Şimdi Ara

Arabaya Alıcam Fakat Kararsızım!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arabaya bundan alıcam fakat ürünün nasıl olduğu hakkında bi bilgim yok kullanan varmı bu ürünü???

Ürünü Görmek İçin Tıklayınız

• Yokmu arkadaşlar hiç kullanan
  • başlık sakat
  • başlık sakat değil sağlam arabayı desem sakat olur
  • bunlar bildiğim kadarıyla içine şarkıyı yukluyorsun bu cihazın ,sonra çakmak soketine takıp aracın radyosunda bi frekansta bu cihazın içindeki mp3 leri ,aracında sanki radyoda bi muzik dinlermiş gibi dinliyebiliyorsun. ama istanbulda frekanslardan dolayı çok verimli olmadıklarını okumuştum ama bilemicem kulanmadım çünki.
  • 1.8 ekranı okumak , izlemek işkence gibi gelir büyük ihtimal...fiyatı iyi ama
  • al bi n79:D
  • Bizde vardı bozuldu ama 1-2 senede içine atıyon şarkıyı sonra boş bi radyo frekansıyla aynı fre. ayarlıyosun çalıyor işte.
  • Bu tarz bir şey kullanıyorduk bizde, bizim arabada sürekli çakmağın sigortasını attırmıştı.Bunuda sanırım çakmaktan bağlıyorsun
  • istdeysen boş frekans bulmak zor
  • Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar yok istanbulda değilim ama kullanışlımı değilmi diye merak ettim aldıktan sonra geri hemen çöpe gitmesin
  • Eğer düşündüğüm şeyse bu boş frekansla alakası yok onun. Sen kendi aracına bağlıyorsun fm frekans dönüştürücüsü sayesinde istediğiniz bir frekansı ayarlayabiliyorsunuz. Boş dolu olması farketmiyor . Ha tabi şöyle bir komedi var ki arkanızdan gelen araçlarla aynı frekanstaysanız onun dinlediği müziği dinleyebilirsiniz :D
  • teşekkürler ilgin için
  • pek tavsiye etmem ses kalitesi çok kötü
  • Tat vermez diyorsun yani kardeş öylemi?
  • eğer aracında büyük bir ses sistemi yok ise al derim. ama arabanda iyi bir ses sistemi olup artı istanbul gibi büyük şehirde oturuyorsan alma. Ben kullanıyorum aynısını. Bana bi miktar ses yetiyor. Edirnede oturduğum için radyo frekansları karışmadan dinliyorum. güzel birşey en azından sevdiğim şarkıları içine atıp rahatlıkla dinleyebiliyorum.
  • şehir içide cızırtı var
  • Bi ara denemelik kullanmiştim ama hiç memnun kalmadim.......
  • Teşekkürler arkadaşlar
  • arabada kaset çalar varsa ve mp3 dinlemek istiyosan kaset adaptörler var 5-10 liralık bişey ses kalitesinde bozulma olmaz kasetten çıkan kabloyuda mp3 çalara takarsın sorunsuz şekilde dinlersin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.