Şimdi Ara

Arabayı sat bunu al | Monster'dan Nvidia RTX 2080'li Tulpar T7 V18.3.2 17.3' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alienware varken bunu almak büyük eşşeklik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RageofTurk -- 31 Ocak 2019; 19:57:23 >
  • Monster Bilgisayar o kadar çok reklam veriyor ki olur olmadık her yere, ya yakında konkordato ilan edecekler veya bilgisayarlarını 60+100.000 bin gibi uçuk fiyatlara satacaklar ki anca bu masrafı karşılasınlar diyodum ki oluyor sonunda. Tabii ki hiçbir firma göçmesin çalışanı emekçisi var ama hiç satmayacak müşteri bulamayacakları uçuk fiyatlı bilgisayarlar yapıp trilyonluk reklam masrafları ile bence bu durumu çoktan hazırladı bu firma. Umarım yanılıyorumdur. Kamizake firmalardan biri daha olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 31 Ocak 2019; 20:37:59 >
  • sanki bir yerde fiyatını 90.000 tl. olarak görmüştüm ?
    ya ben yanlış hatırlıyorum yada ucuzlamış mı nedir ?

gidip hemen 3-5 tane alayım bari :)
  • al-ozaria kullanıcısına yanıt
    yanlış mı gördüm bi tane mi ekran kartı var? sli falan olsaydı bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl yani 60hz mi? 60.000 lira veriyorsam ve rtx 2080 ekran kartı varsa ben o paneli en az 120hz isterim kusura bakmasınlar.

• Bu kadar lüks bir sistemin panelinin en azından 144 hertz olması lazımdı, gerçi 60 FPS yi zor görüyor. Ayrıca DXR ve 4k birlikte performansını merak ettim 30 FPS alabilir mi acaba.
    Bunun yarı fiyatına kuracağın masaüstü ile çok daha iyi performans alınır.
    Sırf gösteriş için alınabilecek bir laptop, f/p bakımından bu uç sistemlerin çoğu pahalı fakat bu farklı bir boyutta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 1 Şubat 2019; 18:32:23 >
  • 60.000₺ yine iyiymiş bu serinin bir alt nesli daha da pahalıya satılıyordu diye hatırlıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dizüstü ve masaüstüne toplamda vereceğimmax para 30 bindir, 60 k aşırı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabayı satsak da 3'te 1'i ancak karşılanıyor.

Gereksiz pahalı.

• Monsterla ne alakası bu bilgisayar Amerika ve Avrupa'da
    11.000 dolar yani 11.000 lira onlara göre.
    Türkiye'de bu fiyata.
    Bu fiyatı monster değil, Tl'nin değeri belirliyor.

• renega kullanıcısına yanıt
    ekranı oyuncu ekranı 32" 40" 21/9 büyük alim dedin mi 5000 lira sadece ekran.
  • Bana hediye gelse atarım masanın üstüne açarım youtube dan çiçek abbası izlerim

• 60.000 TL ve diz üstü, hmmmmmm.
  • SEMRUK serisi 120000 TL olur, benden demesi. Değer mi? Değmez. Profesyonel kullanıcı olsan bile halen farklı alternatifler fazlasıyla mevcut. Hani oyuncuyum, param da var desen, yine değmez. Paranın en büyüğü bende desen yine enayilik. Oyun notebook'una temel fikir olarak pek sıcak bakmam. Full HD için RTX 2060'lı notebook yeterli. Çok daha iyisi için bence halen masa üstü tercih edilmeli. Kendim de tercihen ufak (13.3 inch) notebookları tercih ediyorum ve performansında genel olarak SSD olmasına ve i5 u altı olmamasına dikkat ediyorum. Bana notebook için bu kadarı yeterli oluyor zira.

• 60.000 lira verip Windows 10'un hata verdiğini ve aptalca güncellemeler yüzünden makinadan soğuduğunuzu hayal edin...

• Ne yapsam GETZ i satıp üstüne kredi mi çeksem?
    Kredi faiz Oranları nasıl bu aralar?
  • 5'te bir fiyatına ASUS ROG Zephyrus varken kim alır acaba şu garabeti?

• 8Pack Launches The ORION X2 - A Dual System Featuring Three RTX TITANS for a Measly £32,999.99

Arabayı sat bunu al | Monster'dan Nvidia RTX 2080'li Tulpar T7 V18.3.2 17.3'

https://www.techpowerup.com/252869/8pack-launches-the-orion-x2-a-dual-system-featuring-three-rtx-titans-for-a-measly-gbp32-999-99
    https://www.overclockers.co.uk/8pack-orionx2-dual-system-extreme-overclocked-pc-intel-core-i9-7980xe-and-intel-core-i7-9700k-fs-006-8p.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 24 Şubat 2019; 20:6:58 >

• hayaller ne güzel be :D yiğit muhtaç olmuş kuru soğana

• Gerçekten buna o kadar para veren var mı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.