Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
949
Cevap
112
Favori
220.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar araca bağladığım tablette navigasyon programları calısmıyor, konum bulamıyor. Telefondan internet paylastıgımız ıcın mi bu sorun acaba anlayamadım. Tekrar tableti sokup tamirci bulmak eziyet olacak.
  • amac A kullanıcısına yanıt
    Tablet ne marka ve gps sensörü varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablette gps yok. Evde wifi baglantisinda konum buluyor yol tarifi veriyor tablet ama disarda konum bile bulamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amac A kullanıcısına yanıt
    Gps sensörü yoksa o yüzden bulamaz.Bulması için devamlı net lazım.Onda ise konum sensöre göre daha kaba oluyor.

• Cep telefonumdan net paylasımı yapıyorum yine görmüyor
  • Hocam e robot ile şarja takildiginda yani kontak ayarını nasıl yapıyoruz ben anlayamadım

• Sırf bu is için galaxy tab 4 10.1 t530 aldım. Hali hazirda ayna monitörü olan geri kameramda var... hic kablo kalabaligi yapmadan geriye taktigimda tabletten kamera ile nasil iletisim kurdurabilirim?

• shakircan kullanıcısına yanıt
    Android destekli easy capture usb kartı lazım.

• symbolcu S kullanıcısına yanıt
    Easycap i cameranin ucuna taksam, easycap ile tableti bluetooth uzerinden haberlestiremezmiyiz? Easycap ile kablo kalabaligi olacak yine...

Maalesef o kadar bilgim yok.

Easycap cihazının bluetooth özelliği yok bu dediğiniz olmaz.
  • Yeni 1 adet Araba Wifi Kamera 903 W Wifi Verici Araba dikiz Yedekleme Kamera DC Arayüz Bağlayın Kamera ve IOS Android telefon

http://s.aliexpress.com/NfARJvI7

(from AliExpress Android)

Bu urunle wifi uzerinden goruntu aktarimi yapiliyormus... tableti geri kamera olarak hicbir aparat gorunurde olmadan kullanabiliyoruz. Alirsam memnun olurmuyum bilmiyorum... ayrica geri vitese takinca otomatik aciliyormu bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

Yeni 1 adet Araba Wifi Kamera 903 W Wifi Verici Araba dikiz Yedekleme Kamera DC Arayüz Bağlayın Kamera ve IOS Android telefon

http://s.aliexpress.com/NfARJvI7

(from AliExpress Android)

Bu urunle wifi uzerinden goruntu aktarimi yapiliyormus... tableti geri kamera olarak hicbir aparat gorunurde olmadan kullanabiliyoruz. Alirsam memnun olurmuyum bilmiyorum... ayrica geri vitese takinca otomatik aciliyormu bilmiyorum...

Cok stabil olmaz. Geriye takinca wifi aktif olur tablet wifiiye otomatik baglanana kadar baya zaman gecer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba aracın bluetooth bağlantısını resimdeki alet ile yapıyorum ve sürekli şarja takılı olarak duruyor. ancak arabaya her bindiğimde bu cihazı butonuna basılı tutarak açmam gerekiyor ben bunun kontak açtığımda yani şarj olmaya başlayınca otomatik açılmasını istiyorum böyle birşey mümkün mü bunu yapan varmı aceba?
     ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• quote:

Orijinalden alıntı: majestica

Merhaba aracın bluetooth bağlantısını resimdeki alet ile yapıyorum ve sürekli şarja takılı olarak duruyor. ancak arabaya her bindiğimde bu cihazı butonuna basılı tutarak açmam gerekiyor ben bunun kontak açtığımda yani şarj olmaya başlayınca otomatik açılmasını istiyorum böyle birşey mümkün mü bunu yapan varmı aceba?
     ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

Aynı durumdan bende muzdaripim. Belli bir süre Bluetooth bağlantısı kesilince kendini kapatıyor. Tableti sürekli açık bıraksak Bluetooth bağlantısı hiç kesilmeden. Acaba Bluetooth adaptörü kapanmadan kalır mı.

• bunu bende düşündüm ancak bluettoth cihazının bataryası çok küçük. çok kısa zamanda bitecektir. hem bluettotun sürekli açık ve bağlı kalması tabletin de şarjının çabuk bitmesine ve kapanmasına neden olur. şunu yapmalıyız. bluetooth cihazı sürekli şarja bağlı olduğu için kontak açılınca yani şarj gelince otomatik açılmalı ancak bunu elektronik bilgisi olmadan yapamayız sanırım.

Bu da benim kendi sistemim. evde kullanmadığım eski telefonumu kullandım. Bağlantı bluetoot ile yapıldı şarj telefonun dock station'ı ile yapıldı bulunduğu yer sağlam ve oynama yok. Ekran açılınca bluetoot otomatik bağlanıyor, müzik programı açılıyor ve çalmaya başlıyor, ekran kapatılınca bluetooth kapatılıyor, müzik programı kapatılıyor ve ekran kapanıyor.

[DHTUBE=https://youtu.be/E68BUNwV3h4 ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi majestica -- 9 Kasım 2017; 10:21:29 >
  • Benim Tablet uygulamam şu şekilde. Tablet Lenovo Tab3-8. 8'' ekran, android 6.0, dahili FM radyo ve GPS var. Simkart yok. Hafıza kartı girişi mevcut. Montajı siyah sac levhaları L şeklinde büktürüp arkasına dual lock cırt ile yapıştırdım. Sonrada yine dual lock cırt ile torpidoya yapıştırdım. Ama az da olsa sallanıyor. İleride belki silikonla yapıştırıcam.

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)  ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• ellerine sağlık çok güzel olmuş. sanırım bt. iptal ettin. aux kablosu görüyorum. şarj işini nasıl yapıyorsun çakmaklıktan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestica

ellerine sağlık çok güzel olmuş. sanırım bt. iptal ettin. aux kablosu görüyorum. şarj işini nasıl yapıyorsun çakmaklıktan mı?

Teşekkür ederim. yok bluetooth aktif. Görünen beyaz kablo kulaklık kablosu. FM radyo çeksin diye .

Şarja gece bağlıyorum, sabaha kadar doluyor. Gündüz tabletin kendi şarjıyla kullamıyorum şarj kablosunu söküyorum. Ses teybe aux'a bağlı bluetooth adaptöründen geçiyor. Navigasyon Google maps Offline haritaları ile çalıştırıyorum Ayda 1 kere güncelliyorum. Tek sıkıntım tablet üzerinden Telefon görüşmesi yapamamak. O da araştırmalarıma göre imkansız görünüyor.

• Arkadaşlar merhaba. Bende çok kısa bir süre içinde aranıza katılıyorum bir kaç sorum var.

1- Nexus7-Timur Kernel kullanan var mı ? Memnun mudur ?
    2- Bu Kernel benzeri başka var mı bildiğiniz daha güncel olan ?
    3- Tablet ile geri görüş kamerası pek stabil çalışmıyor sanırım. Dikiz aynalı çözümü önerir misiniz ?
    4- Tableti iki tane mıknastıslı tutucu ile ızgaralara tutturmayı planlıyorum. Zararı varmı
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.