Şimdi Ara

Arabayı sürttüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Midesizz

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

quote:

quote:

quote:

Öncelikle Morel değil Moral .

TDK çalışanı değilim ama Türkçe'mizi güzel yazmak önemlidir . Şimdi birileri bu cümlelerde hata arayacak neyse .

Bir fotoğraf koysaydınız keşke herkesin ufağı büyüğü farklı sonuçta . Tırnak ucu kadar ise kafanıza çok takmayın mini onarım olabilir . Yine de kafanıza takacaksınız biliyorum çünkü aracını seven herkes böyle . Çok ufak nokta bile olsa başkası 1 saat araca baksa bulamasa benim yine gözüm hemen oraya takılıyor arabayı yıkatıp silerken ve hep moralim bozuluyor taş izlerinden mesela .

Morel yazsa ne oluyor adamın canı sıkkın zaten belli. Birde böyle şeylerle uğraştırmayın insanları

Yav sus isine bak senin niye alintiladigini biliyorum
    Ben sen rahat ol senin de takildigin bir yer var ben biliyorum

İsine bak

La sen kimsin bana sus diyorsun yürek mi yedin geldin
    Ayrıca imlâna dikkat et TDK çalışanı değilim ama Türkçe'mizi güzel yazmak önemlidir
    Ek olarak ben niye alıntılıyormuşum takıldığım yer nereymiş anlat bizde bilelim.

Hadi canım hadi sagdan devam et . Blokla gec beni

Bloklamaya gerek yok yorumlarında şebeklik yaparken eğleniyoruz şurada sende olmasan kime güleceğiz biz

1 kutu kahveye konu acan adama yani aynaya bakip bol bol gulebilirsin . İyi hadi yorulma ben blokladim seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam tırnak takılmıcak seviyede ise turtle marka elle yapılabilen pastalar var onunla mikrofiber bez ile yapabilirsin. bende garaja girerken yapmıştım. o sürtme beyazlığını almıştı.
  • Sıkmayın Can'ınızı olur gider. İnsan neler atlatıyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

Arabayı sürttüm Arabayı sürttüm

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

TDK çalışanı değilim ama Türkçe'mizi güzel yazmak önemlidir . Şimdi birileri bu cümlelerde hata arayacak neyse .

Bir fotoğraf koysaydınız keşke herkesin ufağı büyüğü farklı sonuçta . Tırnak ucu kadar ise kafanıza çok takmayın mini onarım olabilir . Yine de kafanıza takacaksınız biliyorum çünkü aracını seven herkes böyle . Çok ufak nokta bile olsa başkası 1 saat araca baksa bulamasa benim yine gözüm hemen oraya takılıyor arabayı yıkatıp silerken ve hep moralim bozuluyor taş izlerinden mesela .

Morel yazsa ne oluyor adamın canı sıkkın zaten belli. Birde böyle şeylerle uğraştırmayın insanları

Yav sus isine bak senin niye alintiladigini biliyorum
    Ben sen rahat ol senin de takildigin bir yer var ben biliyorum

İsine bak

La sen kimsin bana sus diyorsun yürek mi yedin geldin
    Ayrıca imlâna dikkat et TDK çalışanı değilim ama Türkçe'mizi güzel yazmak önemlidir
    Ek olarak ben niye alıntılıyormuşum takıldığım yer nereymiş anlat bizde bilelim.

Hadi canım hadi sagdan devam et . Blokla gec beni

Bloklamaya gerek yok yorumlarında şebeklik yaparken eğleniyoruz şurada sende olmasan kime güleceğiz biz

1 kutu kahveye konu acan adama yani aynaya bakip bol bol gulebilirsin . İyi hadi yorulma ben blokladim seni

En son iktidar olduğunda doğan bebek şuan 65 yaş üstü haklarından faydalanıyorsa ve bu partiyi körü körüne savunan adam bu forumda her konuya laf atıyorsa aramızda bi kutu kahvenin lafı bile olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midesizz -- 24 Mayıs 2016; 19:44:23 >

• quote:

Bende TDK çalışanı değilim. ama noktadan önce boşluk bırakılmaz çok gözüme battı da :)

yani --- . ---- değil, ---. ----
  • " Bende " !!! Diyerek zaten onu gosterdiniz .

Biliyordum zaten herkesin bir sekilde benim yorumumun icinden bir hata arayacagini.

Türkçe denilince bu aralar bazilari sinirleniyor cekemiyor gibi lafim size degil

Herkes en azindan de da ki baglaclarini dogru yazsin herkes yazsin eylenceli beyendim yazmasin bu kadari yeter

• Konu amacından sapmış arkadaşlar,tavsiyelere uyarak nazarlık olarak bıraktım, ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.