Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arabaya Çarpıp Kaçtılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Arabaya Çarpıp Kaçtılar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    330 Mesaj
    Sa beyler evimizin önüne yeşil bir araç park etmiş bizde kuzenimle orada oturup konuşuyorduk sonra beyaz bir araba gelip bu yeşile çarptı ve kendi hasarına bakıp kaçtı orada bizden başka kimse yoktu... sonra giderken plakasını ezberledim

Not... yeşil arabanın hasarı çok büyük değil ve çarpan kişiler 2 tane 20-21 yaşlarında kız

tabiki söyle dediğinizi duyar gibiyim ama yeşil arabanın sahibi bir haftadır arabasını almıyor ve kendisini tanımıyorum nasıl söyleyeceğim bilmiyorum

|
    |
    |
    |
    Carpan aracin plakasini gorduyseniz bir kagida " 34 XXX 34 plakali arac arabaniza carpip kactigina sahit olduk, bilginize" seklinde bir not birakip telefon numaranizi yazarsaniz bir iyilik yapip denize atmis olursunuz.

Belki yarin oburgun benzer bir durumda da baskasi size boyle bir iyilik yapar hem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yaz dostum. Mümkünse söyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur
  • Teğmen
    159 Mesaj
    Arkadaşların dediği gibi not yapıştır. Ayrıca polise plakayı verip çarpan kişilere ulaşmalarını isteyebilirsin belki bu da yardımcı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [25 Ekim 2019 15:26:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    1 nisan
    |
    |

Orijinalden alıntı: Umutcan_34

1 nisan şakası değil not yazdım yapıştırmaya gidiyordum adamla karşılaştım durumu anlattım ... polise başvuracağını söyledi banada harçlık verdi kabul etmedim

adamsın
    |
    |

• Yüzbaşı
    668 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan_34

1 nisan şakası değil not yazdım yapıştırmaya gidiyordum adamla karşılaştım durumu anlattım ... polise başvuracağını söyledi banada harçlık verdi kabul etmedim

Helal olsun güzel yürekli insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Viewsonic XG2703-GS (2K-165HZ-AHVA IPS-GSYNC-27) //Samsung LC27JG50QQMXUF (2K-144HZ-VA-27-CURVED) // Ryzen 2600x (6/12 4.175 o.c) / Palit Gtx 1080 / Adata D41 2X8 3200 Mhz / Corsair 570X Black 6x Sp120 / Nzxt Kraken x52 / Asus TUF X470 / High Power Yarı Mod. 750 Watt Bronze Psu / Evo 850 250 gb m.2 / 3 tb 7200rpm hdd / Philips HTL1190 Soundbar /// Çöp Station 4 Slim 500 GB / Logitech G29 / LG V30 Plus Silver 804
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,691
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.