Şimdi Ara

arabaya müzik cd si hazırlamak! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
106
Cevap
3
Favori
188.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elvan Dalton - Ama benim adım elvan dalton
     arabaya müzik cd si hazırlamak!

Bulent Gokce - Ankara Pavyon Geceleri No05(1)- Fidayda
    Bülent Gökçe-Sokak kadını.mp3

Güdüllü Ergün - Murat 131

Nejat Alp - Kim Bu Guzel ?

Ümit Besen - Alemciyiz - Istanbul Sokaklari.mp3

Arif Susam - Pardon Bakarmisiniz

Senin için seçtim dinledikçe beni hatırlarsın dostum.

Keyifli yolculuklar.

• Arkadaşlar ben Nero 6 ile Audio CD çekmeye çalışıyorum image dosyası kaydediyor...
    Kalıbı yazdır diyorum bu sefer hata veriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mromer911

koy sagopadan 10 tane şarkı yolculuk bi ayrı alemde geçsin:)

• quote:

Orjinalden alıntı: efecan1919

Arkadaşlar ben Nero 6 ile Audio CD çekmeye çalışıyorum image dosyası kaydediyor...
    Kalıbı yazdır diyorum bu sefer hata veriyor.

Nero da yazma yapacağın Recorder seçme yerinde İmage Recorder yazıyorda onun için.
    Sen orda senin RECORDER/WRITER hangisi ise onu seçeceksin..

• quote:

Orjinalden alıntı: ATTRACTION

DVD cd'ye track yazsak daha cok almazmı acaba ?

Çalar mı araba merak ediyorum

söyledin şeyi yaptım serhat dvd ye track yazdırdım .attım cd bölümünne okudu ama gel gör ki sadece 17 şarkı okudu
    sendekide beker galiba dimi .muhtemelen okuyacak ama 17 de stop olacak .gereksiz fuzuli dvd kaybı yani ..

kendi aracıma comand navigasyon alpine dha s690 dvd changer ve multimedia interface taktırdım

dvd ye trackları ACC formatında 5.1 kaydediyorum videoları divx formatında 5.1 kaydediyorum

görsellik ok
    ses ok .
    arabanın içinde hafif yollu bir disko ortamı ambiyans sağlamış durumdayım

mp3 formati çok ahım şahım bir format değil işin gerçeği

ACC formatı arabada dvd audio dan sonra ses için ideal

mp3 te 44180 i sittin sene ne yaparsan yap geçemiyorsun ama 320 kb sn ulaşabiliyorsun fakat 44180 olduğu sürece bir anlamı yok

ACC de 96000 lerde kayıt yapabiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecstasymen -- 18 Mayıs 2009; 23:16:44 >

• yusufun dediği flac dosyasıda kaliteli ses veriyor ve nette aramanıza gerek yok güzel convertor programlar var

ben bir tane sizin için flac dosyasına çevirdim ama bu ses kalitesini almak için iyi bir tesisat gerektiyor araç

acip pro9 adobe audition gibi programlar var ama artık onlar fantazi oluyor sesin içerisinden tünel gibi başka sesler vs vs gerek yok
    bir tane flac dosyası hazırladım rapidledim
    güzel bir 5.1 7.1 de dinlenirse off off dadından yenmez veya arabada logic 7 vs harman kardon türü birşey olması lazım

burada da mp3 ile flac dosya boyut farkı görlüyor 44 mb bile orjinal ses değilken bu sesin 3-4 mb haline getirildiğinde sesin kalitesinin ne kadar bozulabileceğini siz düşünün

http://rapid-share.com/files/234500613/Planet_Funk_-_Chase_The_Sun.flac.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecstasymen -- 18 Mayıs 2009; 22:28:40 >

• switc proğramını yükleyip mp3 lerimi flac formatında en yüksek kalitede dönüştürdükten sonra hep tizlerde ses kalitesinde azalma fark ettim. bence bosa convert etmeye gerek yok. orjinal flac fotmatında tiestonun albümü var. gercekten süper sesler alıyorum. aynı parcaları arabada dinlemek için 320 bit mp3 ceviriyorum arada dağlar var flac daha kalite oldugunu biliyordum mp3 den cevirince ne olacak die merak ettim. bence bosa yer kaplama ygerek yok
  • Arkadaşlar problemim var öyle böyle değil kafayı yedirtecek cinsden Yardımınıza ihtiyacım var.

Arabaya televizyon gibi dvd çalar taktırdık film vs izliyebiliyorsun filmleride seçiyor zaten anlamadım gitti...

Asıl sorunum klipler için dvd yapıyorum nerden baksanız 10 klip sığıyor 1 dvd ye ama bu alet 10 klipden 2 tanesini çalıştırıyor ya şaka gibi neden böyle oluyorki cd de yapdım gene aynı şekil çok uğraşdım ama bir türlü beceremedim... Yardım edebilicek varmı?

üstte karışık olmuş olabilir kısa ve öz 1 dvdde 10 klip var ve bu kliplerden sadece 2 tanesi çalışıyor diğer 8 inde tık yok.
  • bir şey soracağım okadar para verdiğiniz jetta mp3 çalmıyor mu?
  • Don Omar - Bondelaros
    Don Omar - Conteo

Şiddetle Öneririm.zaten ikiside Tokyo Driftin Soundtrackları
  • Jettanın mp3 çalmaması ilginç
  • quote:

Orjinalden alıntı: OtoTurk

Tek problem bir mp3 ortalama 4.5 mb iken audio cd tek parça 60 mb. Ama sevdiğiniz parçalardan bir cd yapılabilir. O halde bu başlık altına bir ortaya karışık yapalım. Hangi şarkılar olsun karışık cd mizde? Yada şöyle yapalım, Romantik, Yabancı, Pop, rap vs gibi cdler hazırlayalım şarkılar önerelim.

Yabancı şarkı öneri;

Black eyed peas - pump it.

audio cd de MB ile alakası yoktur şarkının uzunluğunu bağlıdır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: UrbanRacer

Senin için seçtim dinledikçe beni hatırlarsın dostum.

Keyifli yolculuklar.

Bi Park FM bide güdüllü ergünün şarkıları (pavyon kızları,oy oy fadimem..) beni bitiriyor yavv..

Arabada Tiesto'dan başkasını dinlemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdrive -- 30 Haziran 2009; 9:46:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: afsdfas

Arkadaşlar problemim var öyle böyle değil kafayı yedirtecek cinsden Yardımınıza ihtiyacım var.

Arabaya televizyon gibi dvd çalar taktırdık film vs izliyebiliyorsun filmleride seçiyor zaten anlamadım gitti...

Asıl sorunum klipler için dvd yapıyorum nerden baksanız 10 klip sığıyor 1 dvd ye ama bu alet 10 klipden 2 tanesini çalıştırıyor ya şaka gibi neden böyle oluyorki cd de yapdım gene aynı şekil çok uğraşdım ama bir türlü beceremedim... Yardım edebilicek varmı?

üstte karışık olmuş olabilir kısa ve öz 1 dvdde 10 klip var ve bu kliplerden sadece 2 tanesi çalışıyor diğer 8 inde tık yok.

Ah ah biride bana yardım etse minnettar olucam

• arkadaşlar bu bahsettiğiniz Easy CD-DA Extractor programıyla cdleri yazdım. ancak sanatçı ve şarkı isimleri görünmüyor yine. çok problem değil aslında ama olursa da iyi olur. eksik yaptığım bişey mi var acaba? listeye yazdırılacak şarkıları attıktan sonra boş olan isim-şarkı kısımlarını doldurdum. başka birşey yapmama gerek var mı?
  • yav ne uğraşıyorsunuz takın boş cdyi.
    20 küsür şarkı sıralayın windows media player a.
    Kopyala bölümüne gelin.
    Atın Cdye direk wav.uzantısına çeviriyor zaten.
  • arkadaşım hayırlı olsun öncelikle.jettam var diyorsun mp3 çalmıyor,ben kamyonet aldım,mp3 çaları ve digital çift yönlü kliması var,ne kadar acı bir durum bu vw olayı.nero ve windovs media player sanırım sana yardımcı olur.
    quote:

Orjinalden alıntı: Whocares

arkadaşlar jetta aldım. Mp3 çalmıyor dimi sonuçda??

Peki bendeki mp3 leri nasıl hazırlayacağım o şeyin okuması için?

programı vs. si varsa link filan verebilirmisiniz?
  • Konu epey dagilmis.
    MP3 calabilen oto teypler, track yapilmis gercek ses dosyalarinida calabilir.
    Track calan oto teyb i mp3 okuma ozelligi yoksa mp3 leri calmaz.

MP3 calamayanlar nasil yapacak. Sarkılari hazirlayin 20 tane olsun, bos cd yi bilgisayara sür. Label(CD ismi filan) ister buraya istedigin Turkce karekter kullanmadan kısa bir isim ver, daha sonra ne tur bir cd olacak ses mi? data mi? mp3 calma ozelligi olmadigi icin ses i sececegiz ve cd yi yazmaya hazir hale getirecegiz. Sonra yazilacak sarkılari bos cd ye yukle vista kullananlar direkt yazabilirler. Diger Nero, Windows Media player, Roxie v.b bir suru program var bunlarla yazilabilir.

MP3 olarak yazacaklarda yukarda ses olarak degil data olarak sececek.

Ben 17 sarkida olsa track olarak yazmayi oneriyorum cunki data(mp3) yazilirken bizim istedigimiz siralamaya gore yazmiyor kendi belirledigi siraya gore yaziyor ve sarkilarin sirasi bozuluyor ve cok fazla mp3 arasinda istedigin sarkiyi bulmak sıkıyor insani.

Track da boyle degil yerlestirdigimiz sirada yazilir ve mp3 e gore daha sorunsuzdur.

Butun islemleri dogru yapmis olmaniza ragmen oto teyb de error veriyorsa bunun sebebi cd yi sonlandirmiyorsunuzdur. Onun secenegi var ilk cd yazilmaya hazirlanirken cd yi sonlandir secenegini isaretlemek gerekir aksi durumda daha sonra cd ye baska ilaveler secenegi secili olursa bilgisayarda oynamasina ragmen oto teyb de oynamaz.

• arkadaşlar bende kamasonic ks2055 oto cd çalar var.
    bilgisayardan cd ye mp3 yükleyim cd çalara taktığım zaman cd çalar ilk mp3 ten değilde örneğin 9. mp3 ten başlıyor.sonra 32. sonra 6. falan böyle karma çalıyor.
    mp3 lere tek tek harf ve rakam vererek sıralıyorum yine aynı şey oluyor.
    bunun yüzünden baya bi cd kırdım.
    benim aynı cd yi başka bi cd çalarda denedim onda benim sıraladığım gibi çalıyor.
    bunun bi çözümü yokmu.
    kullanma kılavuzu kayıp.
    nette kullanma kılavuzunu çok aradım ama bulamadım.

yardımlarınızı bekliyorum.
    şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.