Şimdi Ara

arabayla ege-akdeniz turu planlıyorum ve yardımlarınıza ihtiyacım var! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
45
Favori
178.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  arabayla ege-akdeniz turu planlıyorum ve yardımlarınıza ihtiyacım var!
  • quote:

Orijinalden alıntı: nixx

quote:

Orijinalden alıntı: bxturbo

sadece sitedeki verilen adres ve tel aradim sudance haric hicbiri cevap vermedi deniz kum arabada kalip bazende cadirimda bana guzel uygun kalina bilecek yer yeme icmeyi (domate peynir ekmek yeter) bosverin gezmeyii dolasmayida deniz ve kum baska bisi lazim antalya dan baslayip ege ve canakkale edirne istanbul eve gelis toplam 19 gun guzergah yardimlarinizi ve tecrubelerinizi bekliyorum

bizim 3 yazdır gittiğimiz istikameti yazayım. antalya içi manavgat-düden-aspendos-konyaaltı-olimpos-ölüdeniz-kelebekler vadisi-göcek adaları-saklikent kanyonu-dalyan-iztuzu-akyaka-marmaris-orhaniye-kızkumu-selimiye-bodrum-dikili-ayvalık şeytan sofrası.

Tesekkur ederim bilgilerin icin hepsini gezdim dolastim pazartesi gunu antalya turum bitiyor egede nerelerde kalinabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=95509254 dostlar acil yardım ve önerdikleriniz

• 4 arkadaş doblo araç ile İstanbul çıkış sahil şeridinden İzmir,Bodrum,Marmaris,Fethiye,Kaş,Kemer,Antalya,Alanya olmak şartı ile 6 gece 7 gün tatil yapmayı planlıyoruz. Konaklama çadırda olacak. Tavsiyelerinize açığım dostlar gezip görülmesi gereken yerler var ise artı olarak yapılası aktiviteler var ise tavsiyelerinizi bekliyorum. Araştırarak Fethiye de Kelebek vadisi Marmarisde tekne turu Antalyada Rafting yapmayı buldum daha ilerisi olmadı. Ne yapılabilir ne tavsiye edersiniz her türlü yoruma ve tavsiyeye açığım.
  • hgbzo H kullanıcısına yanıt
    Slm oncelikle kazasiz belasiz yolculuklar antalyada tekirovada cadir kurabilirsiniz ben cok memnunkaldim mangal yakmak serbesr idda ediyorum gece battaniye oretersiniz ve eviniz burasi olsun gezip geri gelin olumpos binumara yok cirali da yanar tas var mutlaka yaniniza soguk su ve sucuk ve sosi alin zevkli oluyor gorulmesi gerekir diye dusunuyorum tahtali teleferik te bi numara yok 40 tl verdgine degermi bilemem adresanda mutlaka tekne turu yapkorsan koyu olana binin akvaryum da dalis yapin 40 tl deger 50 60 70 tl isterler ama sen gokhan kaptani bul yardimci olur parasut ve tekne ile parasut yapabilirsin ama cok para istiyorlar sen bilirsin tabikii ben 2 haftada zor bitirdim 6 _7 gunde zor bi kac ta resim ekleyemiyorum
  • quote:

Slm oncelikle kazasiz belasiz yolculuklar antalyada tekirovada cadir kurabilirsiniz ben cok memnunkaldim mangal yakmak serbesr idda ediyorum gece battaniye oretersiniz ve eviniz burasi olsun gezip geri gelin olumpos binumara yok cirali da yanar tas var mutlaka yaniniza soguk su ve sucuk ve sosi alin zevkli oluyor gorulmesi gerekir diye dusunuyorum tahtali teleferik te bi numara yok 40 tl verdgine degermi bilemem adresanda mutlaka tekne turu yapkorsan koyu olana binin akvaryum da dalis yapin 40 tl deger 50 60 70 tl isterler ama sen gokhan kaptani bul yardimci olur parasut ve tekne ile parasut yapabilirsin ama cok para istiyorlar sen bilirsin tabikii ben 2 haftada zor bitirdim 6 _7 gunde zor bi kac ta resim ekleyemiyorum

temennilerin için saol dostum.. tekirova iyi fikir geceye denk gelirse mutlaka kalacagız baya memnun kalmışsın.. battaniye mutlaka alacagız yaklaşık 7-8 gece çadırda kalacagız.. teleferik hakkında yazdıklarına katılıyorum gerek yok..adresandamı fetiyedemi tekne turu yapalım bu konudaki görüşünü bilmek isterim ikiside harika bi yer ama koyları bilmedigim için kararsızım adresanın çok methettiler akvaryum olayını duymadım biraz açıklarmısın.. tekne ile paruşut gerek yok rafting ve tekne turu yeterli bizim için tavsiyelerinin devamını bekliyorum dostum..

• Adresan dan iki yone gider akvaryum yonu birde sulu ada yonu ssen akvaryuma bin zamanin kisitli sabah 10:00 aksam 17:00 suruyor balikfalan oglen yemegi guzeldi saat10:00 orda olki guzel yer kap ustletden guzeldalislar oludenizdeki 5 koy gezersin tur da guzel ordada da akvaryum koyu var ama antalyadaki super

• Adresan gez oludenizden gez ikiside guzel camur banyosu falan guzel anlatirsam olmaz gozlerinle gor nekadar guzel oldugunu anlarsin

• quote:

Orijinalden alıntı: hgbzo

quote:

temennilerin için saol dostum.. tekirova iyi fikir geceye denk gelirse mutlaka kalacagız baya memnun kalmışsın.. battaniye mutlaka alacagız yaklaşık 7-8 gece çadırda kalacagız.. teleferik hakkında yazdıklarına katılıyorum gerek yok..adresandamı fetiyedemi tekne turu yapalım bu konudaki görüşünü bilmek isterim ikiside harika bi yer ama koyları bilmedigim için kararsızım adresanın çok methettiler akvaryum olayını duymadım biraz açıklarmısın.. tekne ile paruşut gerek yok rafting ve tekne turu yeterli bizim için tavsiyelerinin devamını bekliyorum dostum..

anlatmayim gozlerinle gor 05335113011 cep numaram takildigin yer olursa msj ile cvap veririm veya ararim is basi yaptim da

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hgbzo

quote:

anlatmayim gozlerinle gor 05335113011 cep numaram takildigin yer olursa msj ile cvap veririm veya ararim is basi yaptim da

dostum seni mutlaka arayacagım... tavsiyelerini can kulagıyla dinleyecegim

• Arkadaşlar,İstanbul'dan antalya kemer'e giderken 4-5 gece konaklayıp gezecek yerler için tavsiyeye ihtiyacım var .kuşadası bodrum civarı olabilir.uygun fiyatlı,temiz,oda kahvaltı yeterli.varsa bildiğiniz yerler tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: receppal

Arkadaşlar,İstanbul'dan antalya kemer'e giderken 4-5 gece konaklayıp gezecek yerler için tavsiyeye ihtiyacım var .kuşadası bodrum civarı olabilir.uygun fiyatlı,temiz,oda kahvaltı yeterli.varsa bildiğiniz yerler tavsiyelerinizi bekliyorum.

2 gündür kuşadasındayım.merkezde marina karşısında yat camping motel var.her tür konaklamaya uygun(oda,çadır,karavan)oda kahvaltı kişi başı 35 tl.fena biryer değil.tavsiye ederim.

• Akdeniz turuna çıkmış olan arkadaşlar,
    Bir hafta sonra biz de iki haftalık bir tura çıkacağız.

Antalya Kaleiçi(Yivli Minare-Kesik Mİnare-Antalya Müzesi-Hadrian Kapısı-Karatay Medreresi-İskele Camii)
    Düden Şelalesi-Kurşunlu Şelalesi-Perge-Aspendos
    Köprülü kanyon-Apollon ve Athena Tapınağı-Manavgat Şelalesi-
    Alanya Kalesi-Kızılkule-Damlataş Mağarası-Dim Mağarası- Dim Çayı

Göynük Kanyonu-Phaselis-
    Kemer-Olympos
    Adrasan-
    Myra antik kenti-demre Kuş Cenneti
    Kekova
    Kaş-Kalkan-Patara
    Saklıkent
    Babadağ-Ölüdeniz-Kayaköy-Gemiler Adası-Kaya Mezarları
    Göcek-Dalyan Köyceğiz
    Marmaris- İçmeler
    Datça-Palamutbükü-Knidos
    Sedir Adası-Saklıgöl-Akyaka
    Bodrum-Turgutreis

Ortalama 3000 (3500) km yapacağımızı düşünüyoruz.Önerileriniz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ejmfl

Akdeniz turuna çıkmış olan arkadaşlar,
    Bir hafta sonra biz de iki haftalık bir tura çıkacağız.

Antalya Kaleiçi(Yivli Minare-Kesik Mİnare-Antalya Müzesi-Hadrian Kapısı-Karatay Medreresi-İskele Camii)
    Düden Şelalesi-Kurşunlu Şelalesi-Perge-Aspendos
    Köprülü kanyon-Apollon ve Athena Tapınağı-Manavgat Şelalesi-
    Alanya Kalesi-Kızılkule-Damlataş Mağarası-Dim Mağarası- Dim Çayı

Göynük Kanyonu-Phaselis-
    Kemer-Olympos
    Adrasan-
    Myra antik kenti-demre Kuş Cenneti
    Kekova
    Kaş-Kalkan-Patara
    Saklıkent
    Babadağ-Ölüdeniz-Kayaköy-Gemiler Adası-Kaya Mezarları
    Göcek-Dalyan Köyceğiz
    Marmaris- İçmeler
    Datça-Palamutbükü-Knidos
    Sedir Adası-Saklıgöl-Akyaka
    Bodrum-Turgutreis

Ortalama 3000 (3500) km yapacağımızı düşünüyoruz.Önerileriniz var mıdır?

Muze kartini yanina al birde cirali yanartas tahtali telekfirik 2 yeri eksik yazmissin efes meyrem ana

• quote:

Adresan gez oludenizden gez ikiside guzel camur banyosu falan guzel anlatirsam olmaz gozlerinle gor nekadar guzel oldugunu anlarsin

Hocam arkadaşa yazdığınız yorumları okudum da olympos için birşey yok demişsiniz. Eşimle eylülün ikinci haftası gitmeyi düşünüyorduk. Bursadan kalkıp gitmeye değmez mi dersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, epey bi okudum değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

6-14 Eylül için istanbul cıkıslı aracla ege turu yapmak istiyorum. Asos, Çeşme, Kuşadası 'na uğramak istiyorum , marmarise kadar enerjimiz olursa gitmek isteriz tabi. Beach ler yerine tekne turlarına katılmak istiyorum , bu güzergah için özellikle pansiyon tarzı sadece gece uyku için kalınabilecek (sahile yakın &uzak fark etmez) pansiyon, motel ve tekne turu için (tekne & koy deneyimleri) güncel tavsiyeleriniz bizim için çok faydalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadiguzel

Arkadaşlar merhaba, epey bi okudum değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

6-14 Eylül için istanbul cıkıslı aracla ege turu yapmak istiyorum. Asos, Çeşme, Kuşadası 'na uğramak istiyorum , marmarise kadar enerjimiz olursa gitmek isteriz tabi. Beach ler yerine tekne turlarına katılmak istiyorum , bu güzergah için özellikle pansiyon tarzı sadece gece uyku için kalınabilecek (sahile yakın &uzak fark etmez) pansiyon, motel ve tekne turu için (tekne & koy deneyimleri) güncel tavsiyeleriniz bizim için çok faydalı olacaktır.

Sevgili arkadaşlarım, bu soruya cevap veren çıkarsa çok mutlu olacağım. Bu P.tesi günü IST 'dan aracımla çıkıp, Çeşme'ye geçicem. 3 gün kaldıktan sonra Bodrum'a geçip, 2 gün de burada konaklayacağım. Benim merak ettiğim, IST 'dan basıp giderken yol üzerinde uğranılacak, görülecek, tadılacak neler var ? Çeşme'de nereleri görelim, nerede ne yiyelim ? Çeşme'den çıktıktan sonra 3-4 saat kısa bir İzmir turu atmak istiyorum, İzmir'i 3-4 saate sığdırmanız gerekseydi, nereleri gezerdiniz ? Bodrum'a geçerken sahilden gidip Kuşadası'na uğrayıp orada da 3-4 saatlik kısa bir tur atmak istiyorum. Burada nerelere gidip görelim ? Oradan da Bodrum/Gümbet'e geçeceğiz InşAllah. Koy turu haricinde tavsiye edeceğiniz neler var ? Zamanım çok kısaldı, acil tavsiyelerinize ihtiyacım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasolet

quote:

Orijinalden alıntı: cadiguzel

Arkadaşlar merhaba, epey bi okudum değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sevgili arkadaşlarım, bu soruya cevap veren çıkarsa çok mutlu olacağım. Bu P.tesi günü IST 'dan aracımla çıkıp, Çeşme'ye geçicem. 3 gün kaldıktan sonra Bodrum'a geçip, 2 gün de burada konaklayacağım. Benim merak ettiğim, IST 'dan basıp giderken yol üzerinde uğranılacak, görülecek, tadılacak neler var ? Çeşme'de nereleri görelim, nerede ne yiyelim ? Çeşme'den çıktıktan sonra 3-4 saat kısa bir İzmir turu atmak istiyorum, İzmir'i 3-4 saate sığdırmanız gerekseydi, nereleri gezerdiniz ? Bodrum'a geçerken sahilden gidip Kuşadası'na uğrayıp orada da 3-4 saatlik kısa bir tur atmak istiyorum. Burada nerelere gidip görelim ? Oradan da Bodrum/Gümbet'e geçeceğiz InşAllah. Koy turu haricinde tavsiye edeceğiniz neler var ? Zamanım çok kısaldı, acil tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Vaktiniz varsa kesinlikle Bozcada sonra Ayvalık ta ve Cunda 'da mola verin. Zeytinyağlarını yüklenin güzel bir balık yiyin ve ardından Çeşme

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.