Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
112
Favori
220.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oda olmadı ya bana torpido ya zarae vermeyecek güçlü bir şey lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

Konuyu canlandıralım :)

Dostlar, ford ranger aracım var, Kahverengi ile gösterdiğim alan için nasıl bir çalışma yapabilirim ?

Sarı ile kaplı alana orjinal navigasyon takılabiliyor, ancak ben üst kısımı kullanmak istiyorum.
  • bizde arabaya bilgisayar kafe kurcaz
  • -s-laughter kullanıcısına yanıt
    Hocam görselde direksiyon sağda. İngilteredesiniz herhalde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -s-laughter kullanıcısına yanıt
    Örümcek tutucu kullanmaya ne dersiniz? Böylece araçtan inerken yanınıza tableti kolaylıkla alabilirsiniz. Tutucunun ayaklarını 6 inçlik alanın sağ ve solundaki kanallara sıkıca sabitlemeyi deneyebilirsiniz... Ford Ranger'ın ön göğsünü bilmiyorum, görmedim ama o hava kanalı gibi görünen aralıklara girer gibime geldi...
    Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokyak

elimde 10 inc tablet var mıknatıslı telefon turuculardan aldım 2 adet ama tablet durmuyor çok ağır geliyor başka ne önerebilirsiniz
    CD slotuna giren tablet tutucular var, isterseniz bir araştırın.
    Avantajı cd yerine takılıp kilitleniyor işi bittiğinde de çıkartıp torpidoya atılabilir.

Mesela,

https://tr.aliexpress.com/item/Universal-7-8-9-10-11-inch-car-tablet-PC-holder-Car-Auto-CD-Mount-Tablet/32789944623.html?spm=a2g10.search0103.3.8.279352a8iNdzt8&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10065_10068_319_5730615_10059_10884_317_10887_10696_100031_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_538_537_5729315_536-5729315,searchweb201603_52,ppcSwitch_0&algo_expid=835add8b-bdda-4e10-8dee-d8911538137c-1&algo_pvid=835add8b-bdda-4e10-8dee-d8911538137c

• bora9684 B kullanıcısına yanıt
    bu gerçekten çok süper bende bunun aynısı var ama tutma yeri farklı

• bora9684 B kullanıcısına yanıt
    US $9.49 5%OFF | Evrensel 7 8 9 10 11 inç araba havalandırma tablet PC araba için iyi kalite dağı tutucu standı standı Ipad mini için uygun

https://s.click.aliexpress.com/e/tyb6SLlIF

bundan almıştım zamanında ama tablet çok ağır tartmıyor havalandırma

• 1-benim araçta aux yok,orjinal teypten tablete aux çıkışı nasıl yapılıyor
    2-geri vites kamerası tablete nasıl bağlanıyor,wifi kamera takınca sürekli mi görüntü verir,vitese göre ayar nasıl yapılıyor
    3-tabletin marştan sonra açılması kontak kapalıyken kapanması nasıl sağlanıyor
  •  ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)
    Dacia Sandero aracıma uyguladığım yöntem.

• Uzun zamandır konuyla alakalı araştırmamın sonucunda hazır navigasyon cihazlarının genel olarak kalitesi epey düşük. Ve kullandıkları donanım özellikleri tabiri caizse 300-400 liralık tabletlere eş. Ve şu an istenen rakamlar 1500 ün üzerinde. Birde aracınız güncel bir kasa değilse zaten seçeneğiniz oldukça azalıyor yada bulamıyorsunuz. Aracınızda tableti koyacak müsait bir yer varsa gps li bir tablet alıp sabitlemek çok daha mantıklı. Tabiki tablet takmanın dezavantajlarıda var. Örneğin sürekli şarjda kalması, yazın güneş sıcağının tablete vereceği zarar, çalınma riski vs vs sayılabilir. Fakat emin olun 2000Tl ye alınacak hazır sistemler yerine yarı fiyatına alınacak kaliteli bir tablet çok daha mantıklı bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duman64

Uzun zamandır konuyla alakalı araştırmamın sonucunda hazır navigasyon cihazlarının genel olarak kalitesi epey düşük. Ve kullandıkları donanım özellikleri tabiri caizse 300-400 liralık tabletlere eş. Ve şu an istenen rakamlar 1500 ün üzerinde. Birde aracınız güncel bir kasa değilse zaten seçeneğiniz oldukça azalıyor yada bulamıyorsunuz. Aracınızda tableti koyacak müsait bir yer varsa gps li bir tablet alıp sabitlemek çok daha mantıklı. Tabiki tablet takmanın dezavantajlarıda var. Örneğin sürekli şarjda kalması, yazın güneş sıcağının tablete vereceği zarar, çalınma riski vs vs sayılabilir. Fakat emin olun 2000Tl ye alınacak hazır sistemler yerine yarı fiyatına alınacak kaliteli bir tablet çok daha mantıklı bana göre.
    aynı fikirdeyim, 2yıla yakın süredir arabada tablet kullanıyorum. genel olarak memnunum, çok işlevsel oluyor, hotspot ile internet paylaşıyorum, youtube genelde hep açık ya da online radio. arabaya oturan zaten nasıl yapıldığını anlamak için bir sürü soru soruyor, 10" tablet ilgi çekmek için ideal. tablet varsa ön kapı camları dahil 3 numara film şart. ben hatta en ön cama da 1 numara yaptırdım. şarz konusunda malesef tablet boyutu büyüdükçe şarz sorunu oluştu, en kaliteli çakmak şarzını aldım sony, o dahi kurtarmıyor, 10 günde 1 power bank ile kapalı şarz etmek zorunda kalıyorum.macrodroid programı ile ekran otomatik kapanma işini hallettim. bide yazın öğle sıcağında ön camda film dahi olsa, hatta cam siperliği dahi kullansam, arabaya oturduğumda pil sıcaklığı uyarısı alıyorum ve sarzdan sökün diyor, Allah korusun pilin patlama riski var yaz aylarında. genel olarak iyi, ama biraz uğraşmak lazım aktif olarak kullanabilmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 1 Mart 2019; 18:39:44 >

• gayet başarılı bir çalışma fakat havalandırma ters orantı yaratabilir. Daha basite indirgenmiş bir uygulama verelim. bir inceleyin teorik anlatım.https://youtu.be/kqDFOwevbb8
  • quote:

Orijinalden alıntı: zuis2061

gayet başarılı bir çalışma fakat havalandırma ters orantı yaratabilir. Daha basite indirgenmiş bir uygulama verelim. bir inceleyin teorik anlatım.https://youtu.be/kqDFOwevbb8
    paylaşım için teşekkürler. aşağı yukarı tablette yaptıklarımız aynı, aynı arayüzü kullanıyoruz, (car launcher agama) çok memnunum, full sürümünü almıştım, bu iş için üretilmiş tam olarak. batarya benim için yazın sorun haline gelecek, tabletin pilini söktüm dedin, çakmaktan aldığın şarzı tabletin direk power girişine mi taktın, yoksa tabletin içine müdahale ettin mi?

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. Şarj yerine taktık direk. Ancak sabit bir enerji girişi isterseniz tabletin içindeki kablo çıkartıp bağlanabilir tabi ki.. ÇERÇEVEsiz
  • Merhaba arkadaşlar sizin yüzünüzden bende bu ise merak saldım :)
    Ford courier aracım var. 2.el 10" ekranlı Samsung Galaxy tab s almayı düşünüyorum, yorumlarda birisi GPS performansı iyi demişti ve büyük ekran olduğu için daha havalı olur. Montajı nereye nasıl yapılır onu çözemedim.

1. 700 liraya 2.el Samsung Galaxy tab S alınır mı?
    2.montaj yöntemi ve yeri için fikir!

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• Arkadaşlar merhaba. Konuyu tekrar gündeme taşıyorum. Her sayfayı tek tel okudum. Muhteşem bişgiler paylaşılmış herkese çok teşekkürler. Hemen sorularıma geçeyim.

1- Astra j kasa aracım var. Üzerinde bir ekran var ama adeta basmatik hiç memnun değilim. Buraya lenovo tab 7 tabletimi kullanmak istiyorum.

2- tablete car launcher ag yükledim. Makrodrois ile komtak açınca açılsın vs işlemleri yaptım.

3- Obd cihaz ve torque programı ile verileri okuyabiliyodum.

4- tableti mıknatısla tutturdum fakat bu sefer de aux kablo giriş yeri arada kaldığındam onu takamıyorum. Ogt cihaz ile aux'tan hem ses hem de şarj mümkün mü?

5- Şarj video ve launcher vs açıkken çok hızlı gidiyor. Çakmaklıktan gelen güç yetmiyor sanırım. Kabloyla mı ilgisi vardıd yoksa daha garanti bir çözüm var mı?

6- Bazı romlardan bahsediliyor. Bu romları kursak playstoredan gerekli uyguşamaları indirmemize engel olur mu?

7- Aracın bluetooth u var ama bahsettiğim ekranım kendi hopörleri üzwrindsn çalıyor araca bağlanmıyor. Bunu arac bağlayabilir miyim?

8- Aslında iki temel sorunum şarj ve ses. Bunları çözsem olay tamam. Teypten tablete şarj vermenin yolu var mı? Sürekli şarjda kalması yazın tableti patlatır mı ya da aküyü yer mi?

9- Tabletin bataryasını çıkarıp bağlamanım yolu var mı?

10- son olarak mevcut ekranı söksem oraya kendi tabletimi oturtsam mantıklı mı? Ama bu sefer aracın kendi ayar radyo vs özelliklerine erişebileceğim bir rom ya da uygulama bulabilecek miyim? Teşekkürler
     ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

Edit: Araç görseli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xinglyan -- 4 Haziran 2019; 5:34:15 >

• Bana gelen mesaj su arkadaşlar:

Forumda insanlara küfredip aşağılayan ve uzaklaştırma almayan bir grup var. Bunun yanında tanıdık yönetcileriyle birlikte insanlara kafalarına göre sınırsız uzaklaştırma veriyorlar. Konuları ve mesajları siliyorlar. Bunların çoğu sürekli farklı hesaplarla EGEA reklamı yapıyorlar, 2.5 litre tuketıyor vb diye konular açıp insanları dolandırmaya çalışıyorlar. Benim tespit ettiğim kadarıyla lojistisyen, thecaliph, the anonymous, anyhill, ir10, caprice classic, porsche911gt2, cnyttt, Fiat S.P.A. . yargicc, M. Erten, erka1907, duggac, superchargeregea isimli uyeler ve dahasıda var. Ip adresınızı bıle bilip üç beş kişi paylaşıyorlar tehdit ediyorlar bu nedenle forum kuruculurıyla bağlantıları varmı bilemiyorum. Bu nedenle önlem amaçlı Googlea VPN eklentisi indirip yenı bir hesapla Otomobıl genel forumuna girmenızı öneriyorum zira cete elemanları bunları farkedenleri sınırsız uzaklaştırıyorlar forumdan. Savaşa devam... hepinizi gözlerinizden öpüyorum

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.