Şimdi Ara

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
949
Cevap
112
Favori
220.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enigma33

quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

arkadaşlar amerikadan gelen bi tanıdıgım var bu aşagıdaki iki üründen birini almak istiyorum lakin 10 dolarlık bi fark var bunları kullanan oldumu ?

1. linteki satıcı bu tarz ürünleri çok hemde daha ucuz digerine göre sizce ne karar vermeliyim ?

https://www.amazon.com/gp/product/B00RH29CJO/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ASR9VMOUVPDRK

https://www.amazon.com/iClever-Bluetooth-Hands-Free-Multi-Point-Activation/dp/B00GJFGE0K/ref=pd_rhf_sc_p_img_3?ie=UTF8&refRID=25Z5YQD3WK5748PESY15

Bunlardan birini kullanmadım, ama biraz pahalı geldi bana.
    Aliexpress'e bakabilirsiniz,http://www.aliexpress.com/item/Mini-Portable-USB-3-5mm-AUX-Wireless-Bluetooth-2-1-EDR-Car-Kit-Music-Audio-Receiver/32400471791.html kullandım, memnundum ama çift bağlantı yapmak gerekti, Samsung HS3000 önerebilirim...

forumda konu sahibi arkadaş pahalı olanı secmıs ve mesaj atıtgımda çok memnunum demişti bende onu aldım

• Aracım corsa d.. cift tarafli cirt band ile bu uygulamanin benzerini yaptim. Aracin consoluna ve tablet kilifin arkasina yapistirdim. Ilk guzel gidiyodu havalar isininca cirt band gunesten yapiskani eridi. Ve yapiskan ozeligini kaybedip düştü. Uzun vadeli cozum degil malesef. Var mi fikri olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajım bulunsun faydalı konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymoon34

Aracım corsa d.. cift tarafli cirt band ile bu uygulamanin benzerini yaptim. Aracin consoluna ve tablet kilifin arkasina yapistirdim. Ilk guzel gidiyodu havalar isininca cirt band gunesten yapiskani eridi. Ve yapiskan ozeligini kaybedip düştü. Uzun vadeli cozum degil malesef. Var mi fikri olan?

Çok çeşitte tutucular var. Cama, konsola tutturabilirsiniz, mıknatıs kullanılabilir, hava üfleme kanalına tutturabilirsiniz...
    Örümcek ayak kullanabilirsiniz...
    google'dan aratınca çok çeşit görebilirsiniz... Hangisi hoşunuza giderse...
  • http://www.hepsiburada.com/n-desk-ls10-ipad-ipad-2-new-ipad-ipad-4-standi-p-BS42325

http://www.hepsiburada.com/piranha-go-4-tab-4-cekirdek-gps-li-7-tablet-p-BDPRNGO4TAB-S

Bu ikiliyi 2004 kangoo ya monte etmeyi planlıyorum arkadaşlar.
    Kangoo nun göğüslüğün ortasında bilgi ekranı olan cebi kullanabilirim sanırım.
    Pioneer 9550BT kullanıyorum ayrıyetten.
    Tabletin gps özelliği var.

Tecrübesi olan arkadaşlar bi inceleyebilirmi fikir alış verişi için

• Hocam montaj konusunda bi si diyemem fakat tablet konusunda parana yazik etme.
    O tablet ekran islemci batarya vs herkonuda vasattir.
    O yuzden samsung,lg asus nexus vs almani oneririm fiyat farkini biliyorum ama 2.el bile alsaniz bu tabletten iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocanxxx

Hocam montaj konusunda bi si diyemem fakat tablet konusunda parana yazik etme.
    O tablet ekran islemci batarya vs herkonuda vasattir.
    O yuzden samsung,lg asus nexus vs almani oneririm fiyat farkini biliyorum ama 2.el bile alsaniz bu tabletten iyidir

+1

• Öncelikle büyük cesaret Türkiye gibi bir yerde cesaret edip takmak gerçekten herkesin harcı değil. Tahminimce 1 ayda camı patlatıp söküp götürürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Goncoloz

Öncelikle büyük cesaret Türkiye gibi bir yerde cesaret edip takmak gerçekten herkesin harcı değil. Tahminimce 1 ayda camı patlatıp söküp götürürler.

O yüzden kolayca sök-tak yapılabilecek metotları öneririm ben de... 1 aya kalmaz bile Allah korusun...
  • arkadaşlar bende Citroen C4 kullanıcısıyım ve aracıma bende tablet bağladım. Easycap aparatımın gelmesini bekliyorum. Benim sorum ise şu : tableti devamlı tak çıkar yanıma almak ya da torpidoya kaldırmak istemiyorum. Tableti cırt bantla tutturuyorum bende. Aux girişini kullanıyorum çünkü tabletin bluetooth ses aktarımı kötü ama kulaklık çıkışından ses gayet iyi. Geri görüş kamerası içinde OTG kablosu bağlı.yani tablete hem kulaklık hemde otg kablosu giriyor. Bunları devamlı tak çıkar yerine tableti arabada bırakıcam apartamanın otoparkında ama 100 TL lik tablet için arabanın camından olmayayım diyorum. Arabadan çıkarken güneşlik koyuyorum arabanın camına ama daha iyi bir şekilde saklamak mümkün mü ya da siz ne yapıyorsunuz onu merak ediyorum.
  • Arkadaşlar tabletimin sesini (lenovo a7-30)aracima Bluetooth üzerinden aktarıyorum ancak yolda giderken müzik playerdan müzik dinlerken ve navigasyon açıkken (igo primo 2.4) navigasyonun sesi çok çok kısık geliyor. Navigasyon tek başına çalışırken sorun yok. Bu sorunla karşılaşan varmı ve çözümü nedir.Ayrıca kulaklık üzerinden bagladigimdada aynı sorun var

•  ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankerh -- 4 Temmuz 2016; 14:50:45 >

• Fluence için bulduğum çözüm (tabletin ısınıp şarj sorunu yapması nedeniyle arka kapağa delik açıldı,digital bilgi ekranının üst plastigine ve tabletin arkasına cırt bant yapıldı,alt tarafa sabitleme için kaydırmaz pad alındı ortasında tabletin sığacağı kadar orjinalinde geriye eğimli yer mevcut bu sayede tablet hem alttan hem üstten sağlama alındı ayrıca pad'in fazla olan on kısmı kesildi daha önceki pad'in altında kalan kaydirmaz ordan çıkarıldı)

• Son hali
     ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)
    Bu mesaja eklenen görseller:

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• quote:

Orijinalden alıntı: ankerh

Fluence için bulduğum çözüm (tabletin ısınıp şarj sorunu yapması nedeniyle arka kapağa delik açıldı,digital bilgi ekranının üst plastigine ve tabletin arkasına cırt bant yapıldı,alt tarafa sabitleme için kaydırmaz pad alındı ortasında tabletin sığacağı kadar orjinalinde geriye eğimli yer mevcut bu sayede tablet hem alttan hem üstten sağlama alındı ayrıca pad'in fazla olan on kısmı kesildi daha önceki pad'in altında kalan kaydirmaz ordan çıkarıldı)

Tam bir do-it-yourself çözüm olmuş. Elinize sağlık.
    Bence akşam arabadan inerken çıkarıp sürücü koltuğu altına koyabilirsiniz. Her gün güneşlik yerlestirmekten daha kolay ve pratik olur...

• Bu da dışardan ve içeriden görünüşü
    Bu mesaja eklenen görseller:

ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY) ARABAYA TABLET BAĞLAMAK  (NAVIGASYON-MUZIK-FILM-KLIP AMACIYLA)(TESLA-CARPLAY)

• Pil sıcak hatası vermiyor mu?
    Samsung t230 veriyordu bende...
    Birde cihazı rootlayıp microdroidle birçok ekleme yapabilirsin...
    En basiti şöyle anlatayım
    Cihaz şarj aldığında bt yi aç müzikçaları aç cihaz kapandığında herşeyi kapat ekranıda kapat

• faydalı bilgi hocam
    micro değil ama MacroDroid

https://cloud.mail.ru/public/7JLd/Hpq2TkZAQ
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    doğru yaptığı işe bakarsak makro boyutunda eyvallah hocam...
    gerçi ben aracıda tabletide sattım...
    t230 de otg desteği yoktu yeni araca otg destekli bir model almam gerek eğer araçda multimedya olmazsa...

• Bende kendi yaptigimi cozumu paylasmak isterim. Hem cok daha uygun hemde arabanin konsoluna zarar vermeden yaptim.
    Arac mitsubishi pajero 2016, tablet asus zenpad s 8.0 z580ca, iki adet miknatisli oynar baslikli telefon tutucu.

Tablet arac ses sitemine bluetooth ile bagli. Miknatisli tutucular oynar baslikli oldugu icin tableti istedigim aciya getirebiliyorum.
    Acikcasi bu arac ureticilerini anlamak mumkun degil. Adamlar tas devrinden kalma ekranlari araca koyuyorlar sonrada bizi ugrastiriyorlar.
    Tablet ile bluetoth sistem arasinda ozellikle video kliplerde ses senkranizyonu problemi vardi ancak mx media player in donanim+
    ozelligi ile bu sorunda ortadan kalkmis olduki beni en cok ugrastiran bu sorundu.
    Acikcasi simdi daha keyif almaya basladim araci kullanirken. Direksiyon uzerinden de tablete her turlu mudahelenin
    olmasi surus sirasindaki guvenlik anlaminda arti bir ozellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wharfedale -- 9 Temmuz 2016; 16:36:52 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.