Şimdi Ara

Arabayı sat bunu al | Monster'dan Nvidia RTX 2080'li Tulpar T7 V18.3.2 17.3' (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağol Mesut reyiz hemen iki tane kaptım
  • Mesut Bey, bence ingilizde okuma sevdasından vazgeçin. Boşverin, rahat olun, olmuyor...

• 15,000tlye 2080li masaüstü bilgisayar alırım, geri kalan 45,000 lirayada toyota yaris alır onu taşırım.

• gerçekten çok çirkin, çok kaba, performans yetersiz (bu fiyata göre) , donanımsal olarak genişletmek ve güncel tutmak zor, ilk aldığınız andaki performansı daha sonraları alamayacaksınız ama paranız varsa bunu alın ekonomiye zarar olsun israf olsun.

• 8gb ekran kartı için 20.000 TL verecek kadar kafayı yemedim. Zaten HL3 de çıkmadı boşa israf olur

• Monster ve 60 bin tl? Monster iyice şaşırmış,donanım olarak basmış amino asidi de karoser olarak tüm modelleri anadol'dan hallice.Gittim canlı kanlı bu ve bir çok modellerini de inceledim fakat malzeme kalitesi cidden yerlerde keza monster kullanıcıların en büyük şikayeti orta ve uzun vade de cırtlayan klavye,panel,kasa deformasyonu vs vs..

• 60 Bin TL çok abartı en çok 15 Bin eder paketleyin alıyım...

• al-ozaria kullanıcısına yanıt
    Monster Cenevarlar Grubunda bu konuyu ifade etmeye çalıştım bir dayak yemediğim kaldı deveye diken gerisini herkes bilir zaten :D
  • "OYUN" "HOBİ" "ALTMIŞ BİN" "ARABA"

• Asgari ücret 2020 TL diye yazayım, şuracıkda dursun! Belki ilerde lazım olur.

• 60 bin tl lik bilgisayarda bi işlemci 87 90 dereceyi görüyorsa sadece soygundur bu .

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    ben 15 bine bile almam. gtx 2080ti alsam 9bin tl birde darboğaz yapmayan iş görür işlemci ve monitör alırım 15bin mis

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    2080ti sistem topoanır

• Clevo'dan kasayı al üstüne logoyu yapıştır ondan sonra Türkiye'nin markası(!)yla 60bin sapla he başka keriz varsa bize de paslayın biz de yaparız bir şeyler :D

• Bu asiri pahali bilgisayarlar genelde kullanisli olmuyor, oyle elimizdeki her seyi icine koysak nasil olur diye denemelik koyuyorlar, ellerinde stok yoktur muhtemelen siparis gelince tek yapiyorlardir. Sinirsiz paraniz olsa bile almak istemeyeceginiz bilgisayarlar bunlar. Video'ya bakmadim ama daha once gormustum bu tarz bilgisayarlar, cok kalin, cok sesli, cok agir ve laptoplarin en onemli ozelligi olan portable'lik olmadigi icin masaustu yerine bunu almanin hicbir esprisi yok.

Yani kisacasi sadece gostermelik bu, bakin boyle bir sey de var demek icin, alip kullanmalik degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen gereksiz ve aşırı pahalı bir dizüstü

• 10000 euro eder. 2 aylık maaşım kadar etmeyecektir.

• Fiyata göre 2 tane rtx2080 bulunması lazım o kasada.

İndirim yaptık olayıda pazarlama. 80 binden 60 bine indi öylemi? Nasıl bir para kazanıyorsunuz da 20 bin tl indirim yapıyorsunuz?

Ki 4k da bile yetersiz performans. Bu kadar para verdiğim makina 4k da 60 fps altına düşmemeli.

• iphone kamerasını nasıl termal olarak kullanabiliyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.