Şimdi Ara

Arabası Olup Heryere Yürüyerek ve Tanıdıklarının Arabasıyla Giden Adam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
4
Favori
25.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 ay
  • Cevaplayan Üyeler 179
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ahmetbayram5 (7 mesaj) [__Zahid__] (4 mesaj) 12 Angry Men (4 mesaj) budak_1903 (3 mesaj) hoksi (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (91 mesaj) Mobil (86 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
175 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Arabası Olup Heryere Yürüyerek ve Tanıdıklarının Arabasıyla Giden Adam
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7094 Mesaj

Temiz ya özenli kullanmayı anlarım.deforme olmasını engelleme çabasını da .

Ama eskimesin diye kullanmamak o bambaşka izahı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    [__Zahid__] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj
    Cevremde öyle insanlar olamaz o tip akrabada olsa yanaşsa ben kaçarım arayı açar mesafemi korum hiç utanmadanda yüzünede söylerim o tarz insanların gözü hep başkalarının mallarındadır bakarlar Maşallah demezler nazarlarlar usulce arayı açıp uzaklaşın o tarzdan insanlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

En doğrusunu yapmışsın kardeşim, böyle insanlarla gerçekten samimi olmamak lazım, uzak olsunlar.

|
    |
    y.e.c. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arabam var ama imkanım olsa kullanmam. mecbur kalıyorum. benzin olmuş kaç lira, yollar desen her allahın günü bir trafik. otobüse binsen metroya binsen aşırı kalabalık. mesela tekirdağ kumbağ'da yazlığımız var oradayken asla araba kullanmıyorum, her yere bisikletimle giderim. araba park halinde durur nadiren kullanırım. ama şu an oturduğum şehirde mecburum.

Bende de 91 şahin var ben kimseye böyle birşey demedim.

Para yoksa , kar yağıyorsa araç kullanmam mecbur kalmadıkça.

Para olmayınca zor oluyor yoksa limuzin olsa bile acımam gezerim.
    |
    |

😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hakanyuce35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8581 Mesaj

telefon kırılmasından bahsetmiyorum. kılıf kullananlara bir şey demedim. ekran camının çizilmesi veya kırılmasını engellemek amacıyla ucuz ekran filmi takanlardan bahsediyorum. telefon ekranı iğrenç görünüyor ama daha az iğrenç görünmesini engellediği için kullanıyorlar.

şöyle örnek vereyim. araba çizilmesin boyası aşınmasın diye arabanın her yerini gazete veya çirkin herhangi bir şey ile kaplayıp kullanmak gibi. niye? çünkü araba çizilirse kötü görünür.
    |
    |
    emir.ksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bunlar esmesini bilmiyor.Yazık bu tür insanlara.

|
    |
    Streç film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben Kemal Geliyorum -- 2 Ocak 2020; 22:5:25 >

• Yarbay
    5020 Mesaj
    Böyle biriside bizim sokakta var,aracının koltuklarına çarşaf sermiş,sürücü koltuğunda servisten aldığı üzerinde eşşek kadar marka logosunun olduğu kılıf var (Hani şu ustaların binerken koltuğa taktıkları ) evi ve işi 3 km falan arabaya 150bin verdi 4 tane kışlık lastik almadı,kışın arabayı garajdan çıkarmayıp insanlara rica ediyor beni bırakır mısın diye vs vs

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4GonnaDie -- 2 Ocak 2020; 23:3:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    Yahu ben işim olmadığı halde arabamla turluyorum arada. Nasıl insanlar var memlekette.

|
    |
    Böyle tipler arabama bindiğinde kendimi enayi gibi hissediyorum. Nezaketi ve insanların kalp kırmamaya olan özenini kendilerine bir kalkan gibi kullanıp kendi içlerinde küçğk çakallıklarının mutluluklarını yaşamalarına deli oluyorum çıldırıyorum. Gidip zarar veresim geliyor üstüne. Bu küçük hesapların koşturmacası ilen geçen anlamsız bir hayat yaşayıp gidiyorlar. Genelde hayırsız bir evlat böyle tiplerin herşeyini yiyor gördüğüm kadarıyla :)

• Yarbay
    4108 Mesaj
    Ya cimri ya var yemez yada kendini çok akıllı sanıyor zibidi.
    |
    |

Bayerische Motoren Werke
  • Yarbay
    4207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

arabam var ama imkanım olsa kullanmam. mecbur kalıyorum. benzin olmuş kaç lira, yollar desen her allahın günü bir trafik. otobüse binsen metroya binsen aşırı kalabalık. mesela tekirdağ kumbağ'da yazlığımız var oradayken asla araba kullanmıyorum, her yere bisikletimle giderim. araba park halinde durur nadiren kullanırım. ama şu an oturduğum şehirde mecburum.
    Maalesef hocam. Birde bizim ülkede araç paylaşımı mantığı doğru düzgün kimsede yok. Halbuki arabada yalnız gidene kadar 2-3 kişi gitmek daha keyifli en azından yol boyu muhabbet ediliyor.

Eskiden bu kadar trafik olmadığından keyfine arabayla çıkıp turluyordum. Cumartesi 300 metre ötedeki sahile giderken çanakkaleye vs gitmisliğim çoktur istanbuldan. 1 gece kalır geri donerdim. Şimdi ise trafikten arabayı dışarı cikarasim gelmiyor. Yolda 1 dk sakin gidemiyorsun ki keyif alasın. Arabayı yıllık bakımına götürüyorum, muayenesi gelince muayene gidiyor sonra yine otoparkta. Hava güzel olunca arabayı otoparkta bir güzel yikiyorum sonra geri koyuyorum.

Son 4 senede 4 bin km yolu zor yaptım. Keyfine çıkasım gelmiyor. Belki bu yaz yunanda egnatia odos üzerinden biraz gezerim diye düşünüyorum. Bu seferde arabayla istanbulu geçmek gözümde büyüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sony PS4 500 GB Xbox One S 500 GB

• Teğmen
    105 Mesaj
    aptallıktan başka bir şey değil arabadan yatırım olmaz sen arabayı değil araba seni taşımalı. araba al 5 sene öde o 5 sene sefil gibi yaşa arabayı sat ev peşinatı yap 10 sene de evi öde 10 sene sefil gibi yaşa yaş 40 game over.

böyle boşa yaşayan milyonlarca insan var maalesef
    |
    |
    lan acayip gaza geldim çıkardım iphone'nun ekran koruyucusu ve kılıfını.

eğer yakın zamanda telefonun başına bir şey gelirse sizden bilecem ona göre
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ben Kemal Geliyorum

Streç film.

ciddi mi lan bu hahahahahahahaa

ferrari alıp lpg taktırmak gibi
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Web Tasarım
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.