Şimdi Ara

Arabayı ödünç vermek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
2
Favori
12.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düğün zamanı arabayı 1-2 gün farklı yere park edin serviste deyip geçin ister inansın ister inanmasın fazla takmayın.

Diğer seçenek veremem deyip geçin bundan afra tafra yaparsa butür menfaatçi insanlarla muhattap olmayın zaten.
  • "At, avrat, silah..."

Açık ve net olun. Böyle olmadığınız sürece arabanızın bu tip insanlar tarafından istenmesi basit bir örnek olur ve bu şekilde devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

quote:

Orijinalden alıntı: UçKutusundakiDelik

quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Usta araban ne?

En sevmedigim tip... benimde basimda boyle bi olay var. 4 kisi tatile gitcez 4.nun gelecegi belli degil benim hiyar arkadasim 3 kisiyede cagiriyor ayri ayri bana sorsa su gelsin mi diye icim yAnmayacak. Bana suda gelecekmis diyor...

Hocam vermeyin arabayi acik ve net sekilde soyleyin arabami veremem deyin...

Araç Mercedes E200 Elegance w210. İnanın nefret ediyorum böyle kişilerden. Aracı bir bakıma sokalım dedim 600 lira gitti. Bu gitse en ufağından aynayı çarpsa 800 lira. Ben karşıyım böyle şeylere. Araç uzun olduğu için park edemeyeceğine adım kadar eminim. Aynalar sadece arka kapıya kadar gösterebiliyor...

O kasa araca bir kere binmiştim.Gerçekten tam E-Sınıfı.Kocaman bir makina LPG var mı araçta?

Bir bahane bulmuşsunuz zaten.Eğer şoförlüğüne de güvenmiyorsanız (güvenseniz bile) vermeyin.O düzgün gider,başkası gelir vurur.

LPG var. Klimayı açacaklar binecekler. Klima açık bu hafta 0.78 krş yaktı araç. Performans tüp var üzerinde. Kesinlikle kullanamaz. Ben tam anlamıyla araç kullanmayı Mercedes'te öğrendim. Debriyaj kavrama noktası yukarda olduğu için ilk zamanlar ben bile zorlandım ama sonunda kavradım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stocker

"At, avrat, silah..."

Açık ve net olun. Böyle olmadığınız sürece arabanızın bu tip insanlar tarafından istenmesi basit bir örnek olur ve bu şekilde devam eder.

Bugün iş çıkışı sanayide arkaya hemen at avrat silah yazdıracam
  • Hocam mercedesi mi istiyor impalayı mı? Gelin arabası olarak impalayı tercih ederler diye düşünüyorum. Yedi sülalem küsecek olsa impalayı vermem kimse kusura bakmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercelik

Hocam mercedesi mi istiyor impalayı mı? Gelin arabası olarak impalayı tercih ederler diye düşünüyorum. Yedi sülalem küsecek olsa impalayı vermem kimse kusura bakmasın.

Yok yok impala satıldı Onu düğünlere şoförlü olarak veriyorduk. Araç dayımdaydı o sürüyordu. Biz aldık Antalya'da fazla durmadan sattık. Mercedes i istiyorlar. İmpala dan kimsenin haberi olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçKutusundakiDelik -- 31 Temmuz 2014; 12:28:08 >
  • Hocam en basiti babam iş gezisine gidiyor değin araçla.

Aracı da bir Otopark'a çekiğ bırakın.

Baba araçlar iş gezisine çıktı değin bunu da düğünden 2 gün önce söyleyin.

Akraba vs. olsa gidip kendiniz şoförlüğünü yaparsınız da tanıdıksa be yakında değilse.

Birde siz önermeden hani babanız alın bizim arabayı kullanın demediyse günahım olsa vermem.

Bir araba vermediniz diye de dostluğu bozacaklarsa öyle dost olmaz olsun
  • Bence araci vermeyin ama gelin arabasi olucaksada fazla kirmayin insanlari. Bence araci siz surun olsun bitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hocam en basiti babam iş gezisine gidiyor değin araçla.

Aracı da bir Otopark'a çekiğ bırakın.

Baba araçlar iş gezisine çıktı değin bunu da düğünden 2 gün önce söyleyin.

Akraba vs. olsa gidip kendiniz şoförlüğünü yaparsınız da tanıdıksa be yakında değilse.

Birde siz önermeden hani babanız alın bizim arabayı kullanın demediyse günahım olsa vermem.

Bir araba vermediniz diye de dostluğu bozacaklarsa öyle dost olmaz olsun

Babamın haberi yoktu bu mevzudan söyledim verelim nolacak dedi. Baba sen parça fiyatlarını bilmiyon heralde dedim sustu. Şöyle bişi var aklımızda Şirket aracı ile işten birisi gidip geliyor. Gidip gelirkende babamı alıyor işe bırakıyor akşamda eve bırakıp kendi evine gidiyor arabayla adam. Benim aklımda şirket aracını o gün biz alalım onla gidelim. Şimdi araba bozuk deyip onla gitmek saçma olur... Babama da böyle dedim o da o zaman şirketteki adam alsın dedi İnanın bıktım bu adamlardan. En sonunda gidecem Rent a car a alacam bi Toros gelecem kapının önüne görecekler. İçimden hiç gitmek gelmiyor bu düğüne...

• Aracı alalı tam bir yıl oldu,yeğeni kıramadım verdim,daha otoparktan çıkarken sol arka kapı ve tekerleğin üstünü sürttü çol bir şey yok ama göze batıyor baktıkça ccan sıkıyor,versen bir türlü vermesen bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Aracı alalı tam bir yıl oldu,yeğeni kıramadım verdim,daha otoparktan çıkarken sol arka kapı ve tekerleğin üstünü sürttü çol bir şey yok ama göze batıyor baktıkça ccan sıkıyor,versen bir türlü vermesen bir türlü.

Kendilerinden nefret ettirdiler artık Sevmiyorum ben bu emanet araba işlerini... Paran var git kirala bi araba. Ki zaten gelin arabası lüks olacak diye bişi yok...
  • geçen sene 8-10 çocuk gelin arabasınını önüne atladılar.bir tanesi para vermediler diye araca taş attı.aracı verirseniz kaportayı kontrol edin.
  • Valla geçen gün aynı durumu bende yaşadım uzaktan akraba bir adamın oğlu evlenecekmıs gelmıs babama soylemıs aracı düğün aracı yapalımmı dıye bende kabul etmedım.her hafta kendi elimle yıkayıp cilalıyorum yıkamaya bıle vermıyorum cızılır dıye adam kalkmıs bana arabayı ver düğün aracı yapcaz diyor.vermeyin kardesım yazık gunah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amadeus_M -- 31 Temmuz 2014; 13:22:17 >
  • @Amadeus_M Aynen bende aynıyım. Aracı oto yıkamaya götürmedim hiç. Soğuk sıcak demeden yıkadım, cilaladım, gazladım, parlattım.

@espv Kesinlikle vermeyi düşünmüyorum. Öyle bişi olursa zaten olay çıkar
  • araba sürmek şahinde öğrenilir kardeşim.

bırak ne güzel anı amma kıymetliymiş hiç bi şey olmaz Allahım yarappim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

araba sürmek şahinde öğrenilir kardeşim.

bırak ne güzel anı amma kıymetliymiş hiç bi şey olmaz Allahım yarappim ya

Demi canım demi. Öğrendim ben şahin de hemen Mercedes sürmem lazım. Nolacak biri telli debriyaj biri hidrolik. Ne olabilir ki demi.

Edit: Sanki arabamın ortakçısı bu adam. Taksitlere faydası olacak mı banane. Şu zamana kadar bana bi faydaları dokunmadı işleri düştü geldiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçKutusundakiDelik -- 31 Temmuz 2014; 13:25:46 >
  • Bu şekilde olay başıma çok geliyor.
    Allah sabır versin.

• aracınızı ödünç vermeyin...

yıl 1994...yer Yeşilköy sahil yolu...araç emanet ve kaza sonrası aracın içinde bulunan 4 kişiden 3ü ölüyor.
    Aracı ödünç veren kişinin davası geçtiğimiz yıl sonlandı cebinden 400,000TL'den fazla para çıktı...bu kişi bir tanıdığım ve anlattığı bu ibretlik hikaye gayet açık ve yeterli

parası ne ise gidin cebinizden kiralayın ve o aracı kullansınlar...sorumluluk almayın. Silahınızı emanet etmekle aynı farklı değil...
  • Vermiycem diyinde en azından adam bilsin son dakika araç felan bulamazlar açıkta kalırlar başlarının çaresine baksınlar. Kesinliklede vermeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: infinite

aracınızı ödünç vermeyin...

yıl 1994...yer Yeşilköy sahil yolu...araç emanet ve kaza sonrası aracın içinde bulunan 4 kişiden 3ü ölüyor.
    Aracı ödünç veren kişinin davası geçtiğimiz yıl sonlandı cebinden 400,000TL'den fazla para çıktı...bu kişi bir tanıdığım ve anlattığı bu ibretlik hikaye gayet açık ve yeterli

parası ne ise gidin cebinizden kiralayın ve o aracı kullansınlar...sorumluluk almayın. Silahınızı emanet etmekle aynı farklı değil...

Trafik hocam bu herşey olabilir. Nasıl cesaret edip istiyorlar anlamıyorum. Benim çok ihtiyacım olsa ve aracım olmasa gider rent a car a veririm parayı alırım. Başkasının arabasını kullanmayı hiç sevmiyorum. Rahat süremiyorum içimde bi huzursuzluk oluyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.