Şimdi Ara

Arabaya bebek koltuğu nasıl takılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
75.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: edriye

şu linkte bir video var...http://www.bilgekral.com/2011/08/araba-bebek-koltugu-nasil-takilir.html

verdiğiniz linkler hata veriyor arkadaşlar.''This video is currently not available.please try again later.'' çalışan bir link verebilirseniz çok lazım bana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bey_as

quote:

Orijinalden alıntı: edriye

şu linkte bir video var...http://www.bilgekral.com/2011/08/araba-bebek-koltugu-nasil-takilir.html

verdiğiniz linkler hata veriyor arkadaşlar.''This video is currently not available.please try again later.'' çalışan bir link verebilirseniz çok lazım bana da.

http://www.çocukkoltuğu.com/oto-koltugu.php?catID=8

• quote:

Orijinalden alıntı: bnymnyrl

Arkadaşlar aranızda arabasına bebek koltuğu (ana kucağı) alıp da takanlarınız varsa bana yardımcı olabilir mi?
    Takılış aşamasının fotolarını yayınlarsanız çok sevindirirsiniz beni ve benim gibi beceriksizleri...
    Ben bir türlü takamadım ne yaptıysam olmuyor... En sonunda ter bastı ben de bıraktım işin ucunu...

Ana kucağının nasıl sabitleneceğini yarın araç içinde fotolarını çekip siteye eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksu09

quote:

Orijinalden alıntı: bnymnyrl

Arkadaşlar aranızda arabasına bebek koltuğu (ana kucağı) alıp da takanlarınız varsa bana yardımcı olabilir mi?
    Takılış aşamasının fotolarını yayınlarsanız çok sevindirirsiniz beni ve benim gibi beceriksizleri...
    Ben bir türlü takamadım ne yaptıysam olmuyor... En sonunda ter bastı ben de bıraktım işin ucunu...

Ana kucağının nasıl sabitleneceğini yarın araç içinde fotolarını çekip siteye eklerim.

Ana kucağı arka koltukların ortasına takılmalı. Herhangi bir kazada cam patlaması ve yan darbelerde daha emniyetli olması nedeniyle. Tercihen yüzü geriye bakmalı ama insan dikiz aynasından baktığında göresi geliyor. ilk olarak ana kucağının arkasındaki kısma kemer geçirilmeli, sonra üsten toka kısmı geçirilerek tokası takılmalı.

Arabaya bebek koltuğu nasıl takılır?

• Araç koltuğunun arabalarda bulunması zorunlu bir hale getirildi diye benim aklımda kalmış.. Ancak oto koltuğu kaza anında küçük çocukları koruyabiliyor. Çünkü bir çok trafik kazasında çocuklar maalesef oto koltuğu olmadığı zaman araçtan savrulabiliyorlar.. Allah herkesi trafik kazalarında hele çocukları korusun ve sakınsın!
  • çocuk koltuğunun bazı açmazları var aslında. mesela adamın 3 çocuğu varsa ne yapacak?

fakat özünde mutlaka kullanılması gereken bir ekipman, kaza anında sadece bebek yada çocukları değil tüm sürücü ve yolcuların da takması hayata bağlıyor.

rahatsız ediyor diye takmayanlara ölünce yada sakat kalınca (yada başkalarının sakat kalmasına sebep olunca) rahatlık neye yarıyor diye sormak gerek.. nerde aklı başında görünen birini görsem araç koltuğuna oturur oturmaz kemerini bağlıyor.. kullanmak lazım
  • baby2go 8932 aldım. ama sorun su. önde uzun bir kurdele gibi ip var. ve bunlar bebegın oturacagı yukarıdaki kanatlarla baglı. ne yaptıysam yukardaki kanatları genisletemedim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.