1.3 LT Sedan için en son 37000 fiyat verdi. bugün bir bayi ile bizzat görüştüm. daha da düşmüyor. maksimum 35000 lira verebilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fastfoodball

Evet arkadaşlar bu ay içinde aveo sedan almayı düşünen var mı?

1.3 dizel LT için 37.000 civarında, benzinli 1.4 LT için de 32.500 civarında fiyat veriyorlar telefonda. Bizzat kendiniz gitseniz en az 1000 TL daha düşeceklerini düşünüyorum. Toplu halde alırsak daha da düşerler.

hb modeline baktınız mı ne kdr istiyorlar hocam ?
    bu yeni araç model yılı tebliğine göre 2012 lerde indirim olur inşallah kasım aralık gibi. gerçi stok yapılan ve ithal araçlarda daha avantajlı olacak diyorlar ama.

hb için hiç fiyat sormadım. 1.3 LT Sedan için en son 37000 fiyat verdi. bugün bir bayi ile bizzat görüştüm. daha da düşmüyor. maksimum 35000 lira verebilirim.

• clıo 4 , fiat punto
  • konu up
  • konu up ötv zammından etkilenmek istemeyen arkadaşlar kendileriyle aynı aracı alacak arkadaşlara mesaj atabilir
  • Ben BMW 1- Mercedes A - Yeni A3 bunlardan birini almayı düşünüyordum yeni yılda, muhtemelen BMW 1 fakat bu ÖTV zamazingosu yüzünden vazgeçeceğim heralde.

En kötü ihtimal kafa kafaya CLio IV e takasa veririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

bu işten birşey çıkmaz.ciddi bir organizasyon lazım bunun için.

tek yapılacak iş araba alacak arkadaşların birbirlerine mesaj atmaları ve bir yerde toplanıp showrooma gitmeleri zor birşey değil?
  • 2 gün yoktum konu ölmüş
  • Clio4 düşünen arkadaşlar var mı bende icon pack düşünüyorum...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.