Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
949
Cevap
112
Favori
220.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xinglyan

Arkadaşlar merhaba. Konuyu tekrar gündeme taşıyorum. Her sayfayı tek tel okudum. Muhteşem bişgiler paylaşılmış herkese çok teşekkürler. Hemen sorularıma geçeyim.

1- Astra j kasa aracım var. Üzerinde bir ekran var ama adeta basmatik hiç memnun değilim. Buraya lenovo tab 7 tabletimi kullanmak istiyorum.

2- tablete car launcher ag yükledim. Makrodrois ile komtak açınca açılsın vs işlemleri yaptım.

3- Obd cihaz ve torque programı ile verileri okuyabiliyodum.

4- tableti mıknatısla tutturdum fakat bu sefer de aux kablo giriş yeri arada kaldığındam onu takamıyorum. Ogt cihaz ile aux'tan hem ses hem de şarj mümkün mü?

5- Şarj video ve launcher vs açıkken çok hızlı gidiyor. Çakmaklıktan gelen güç yetmiyor sanırım. Kabloyla mı ilgisi vardıd yoksa daha garanti bir çözüm var mı?

6- Bazı romlardan bahsediliyor. Bu romları kursak playstoredan gerekli uyguşamaları indirmemize engel olur mu?

7- Aracın bluetooth u var ama bahsettiğim ekranım kendi hopörleri üzwrindsn çalıyor araca bağlanmıyor. Bunu arac bağlayabilir miyim?

8- Aslında iki temel sorunum şarj ve ses. Bunları çözsem olay tamam. Teypten tablete şarj vermenin yolu var mı? Sürekli şarjda kalması yazın tableti patlatır mı ya da aküyü yer mi?

9- Tabletin bataryasını çıkarıp bağlamanım yolu var mı?

10- son olarak mevcut ekranı söksem oraya kendi tabletimi oturtsam mantıklı mı? Ama bu sefer aracın kendi ayar radyo vs özelliklerine erişebileceğim bir rom ya da uygulama bulabilecek miyim? Teşekkürler

Edit: Araç görseli.
    Sıcakta pilin patlama ihtimali çok yüksek, o nedenle tableti son bahara kadar söktüm. Youtube de elemanın biri bataryasız çalıştırıyor tableti, ama her kontağı kapatıp açınca 40sn beklemen lazım açılsın diye. Şarz sorunu bende de oldu, ekran büyük olduğu için yetmiyor çakmaktan gelen amper. Ekran parlaklığını sıfıra alman lazım, ya da tableti küçülteceksin, 7" olabilir, ya da bataryasız kullanınca aküden çeviriciyle girildiğinde şarz sorunu ortadan kalkar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ipad mini dusunuyorum 1.nesıl ucuz yollu.
    pili cıkartıp dırek olarak teyp gıbı kontak acıldıgında acmak ıcın ne gıbı bır yontem ızleyebılrıım cakmaklıktan cekmekten baska alternatıf olarak.
  • Fluence için nasıl bir yöntem izlenmeli daha önce yapan oldu mu? Malum teyp bayağı aşağıda kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

ipad mini dusunuyorum 1.nesıl ucuz yollu.
    pili cıkartıp dırek olarak teyp gıbı kontak acıldıgında acmak ıcın ne gıbı bır yontem ızleyebılrıım cakmaklıktan cekmekten baska alternatıf olarak.
    Teyp acc bağlantı kablosundan enerji besleme yapılabilir.
    Eski araçlarda kendiniz bile yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkArm

Teyp acc bağlantı kablosundan enerji besleme yapılabilir.
    Eski araçlarda kendiniz bile yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    su sekılde cıvata yada mentese yada farklı bır kıvırma teknıgı ıle dusunuyorum.
    aracı kıtledıkten sonra asagıya ındırıp hırsızların dıkkatından kacırabılırız.

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Bu çok kullanışlı bir yöntem olur.
  • @mutu07 hocam aracın önü bu şekilde ipad bağlanabilir mi?
    Honda HRV 2000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drjacob -- 28 Ağustos 2019; 14:28:25 >
  •  ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

Ben de Phablet (Tablet Telefon) u Aux ve CD Slot'una takılan araç tutucu ile sabitledim. Bluetooth ile ses senkronizasyonu olmuyor (çözümü nasıl bilmiyorum)

Ancak ince bir Aux kablosu ile kolçağın altından bağlantıyı yaptım. fena durmuyor. daha büyük tablet ağır geldiği için sıkıntı olabiliyor. 6.4 inc de gayet yeterli. daha büyüğü havalandırmayı da kesiyor.

Navigasyon + İnternet Radyosu ve TV si , film ve youtube rahatça çalışıyor.

• kursattokko1907 K kullanıcısına yanıt
    Aux kablosu çirkin durmuş. Kablo karmaşasını ortadan kaldırmak istiyorsan Powermaster PM 15152 gibi bir cihaz kullanman gerek. Bu cihazlar Bluetooth Music Receiver diye geçer ve fiyatları oldukça uygundur. Flash bellek şeklindedir.

Teypten gelen aux kablosunu bu cihaza bağlayıp cihazı da herhangi bir yerden besleyip gizliyorsun.. Geriye sadece kablosuz bir şekilde bluetooth eşleştiriyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Aux kablosu çirkin durmuş. Kablo karmaşasını ortadan kaldırmak istiyorsan Powermaster PM 15152 gibi bir cihaz kullanman gerek. Bu cihazlar Bluetooth Music Receiver diye geçer ve fiyatları oldukça uygundur. Flash bellek şeklindedir.

Teypten gelen aux kablosunu bu cihaza bağlayıp cihazı da herhangi bir yerden besleyip gizliyorsun.. Geriye sadece kablosuz bir şekilde bluetooth eşleştiriyorsun.
    Araçta da bluetooth var ancak ses gecikmeli geliyor. Bahsettiğiniz cihazda da gecikme olabiliyor. O yüzden en stabil çalışanı aux kablosu. Belki bu senkron ayarlarını yapmanın bir yolu vardır. bilemiyorum.
  • Arkadaşlar banada bir öneride bulunurmusunuz aracım için 8 ile 9 inç arası bir tablet almak istiyorum.

Montajı bana ait olacak marka model farketmez gps ve mp3 yada video amaçlı kullanacağım. En uygun model hangisi olur? Maksimum bütçe 350 tl ikinci el alacağım.
  • 0M42 kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-reeder-a8i-q2-tablet-sifir-ambalaji-acilmamis-797227153/detay

Reeder A8i Q2

Uzun zamandır kullanıyorum
    Tavsiye ederim

• merhaba aracım citroen c5 , son zamanlarda aracına tablet uygulayan var mı. ne bağladınız hangi cihazları aldınız merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kursattokko1907

Araçta da bluetooth var ancak ses gecikmeli geliyor. Bahsettiğiniz cihazda da gecikme olabiliyor. O yüzden en stabil çalışanı aux kablosu. Belki bu senkron ayarlarını yapmanın bir yolu vardır. bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    selam. gecikmeler için en iyi aux bluetoth hangisidir. youtube de video izlerken seslerin gecikmesini istemiyorum.
  • Herkese merhaba. Resimdeki göğüse 10.1 ekran tableti yerleştirebilmem için yardımcı olabilecek var mı?

• Yap
     ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)tım oldu galiba 😂

• Merhaba, aracımın konsoluna göre tablet buldum. Teybim cd ve aux destekliyor. Yalnız aux dan müzik açınca ses kalitesi çok düşüyor. Cd de volume 25 auxda volume 40 yapınca ses seviyesi aynı oluyor(max volume 50). Ama yinede cd deki bass ve tiz kalitesini alamıyorum. Bunun çözümü var mıdır. Teybimin arkasında rca çıkışı var aux u ordan alsam kalite değişir mi?

• marcio_nobre M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, baya güzel olmuş. Nasıl sabitlediniz?
  • Geri vites kamerasını tablete bağlayabilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akinci A kullanıcısına yanıt
    Ben denedim fakat cep tel de çalışan aparat tablette bir türlü çalışmadı.
    Görüntü gelmiyor.Chipset ile sorunu var galiba.

Araştırmaya devam.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.