Şimdi Ara

arabaya müzik cd si hazırlamak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
188.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar jetta aldım. Mp3 çalmıyor dimi sonuçda??

Peki bendeki mp3 leri nasıl hazırlayacağım o şeyin okuması için?

programı vs. si varsa link filan verebilirmisiniz?

• audio cd yapıcaksın nero burning room programıyla yapabilirsin programı çalıştırdıktan sonra sol taraftan audio cd yi seçiceksin
  • nero yu kullan...zaten programı acınca müzik cd si hazırla diye bi bölüm var onu tıklarsın mp3 leri kendisi otomatik olarak çevirir zaten..umarım yardımcı olabildim..
  • hımm tamam teşekür ederim. deniyeyim hemen.
  • oldumu kardeş
  • olması lazım..olmaması için bir neden yok..sanırım cd yi yaptı..arabaya dinlemeye gitti
  • aynen öyle valla hemen denedim.

süper oldu kardeşler sağolun
  • bizim arabada böyle mp3 çalmıyor bende track çekiyorum
  • Data olarak atsak mp3'leri olmuyor mu? Audio cd yapınca kendisi çeviriyor ama 10 küsür şarkı alıyor ya. Normal cd gibi oluyor. 100 küsür şarkı almıyor ki.
  • maalesef o yolla olmaz.. mp3 olarak cd ye kaydettiğinizde zaten data olarak atıyorsunuz cd ye..her halükarda mp3 formatında olduğundan size bir mp3 çalar gerekecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi türbülans -- 21 Nisan 2006; 20:49:17 >
  • Tek problem bir mp3 ortalama 4.5 mb iken audio cd tek parça 60 mb. Ama sevdiğiniz parçalardan bir cd yapılabilir. O halde bu başlık altına bir ortaya karışık yapalım. Hangi şarkılar olsun karışık cd mizde? Yada şöyle yapalım, Romantik, Yabancı, Pop, rap vs gibi cdler hazırlayalım şarkılar önerelim.

Yabancı şarkı öneri;

Black eyed peas - pump it.
  • iyi hadi yapabildiysen ne mutlu bize
  • gaza gelecekseniz Korn; Right Now ve Did My Time. Biraz bağırıyolar ama olucak o kadar

Eğer Grande Punto'nuz varsa reklamlarındaki şarkı Marlyn Manson-Sweet Dreams

Woofer'ları patlatmak isterseniz Kelis-Milkshake ve BladeII'nin soundtracki olan Mos Def & Massive Attack - I Against I

Pump It'e ek olarak Beyonce-Check On It(Pink Panther)

Romantik Teoman-Aşk Kırıntıları, Bengü-Müjde de fena değil. Kıraç şarkıları çok güzel. Kazım Koyuncu Ben Senu Sevduğumu ve Didou

• Bende de Passat var. O da MP3 çalmıyor. Araba iyi güzel de tek beni gıcık eden yanı bu. Ses CD'si hazırlamaktan daral geldi. Var mı bu VW' lere MP3 çaldıracak bir formül bilen???
  • Eger Easy CD-DA Extractor Kullairsaniz Track yerine aracta ne caliyorsa o yazar.
  • abi link verebiliyor muyum
    bende çok hoş türk rock var
    ama halukj leventin bazı parçaları çok hoş oluyo
    bi de cranberries den promises mükemmel parça
  • Kaliteli CD kullanın yaparken, yoksa kısa süre sonra okumuyor maalesef !
  • teflon cd kullanın
    cursor lar philips ler iyidir
    bi de şarkılar için link versem herhangi bir sorun olur mu
  • elindeki mp3 leri internetten ücretsiz indirebileceğin gxtranscoder programı yardımıyla ilk önce wma formatına çevireceksin. daha sonra nero dan audio cd formatında cd ye kaydedeceksin hepsi bu kadar. benimde c3 mp3 çalmıyor ben bu yöntemle tüm parçaları dinleye biliyorum.

şiddeetle tavsiye ederim

şimdi siz neden orjinal cd almıyorsunda korsancılık yapıyorsun diyeceksiniz ama 200 kuruşa mal ettiğim cd yi neden 10 ytl ye alayım ben kerizmiyim diyorum size

• haa daha önemlisi bu ücretsiz mp3 leri nerden bulacam derseniz size alın bi süper fikir daha gene netten ücretsiz indirebileceğiniz imesh programı yardımıyla netteki tüm mp3 leri hiç zorlanmadan indirebilirsiniz. armaya da gerenk yok....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.