Şimdi Ara

arabaya müzik cd si hazırlamak! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
188.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: bonder

Megane 3 aracım var, flac uzantılı muzikleri usb belleğime yükledim, mp3 vb tüm formatları çalan player flac uzantılı albümleri görmedi ne yapılabilir tanıması için?

.flac uzantılı müzikmi olurmuş ya mp3'e çevireceksin başka çaren yok

flac en kaliteli sıkıştırılmış müzik formatlarından biridir.

Ama araçlarımızdaki mp3 çalarların büyük çoğunluğu bu formatı çalmayı beceremez.

elinizde .flac uzantılı müzik varsa naci_karakol@hotmail.com adresine e-mail atabilir misiniz ? Bende bir deneyeyim

Ben araba dışında pek müzik dinlemediğim için flac formatında indirmiyorum, 320 kb mp3 olarak indiriyorum.

Google yardımıyla internetten bulabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar arabaya müzik cd si çekicem ama cd çaları track .. Şunu merak ediyorum mp3 formatında ve en düşük hızda çeksem arabada dinleyebilir miyim ?

Hızlı cevap verirseniz sevinirim 3 gündür bu işle uğraşıyorum artık çıldırıcam
  • Arkadaşlar merhaba ; Merhaba opel Astra sedan 2014 cd400 cd mp3 wav wma playerim var :...

Sıkıntım şu ellerimde türlü şekilde endiğim Armin van buuren & Mylene Farmer .flac (cue) destekli cd ler mevcut

Malum araç kayıpsız olarak wav destekliyor ... Ben bu dosyaları kayıpsız olarak wav olarak Flash belleğe atarsam çalışır mı... Bana yardımcı olur musunuz cd dışında başka ne gibi yöntemler vardır...
    Biraz uzun oldu
    Teşekkür ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flac 'ı mp3' e çevirenler, ya da CD'ye yazmaya kalkanların flac'ın ne olduğundan haberi yok anlaşılan. stüdyo kalitesinde sıkıştırılmamış kayıpsız ses formatını cd'ye yazarsanız ya da mp3 e çevirirseniz hiç bir özelliği kalmaz kendinizi temelsiz yalanlarla kandırmayın. arabanızda iyi bir ses sistemi yoksa flac dinlemeye çalışmayın, 1. sınıf ses formatına aynı değerde bir ses sistemi lazım ki canlı konser havasını hissedebilin. bununla birlikte telefonunuz flac çalabilir (iphone gibi) bluethoot ya da kablo ile araç ses sistemine aktarım yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelcan

flac 'ı mp3' e çevirenler, ya da CD'ye yazmaya kalkanların flac'ın ne olduğundan haberi yok anlaşılan. stüdyo kalitesinde sıkıştırılmamış kayıpsız ses formatını cd'ye yazarsanız ya da mp3 e çevirirseniz hiç bir özelliği kalmaz kendinizi temelsiz yalanlarla kandırmayın. arabanızda iyi bir ses sistemi yoksa flac dinlemeye çalışmayın, 1. sınıf ses formatına aynı değerde bir ses sistemi lazım ki canlı konser havasını hissedebilin. bununla birlikte telefonunuz flac çalabilir (iphone gibi) bluethoot ya da kablo ile araç ses sistemine aktarım yapılabilir.

İyi hoş diyorsunuz da ; Bluetooth ile aktarım olduğunda sesin bir kısmı yüksek data örnekleme hızına çıkamadığı için ( Bluetooth sertifikasyonlarına göre ) müziğin birçok kısmı KIRPILMIŞ olur.. kalite düşer Bu yüzden mp3 den ziyade FLAC ın bir anlamı kalmaz ;)

Ama kablo ile aktrarım yapmak için DİYMOD özelliği ile yapılabilir ; Apple - SONY - MicrosoftZUNE gibi çalarlar buna izin verebiliyorlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc_technosoft -- 7 Ocak 2015; 11:15:23 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.