Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
112
Favori
220.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araxınss sistemi teyp ve kolonlarla alakalı dediğiniz obd cihazı aracın beyniyle alakalı...
    Keske olsa ama zannetmem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.
    İnternette bakıyorumda bu cd charger e takılan cihazlar var. Bunların ucuza nereden bulabilirm bilen var mı tr de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEARTR

Teşekkür ederim.
    İnternette bakıyorumda bu cd charger e takılan cihazlar var. Bunların ucuza nereden bulabilirm bilen var mı tr de?

türkiyede ne yazıkki uyguna satan yer yok hocam. Benim aracım için (corolla 2003) türkiyede satılan aux usb aparatı 250 tl iken yurt dışından(aliexpress) 29 dolara aldım.Sizde aracın teybini sökerek arkasındaki cd changer soketine bakarak ona uygun aparatı aliexpress üzerinden alabilirsiniz.20-25 gün arasında kapınıza kadar geliyor bence bu kadar farkı vermektense beklemeye değer olduğunu düşünüyorum
  • enesshn18 kullanıcısına yanıt
    bende gördüm oralardan 20 30 gün beklemeyim diye bir sorayım dedim. 30 dolar a dolu.Bizim çakallar 230 dan aşağı vermiyor.
  • Bu tabletler de neden adam akıllı bir tablet yok.
    Ram 1 gb dahili hafıza 8gb...kiminde bluetooth yok kimi otg desteklemez kiminde gps olmaz...
    Çok mu zor bu sanki ama nedense tam donanımlı tablet yok yada ben göremedim...

• kesinlikle çok haklısın,mutlaka bir şeyleri eksik bırakıyorlar
    http://www.hepsiburada.com/piranha-go-4-tab-4-cekirdek-gps-li-7-tablet-p-BDPRNGO4TAB-S
    bu gps li otg li bluetoot lu 7inç
    ram 1gb
    ha oyunmu oynanacak bununla hayır
    bence araç içerisinde iş görecek seviyede
  •  ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

Arkadaslar "gps wired/wireless rearview camera" vae ekrana baglanacak kisimlar bunlar
    Sagdaki sarj kablosu oluyor ama soldaki 2.5mm jak kucuk geliyor donusturucuyle (2.5mm to 3.5mm) cevirsem goruntu alabilirmiyim

• Şu müzik çaları söküp yerine taktırabilir miyiz ?

resim alıntıdır gidip çekmeye üşendim benim arabada bunun aynısı zaten

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanimdisi -- 8 Eylül 2016; 19:48:09 >
  • Bataryasız bağlanır fakat çerceve yaptırmanız yada temin etmeniz lazım...türkiyede yapanlar var youtubede falan bulabilirsiniz ama fiyatları uçuk bide aşağıda duracak teyp yeriniz aşagıda pek keyif vermez düşüncesindeyim...

• güzel uygulama. Bir de geri görüş kamerası yapılsa ( orijinal gibi ) tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

Şu müzik çaları söküp yerine taktırabilir miyiz ?

Aracınıza özel double-din çerçeve alıp arkasına yerleştirebilirsiniz. Ben öyle yaptım. Hatta orijinal teybin görünen ön kısmını söküp flex kablo ile torpidoya taşıdım. Tabletin arkasında kasa kısmı kaldı. bu sekilde Aracimin orjinalinde olan radyo ve Bluetooth özelliğini de kullanmaya devam ediyorum. Teybi de direksiyondaki düğmeler ile kontrol edebiliyorum. Tek sıkıntı teybin ekranının gozukmemesi. O an hangi radyoyu dinledigimi göremiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

güzel uygulama. Bir de geri görüş kamerası yapılsa ( orijinal gibi ) tadından yenmez.

Yapılabiliyor. Yeter ki kullandığınız tabletin otg özelliği olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuz_asik

quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

Şu müzik çaları söküp yerine taktırabilir miyiz ?

Aracınıza özel double-din çerçeve alıp arkasına yerleştirebilirsiniz. Ben öyle yaptım. Hatta orijinal teybin görünen ön kısmını söküp flex kablo ile torpidoya taşıdım. Tabletin arkasında kasa kısmı kaldı. bu sekilde Aracimin orjinalinde olan radyo ve Bluetooth özelliğini de kullanmaya devam ediyorum. Teybi de direksiyondaki düğmeler ile kontrol edebiliyorum. Tek sıkıntı teybin ekranının gozukmemesi. O an hangi radyoyu dinledigimi göremiyorum.

Radyo uygulamasını da destekleyen bir tablet olsa 10 numara olur, tabi çekim kalitesi nasıl olur bilmiyorum :)
    otg desteği zaten default olacak...

• http://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/101232-diy-7-tablet-pc-mount.html

Direkt olarak Ford Fiesta için yapılmış bir örnek...
    Beğeninize... :)
  • yokyak kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle evet, yalnız kutup sayılarına dikkat edin derim ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enigma33

http://www.team-bhp.com/forum/car-entertainment/101232-diy-7-tablet-pc-mount.html

Direkt olarak Ford Fiesta için yapılmış bir örnek...
    Beğeninize... :)

teşekkür ederim hocam ama bence çalışma kötü duruyor orjinal teyibi söküp oraya monte edilebilseydi daha hoş durur bu şekilde bence göz zevkini bozuyor orjinal teyp daha şık duruyor bu lcd ekranlı teypler var onlar nasıl olur içeri göze açılıp kapanan

• Hocam double din var sizde. Uğraşmayın, gidin bir tane anroid multimedya alın. Hem arabayla bağlantılı daha iyi olur.
  • enigma33 E kullanıcısına yanıt
    Kutup sayisi derken nasil kontrol edicem

• Bir de gopro bağlayıp bluetoothla ekrandan görüntüyü aldın mı tamamdır :D
  • Focus 2 F kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Youtube dan da izledim uygulamalarınızı.. Oldukça ilgimi çekti.. Zira ben günümün çoğu zamanını arabada seyahatlerde geçirmekteyim ve multimedya navigasyon cihazı araştırmasında idim. Ama bu cihazlar kozmetik olarak iyi bir izlenim verse de, performans ve özellik açısından istediğim her şeyi veremeyecek gibi. Tabletler burada bahsedilen yöntem ve uygulamalar ile hem taşınabilir olarak gerekirse arabanın dışında kullanabilecek ve hemde arabada istediğim özelliklerde bir cihazım olacak..

Sormak istediklerim şunlar..

1. Tablet olarak Samsung Galaxy Note Pro kullanmışsınız. Ve cihazı şarja bağlı olarak kullanmıyorsunuz. Power bank iniz mevcut. Ama şarj konusu navigasyon anlamında çalıştığında önem kazanıyor. Niye şarj kullanmadığınızı merak ettim açıkçası.. Bu tabletin üretim tarihini de göz önüne alarak şu an için alınabilecek en iyi tablet olması konusundaki düşünceleriniz nedir? Yani en az 10" bir tablet olarak baktığımızda bu model ya da başka ne önerilebilir sizce?

2. Kullandığınız tablet ekranda aynı anda 4 pencerede farklı uygulamalar çalıştırabiliyor. Bu özelliği araçtaki uygulamalarda test edebildiniz mi? Yaptıysanız performansı nasıl?
    3. Buradaki uygulamalarda hep android üzerinden gidilen çalışmalar mevcut. Ama ortada bir IPAD gerçeği de var. IPAD baz alınarak yapılacak bir çalışma nasıl olur? IPAD uygulamaların çalışması açısından daha tutucu malum. Multitasking yapılması zor. Ipad e bağlantı seçenekleri WiFi ve BT ile sınırlı.. Mesela AUX kablo ile doğrudan ses bağlantısı yok. Geri vites kamerası için sadece WiFi seçenek mevcut. Kablo hayal... Ama yine de IPAD ile de buradaki çalışmalar yapılabilir gözüküyor. Siz ne dersiniz?
    4. Benim aracım Fiat Linea 1.3 Multijet POP 2015 .. IPAD ya da sizdeki gibi Samsung Galaxy Note Pro için taşınabilir bir montaj şekli nasıl olur acaba?
    5. Diyelim ki Samsung tablet olarak bir çalışma yaptık. Geri vites kamerasına wifi bağlanıldı. BT üzerinden de AUX a bağlandık. Sizin projenizdeki kumandaları da yine BT ile bağladık. Peki bir de Iphone telefonumuz mevcut. Bunu da aracın ses sistemine handset bağlamak istesek nasıl olacak? Forumda gördüğüm uygulamalarda telefonun handset olarak çalışmasında çok örnek göremedim..

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.