Şimdi Ara

Arabayı 10 kuruş yüzünden satamadık (aksilikler serisi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
9
Favori
27.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
172 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zor satılan bir araç derken bunu kastediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senged

Bi motor alıcaktım. Anlaştık adamla notere gittik. Ruhsatı falan verdik notere ben adamın eline parayı saydım. Baştanda sordum borç harç var mı diye. Yok demişti. Ekranda haciz gözüktü. Bende bi işaret deyip parayı alıp vazgeçtim. Bu kadar çetrefilli iş olsa. Kesin vazgeçerdim. Sizin alıcalar iyi sabırlı çıktı. Bence bi yemek falan ısmarlayın kesinlikle ikramda bulunun. Hatta arayı açmayın bayramda falan telefonla bile hal hatır sorun. Bu devirde öyle alıcı herkese nasip olmaz.

Hiçbiri bizimle alakali degil ki. Sadece 99 tl trafik borcu var. Onu da elimizde telefonlar var ödedik.

• Araba Rize tescilli plaka Giresun İlan Osmaniye üstelik bu kadar macera adeta satmayın diyor işaretler,gerçekten şaka gibi ya ülkemizin hali pür melali,umarım yarın sorun çıkmadan satarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

Araç linki de burda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lancia-boyasiz-sahibinden-459251300/detay

İlanda temmuz vergisi ödendi diyor, yemezler

• Gelen adamlarla dalga gecmis gibi olmus

• Geçen sene başıma geldi.

Atm den mtv ödedim. İş gununde işleme alınmış 0.01 kuruş gecikme borcu vardı.
    Internetten tek tek butun kartlarımla odemeyi denedim yapıkrediden ödeyebildim.

Haberin olsun.Sistem değişmediyse elindeki butun kartlarla ödemeyi dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fascism -- 3 Ağustos 2017; 11:25:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahaha valla gülmekten yarıldım ya

Arabayi satinca yolda bozulmazsa iyi

Gitmek istemiyo iste zorlamayin kardesim

• Alicinin yerinde olsam sana fircayi ceker almaktanda vazgecerdim senin tum.bunlari omceden sorgulaman lazimdi

• Kardeş sen bir fakire iyi bir sadaka ver

• Aha şuraya yazıyorum siz o 10 kuruşu yarın Rize'ye anlatabilmek için 40 takla atacaksınız, inşallah yarına halledebilirsiniz.

• Hocam rizedekileri arayın 10 kuruşun lafını yapmasınlar, sizin yol paranız bile istanbuldaysanız 100 lirayı aşar. Camii önüne mendil açsınlar 2 dk de 10 kuruş alırlar

• Gerildim

• yarın sabah 4 lastiğin en az ikisi inik vaziyette araç sizi karşılayacak buraya yazıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Alicinin yerinde olsam sana fircayi ceker almaktanda vazgecerdim senin tum.bunlari omceden sorgulaman lazimdi

Fırça çekmek yürek ister klavye delikanlısı; hele ki deplasmanda.

Bizlik birşey yok. Sadece trafik cezasi var..onu da internet bankacılığından ya da noterde odeyebiliyorsun.

• Hocam dediklerinizi okudum bu kanıya vardım

GUSÜL ABDESTİ NASIL ALINIR?

Gusletmek isteyen bir kimse, banyoya girmeden ”Eûzü- Besmele” çeker ve sol ayağı ile banyoya girer.
    “Niyet ettim Allah rızası için gusül abdesti almaya” diye niyet eder.
    Niyetten sonra öncelikle elleri ve avret yerlerini yıkar ve temizler.
    Bedenin herhangi bir yerinde kir ve pislik varsa onu temizler.
    Pislik ve kirlerden temizlendikten sonra Namaz abdesti alır. (Abdest Nasıl Alınır? tıklayınız…)
    Namaz abdestinden sonra ağzına üç kere dolu dolu su alır ve her defasında ağzını boğazına kadar gargara yapmak sûretiyle çalkalar (Oruçlu ise boğazına su kaçmamasına dikkat eder).
    Sonra burnuna üç defa su çekerek burnunu temizler, buradaki ölçü, çekilen suyun burnu sızlatacak derinlikte olmasıdır.
    Daha sonra bütün vücudunu kuru yer kalmayacak şekilde yıkar. Göbek boşluğuyla küpe deliklerine su gitmesi hususuna dikkat edilmelidir.
    Önce başa, sonra sağ omuza ve sol omuza üçer defa defa su döker.
    Ayak altında su birikmişse çıkarken ayaklar yıkanır.
    Daha sonra sağ ayak ile banyodan çıkar.
    Gusül Abdestinden sonra abdest namazı kılabiliriz.

• Lancia için zor satılır diyorlar ya...
    Araç bile kendini sattırmamak için elinden ne geliyorsa yapıyor...
    İlk önce kendi kendini bozuyor.. Su eksiltiyor, Aküyü bitiriyor...
    Baktı müşteri vazgeçmiyor bu sefer de bürokrasiyi devreye sokuyor bir sürü sorun çıkartıyor sırf satılmamak için

Hocam bu araç sizi çok sevmiş ayrılmamak için elinden geleni yapıyor..
    Hani kornaya bassanız , bırakma beni diye seslenecek belki..

Siz vazgeçin satmaktan...

• Araba size aşık hocam. Gitmek istemiyor, günahına girmeyin bu genç kızın

• Hocam aman deyim arabayı güvenlikli otoparka biraksaydiniz bari gece çalınır biri çarpar falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0BA2445 -- 2 Ağustos 2017; 23:34:4 >
  • maşaallah heryerde tanıdık var. bu dünya da işiniz iş. yanlış anlamayın, güzel bir duygu. biz olsa birinci maddede kalırdık. bir de üstüne dayak yerdik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar zorluğa 2ebani falan çıkar sandım. Allah işinizi rast getirsin hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.