Şimdi Ara

Arabayı vurdum. Gelin hele tavsiyenize ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ehliyeti yeni aldım 20 yaşındayim. Arabayı vurucam diye hep stres oluyordum böyle evden çıkarken tatlı mide gurultuları falan. Bugün zaaaart diye bir taksinin tamponuda ki boyayı aldım. Normalde delikanlı adamız eyvallah çekmeyiz ya kolay kolay ajsjsja. Hep vurucam vurucam korkusu ile arabadan sudan çıkmış balık gibi indim. Adam da iyi biri çıktı Allah razı olsun. Ben bir şey yok dediğimde "nasıl bir şey yok aq" dedi sadece o kadar. O sıra kavga olsa dalardim amenna ama ne bilim kendimi salak gibi hissettim. Gerizekalinin biri ordan diyor yav nasıl giremedin falan. Yok Park edebilecek misin oraya. Ya bir sus git evine hasta herif karı gibi adamlar ya az delikanlı ol kaç yaşında adamsın. Her neyse işte kendime üzüldüm adam babam ile konuşunca bile demiş korktu biraz falan diye. Zoruma gitti lan. Bilmiyorum niye ama mal gibi oldum çünkü hep korkumdu vurmak adeta aptal gibi kaldım. Stres bastı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Rezalet. Korkak olmasan muhtemeleen zaten kaza yapmazdın. Kazalar genelde tedirginlikten veya dikkatsizlikten oluyor.

Ben ehliyeti aldım ilk 5 gün babam arabayı getirmedi çünkü kaçırcağımdan emindi 6. Gün geldi araçla aha dedim işte şimdi mıçtın. Saat 10 da uyudu aldım kaçtım. 50km falan sürüp geldim. 5 senedir aktif sürüyorum sadece 1 kez yol kenarında park halindeyken öküz tır geldi soldan çaktı.

Ölme ihtimalin yoksa korkma. Araç sürerken 200 basıyom iyi şoförüm deme. 100lük yolda 50 ile gitme. Medeni ol Yayalara yol ver.

Baban arabayı vermezse vur tokadı al anahtarı. Babanın arabası senin arabandır bunun bilincinde ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde bende hocam kendi aracım falan olsa umrumda olmaz iner derim hallederiz. Konuşana cevabını veririz ama işte mâlum ulan ya vurursam korkusu vardı hep

• Hocam haklısınız. Şuan aslında arabayı vurmama bile üzülmedim. Kendime kızıyorum neden salak gibi kaldım diye ama işte

• Kırmızı ışık korkusu var bende de.
    Hep yeşile denk geliyorum, tam geçerken sarı oluyor. Her defasında acaba ceza yiyecek miyim düşüncesi başlıyor :)

• Korkarak araba sürülmez. Hğçbir keyif alamazsın kendini rahatlatsan araba sürmenin tadını çıkarsan bunları yaşamazdın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dediklerinizin farkındayım. Ama işte manyağız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.