Şimdi Ara

Arabistan'a pikniğe gittim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün pikniğe gidelim dedik(bizim aile ve aile dostumuz) . Bi gittik her yerde Arapça duymaktan acaba ülkemi değiştirdim dedim.

Komşumuz bile mülteciler konusunda "gelsinler, ellerinde silah yok ölüyorlar" cinsinden söylemlerde bulunuyo. O bile çıldırdı. Bunların akrabaları savaşta değil mi bu ne neşe, diyerek tepkisini koydu.

Oturduğum yerde hiç mülteci yok farklı ilçeden geliyor sanırım ya da ben hiç karşılaşmadım.

Acaba turistik olarak mı geliyolar diye kendime soruyorum ama gele gele buraya mı gelinir ne bileyim.

Erkekleirn stilleri 15-20 yıl önceki keko dediğimiz cinsten saçları kirpi gibi dikilmiş jöle ile parlıyo
    Kadınlarınki ise parlak kumaşlar ile tesettür halinde.

Daha önce hiç bu kadar büyük bi yoğunluğu bir arada görmemiştim. Bi garip oldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Resmi rakamlar yalan

Suanda 10 15 milyon civarinda her bir yandan gelme orta dogu kültürlü insan ülkede fink atıyor kayit kuyut yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Resmi rakamlar yalan

Suanda 10 15 milyon civarinda her bir yandan gelme orta dogu kültürlü insan ülkede fink atıyor kayit kuyut yok
    Aynen öyle 5 milyon suri varsa 5 de afgan vardır. Ben Özbek,Türkmen,Tatar'dan bile rahatsız oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Aynen öyle 5 milyon suri varsa 5 de afgan vardır. Ben Özbek,Türkmen,Tatar'dan bile rahatsız oluyorum.

Alıntıları Göster
    Ben Turanci biri olarak onlardan rahatsiz olmam ama yaptıkları çok yanlış

Orta asyada yeterli Türk yogunlugu olmadığı icin bir dünya topragimiz isgal altinda üstüne üstlük cinliler dogu Türkistan ve Kirgisiztan basta olmak uzere ata yurdun her yerine insan yerlestirerek bolgedeki demografik yapiyi kendi lehlerine bozuyorlar ilerde rusya da zayiflayinca (ki bu hic de fazla uzak bir tarihte degil adamlarin italya kadar ekonomisi yok askeriye desen her gecen gun daha da çürüyor) orta asyada ciddi çin isgalleri baskisi vs olacak

Vatanlarina sahip cikmalari gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Pakistanlılar ve Afganlar Araplardan daha beter. Üstelik araplarda hiç olmasa para var.
  • antalya temiz

Arabistan'a pikniğe gittim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her gördüğünüz arabı suri zannetmeyin çoğu turist, bugün venezia mega outlet'deydim sanırım bi türkçe konuşan biz vardık, o derece arap vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Her gördüğünüz arabı suri zannetmeyin çoğu turist, bugün venezia mega outlet'deydim sanırım bi türkçe konuşan biz vardık, o derece arap vardı.
    Para getiriyorlar da ondan. Türkiyede hersey ucuz onlar için birde. Ben de bir mağazada çalışıyorum araplar geliyor herbirinin cuzdaninda en az 1000 dolar var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.