Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
112
Favori
220.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu da benden ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoDi

Bu da benden ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

şöyle bir L aux kablo kullanırsanız çok daha şık olacaktır. Güzel olmuş, nasıl sabitlediniz ?

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• quote:

Orijinalden alıntı: lazcoxxz

Tableti kucuk bi vantusum var tabletin sag ust kosesine yapistirip cekiyorm orayi zaten hafif gevsek yaptm rahat bi sekildd geliyor tablet. Ayni zmanda evde de kullaniyorm arabada da biraksam sorun olmaz aslinda. Bi araba video cekip link vericem iki tane daha resim yukledim bu da arabanin orjinal teybide kaset calar entegresinddn aux aldim ve ham ses entegresinden de rca cikisi alaraj orjinal teybe anfi cikisi yapmis oldum arkayada 1200 wat anfi ise sony bas koydum gguzl oldu bu kadai bana yeter

çok güzel olmuş, geri görüş kamerasını nasıl yaptınız, geri vitese bağlayınca otomatik devreye giriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Tableti kucuk bi vantusum var tabletin sag ust kosesine yapistirip cekiyorm orayi zaten hafif gevsek yaptm rahat bi sekildd geliyor tablet. Ayni zmanda evde de kullaniyorm arabada da biraksam sorun olmaz aslinda. Bi araba video cekip link vericem iki tane daha resim yukledim bu da arabanin orjinal teybide kaset calar entegresinddn aux aldim ve ham ses entegresinden de rca cikisi alaraj orjinal teybe anfi cikisi yapmis oldum arkayada 1200 wat anfi ise sony bas koydum gguzl oldu bu kadai bana yeter

çok güzel olmuş, geri görüş kamerasını nasıl yaptınız, geri vitese bağlayınca otomatik devreye giriyor mu ?

Aux kablosunu şu an çok önemsemiyorum çünkü aliexpresden bluetooth aux yolda geliyor. Bu idarelik yani.

Sabitleme için yine aliexpressten aldığım mıknatıslı tutuculardan kullandım. onunda fotoğrafını çeker yüklerim.

• Arkadaşlar tableti uzaktan kumanda etmek için sony'nin şu ürününü buldum. Hem bluetooth görüşme yapılabiliyor, hem de kumanda edilebiliyor. Tek sıkıntı aynı anda hem Telefonu hem tableti kontrol edemiyoruz sanırım. Yani ya telefonla görüşmek ve sesi aktarmak için kullanıcaz, ya da sadece tableti kontrol etmek ve tabletteki sesleri hoparlöre aktarmak için. Aynı anda iki cihazla eşleyebilsek mükemmel olurdu.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/sony-rm-x7bt-bluetooth-lu-arac-kiti-aux-girisli-tum-oto-teypler-icin-270582709?rcp_action=rcpProductClicked

• Benim sipariş verdiğim üründe bu

Fiyatıda çok makul, Şu an için kargo dahil 30TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRoDi -- 23 Mart 2017; 5:38:50 >
  • arkadaşlar tablet bağlamanın manası nedir? aracın yakıt, hız, arıza vb bildirimleri görebiliyor muyuz? Yoksa sadece film, müzik ve harita için nmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antrepocu

arkadaşlar tablet bağlamanın manası nedir? aracın yakıt, hız, arıza vb bildirimleri görebiliyor muyuz? Yoksa sadece film, müzik ve harita için nmi?

Bluetoothlu OBD cihazları var. Eğer onlardan alıp arabanın obd soketine takarsan, sonra bu cihazı tabletinle eşleştirirsen, 3. parti uygulamalar ile hız, ortalama tüketim, anlık tüketim, menzil vb değerleri tabletinde okuyabiliyorsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

quote:

Aux kablosunu şu an çok önemsemiyorum çünkü aliexpresden bluetooth aux yolda geliyor. Bu idarelik yani.

Sabitleme için yine aliexpressten aldığım mıknatıslı tutuculardan kullandım. onunda fotoğrafını çeker yüklerim.

Ekranın boyutu kaç inç ve çözünürlüğü nedir acaba?

• 7" 1024*600 diye biliyorum, Asus zenpad 7.0 diye geçiyor
  • Ürün geldi, telefon ve tablet ile test ettim telefonumda sanki bir tık daha iyiydi ses. Ama tablette gayet yeterli.
    üzerindeki butonlardan Başlat/durdur ileri geri ve ses artırma azatlma hepsi çalışıyor.
    Kısacası F/P olarak on numara diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRoDi -- 30 Mart 2017; 4:33:1 >
  • quote:

Ürün geldi, telefon ve tablet ile test ettim telefonumda sanki bir tık daha iyiydi ses. Ama tablette gayet yeterli.
    üzerindeki butonlardan Başlat/durdur ileri geri ve ses artırma azatlma hepsi çalışıyor.
    Kısacası F/P olarak on numara diyebilirim.

Urun adi nedir acaba auxtan mi baglaniyorsun bluetooth tan mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Araca auxtan baglananan bluetooth alıcılı bır urun daha oncekı mesajlarımda lınkını paylasmıstım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Tableti yukarıdaki şekilde yaklaşık 3 aydır kullanıyordum fakat araç kullanırken şarkıyı değiştirmek için, farklı uygulama açmak için sürekli uzanmak zorunda kalıyordum. Bir zaman sonra sırt ağrısı yapmaya başladı Bu yüzden tablet için farklı bir proje düşündüm. Tableti teybin tam üstüne monte etmeyi planladım.
    Corsa D orjinal teybini sökebilmemizi sağlayan 4 adet delik kısımlara tam olarak oturtmak için bir çıta hazırladım. Deliklerin olduğu kısma tam oturan vida buldum evde. Vida seçmemdeki sebep dişli olduğu için kasislerde sarsıntıda tabletin veya çerçevenin düşmemesiydi. Ölçtüm biçtim tam olarak oturmasını sağlamam gerekiyordu. Yaklaşık 3 gün boyunca akşam saat 6dan sonra evin balkonunda bunu yapmakla uğraştım. Sadece çıta ile olmayacağı için polyester çelik macun ile şekil vermem gerekiyordu. Bu yüzden kolları sıvadım ve işe giriştim.

Kabataslak olarak yaptığım projem bitti. Sadece boya kısmı kaldı. Fotolarda çerçevenin sol tarafı biraz dışta kalmıştı sonrasında tekrardan zımpara yardımı ile düzelttim. Onun resmi şuan için çekemedim. Tek işlemim kaldı sadece astar boya atacağım ve siyah renge boyayacağım.

Double teyp alabilirim fakat oturmuş olduğum semtte double teybi gördüklerinde kesin olarak arabayı patlatacaklarından adım kadar eminim. Arkadaşımın aracını 2 defa patlattılar bu yüzden böyle birşey yapmak istedim. Hem portatif sök tak şeklinde.

Çalışmamın yapım aşaması fotoları aşağıdadır.
     ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)
     ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• Elimde 10 inclik tablet var bunu nasil montaj yapabiliriz

Arac clio 2

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyak

Elimde 10 inclik tablet var bunu nasil montaj yapabiliriz

Arac clio 2

havalandırmaların üstüne cırt cırt silikonlayın tabletin arkasınada aynı şekilde sadece üstten tutacak şekilde gayet saglam olur. alt tarafı kullanmak isterseniz hafif kaldırırsınız. 10 inç tablet aynı şekilde kullanıyorum

• quote:

Araca auxtan baglananan bluetooth alıcılı bır urun daha oncekı mesajlarımda lınkını paylasmıstım

hocam resim paylaşmıssınız ama linki göremedim gece gece dalgın olabilirim bi link atarsanız sevinirim.
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Ornek resim varmi bunu yaparsak klima iptal oluyor dimi

ustteki gosterge yerine uydurabilsek iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

quote:

Araca auxtan baglananan bluetooth alıcılı bır urun daha oncekı mesajlarımda lınkını paylasmıstım

hocam resim paylaşmıssınız ama linki göremedim gece gece dalgın olabilirim bi link atarsanız sevinirim.

Hocam ürün bu;

https://tr.aliexpress.com/item/Bluetooth-4-0-Wireless-Music-Receiver-3-5mm-Adapter-Handsfree-Car-AUX-Speaker/32736002791.html?spm=2114.13010608.0.0.V7jM3e

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyak

Ornek resim varmi bunu yaparsak klima iptal oluyor dimi

ustteki gosterge yerine uydurabilsek iyi olurdu

açıkcası sağda ve solda havalandırma olduğu için çok dert olmuyor bana. önerirm sizede cırt gayet iyi tutuyor. araca indiğimde resim atarım.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.