DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Arabanızın önünü kesseler?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
170
Cevap
3
Favori
18.781
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Arabanızın önünü kesseler?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      quote:

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

kafana göre takıl o zaman ama işleyiş o şekilde sana bıçak çeken adamı tarayamazsın ezemezsin orada amaç tehlikeyi savuşturmak .. bıçak çeken adama silah çeksen bile kafasına sıkamazsın ayağına sıkarsın havaya sıkarsın

teşekkürler bilgi için çok sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1552 Mesaj
      09 Kasım 2017 13:51:57
      Arabanın önünü kesseler yuh derim. Motorla birlikte komple önü aldıklarını düşünsene. Arabanın yarısı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1058 Mesaj
      09 Kasım 2017 14:19:45
      Ezip geçerim, başlarına ne geldiğiyle ilgilenmem bile.
      |
      |

iPhone 8 || Dell 15r n5110 || Stagg C547 || Ibanez GRG170DX || Roland Cube 15X
    • DH Yönetici
      2911 Mesaj

iOS Beta Tester
      09 Kasım 2017 14:19:56
      bekara karı boşamak kolay

Parasi neyse verelim de istedigimiz fizigi satin alalim be. -Tyrion Lannister

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      09 Kasım 2017 14:22:43
      küçükçekmece kanarya da başıma geldi. Kobani olayların da. 20 25 kişilik grup önümü kesti. in dediler inmedim üstlerine sürdüm kaçtım. Sokağın sonuna geldiğimde yerde ki ızgaraları kaldırmışlardı orada kaldım. Bu sefer solda ki sokaktan 50 60 kişilik bir grup geldi onlarda hop dur falan derken geri vitese taktığım gibi kaçtım. Arkadakiler peşimden gelmişler, geri geri giderken tekrardan vura vura gittim. Tabi bu sırada taş atıyorlardı, aracın 2 camı kırılmıştı ve 7 8 yerinde taş izi vardı. Ordan direkt karakola gittim, olayları anlattım ezdim bir iki kişiyi diye iyi yapmışsın şerefsizlere dedi. Tutanak tuttular gönderdiler.

• Yarbay
      2915 Mesaj
      09 Kasım 2017 14:37:26
      Ben durmam Soyabilirler,Bıçaklarlar öldürürler hatta yanımda eşim varsa tecevüz bile ederler.
      Basar giderim önüme çıkarsada ezer geçerim.
      |
      |

• Binbaşı
      1675 Mesaj
      09 Kasım 2017 15:02:46
      O anki şartlara bağlı kaçabilme olanağım var mı,yanımda düşündüğüm birisi var mı,ben dolu muyum,onlar kaç kişi falan filan uzar gider burda yaşamadan yazmak kolay.

|
      |

Steam ID:SilenForce
      Özümsediğimiz kadar özledik Atam
      KTÜ İnşaat (2015-?)
    • Yüzbaşı
      422 Mesaj
      09 Kasım 2017 15:17:19
      quote:

Orijinalden alıntı: MachinaeSupremacy

Alıntıları Göster

Oyle bir seyi asla yapma.

Adamda gercegi vardir, elindeki silahi gercek sanip ceker vurur seni. O yuzden cin silahidir, kurusikidir kesinlikle kullanmayin bi durumlarda. Hem adamin yaptigi nefsi mudafa sayilir, b*k yoluna gidersin

Çin değil Türk silahı kuru sıkı değil yivsiz tüfek yakın mesafeden hoplatırsın yani sıkıntı yok

|
      |

• Binbaşı
      1742 Mesaj
      09 Kasım 2017 15:25:36
      quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

gaza gelme yavaş yavaş sert kalkışlar yap önünden kaçarlar. düğün arabası misali.
      ayrıca makat korkusuyla da yaşanmaz, ya evinde otur dışarıya çıkma yada git kendini köprüden at.
      adamlar dünyayı geziyor cepte parasızda başına birşey gelmiyor.

tüm mesele cepte para ile dolaşmaya başlayınca başlıyor zaten gardaş. Sen bu dünyada yenisin galiba..
      |
      |

Olmaya, düzelmeya...
    • 09 Kasım 2017 15:29:36
      Kesilen yeri servise gider yaptırırım.
      |
      |

Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır. Daima kendi gücünüze inanın...

Audi A4 Tdi 2.0 Quattro
    • Teğmen
      188 Mesaj
      09 Kasım 2017 15:29:38
      Ezip geçilmesi lazım.Eğer buna ceza veriliyorsa öyle sistemin ben içine ederim.Hatta ben koysam kanunları, ceza yerine para ödülü veririm, toplumu pisliklerden arındırıyorsun sonuçta.
      |
      |

• 09 Kasım 2017 15:38:47
      quote:

Orijinalden alıntı: JoeyBane

bekara karı boşamak kolay

Nihayet mantıklı bi yorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 09 Kasım 2017 15:47:18
      30 yaşında 190 boyunda zebellah gibi bişeyimdir kilolu değil kalıplıyımdır hayatımda çevremdeki herkes beni kavgacı olarak bilir çok fazla kavgaya girip çıkmışlığım vardır çok fazla kişinin ağzını yüzünü patlatmışlığım vardır. Hiç kavgadan sakınmam trafik mrafik falan iki defa kasıtlı olarak önümü kesen motorsikletli kuryenin üstüne araba kırıp üstünden geçmişliğim vardır 3 defa iş yerinden kavgadan dolayı ayrıldım kaç defa karakolluk oldum sayısını bilmiyorum hayatımda 2 defa sağlam dayak yedim 2 sinde de 3-4 kişi birden girişti.

Yolda artistlik yapan adam sağa çeken adamın yanında herzaman sağa çekmişimdir basıp gitmem önce konuşurum eğer küfür argo falan varsa allah ne verdiyse girişirim çokta pisliğimdir kavgada Maltepe Gülsuyu gibi bir yerde yetişince her türlü pisliğini öğrenirsin kavganın hiçbir dövüş eğitimide almadım.

Bunlar hakkımdaki genel bilgiler sorduğun soruya cevap vermem için önce bunları söylemem gerekiyordu bunları övgü olarak düşünme hayatımda başıma ne geldiyse kavgadan geldi.

Hayatımda bundan 3 ay önce ilk defa önüm kesildi arabayla giderken gebze - tuzla arasında istikamet ediyordum yolda hızlı gidiyordum çünkü annem hastaydı hastaneye yetiştirmem lazımdı neyse arkamdan bi lavuk takılmış peşime haberim yok tuzlayı bilen bilir yan yoldan lipton fabrikasının ordan yan yola girdim kasisli bir yol geldi karşıma o sırada arkamdan gelen dobloyu fark ettim selektör yapa yapa geliyor arkamdan ben kasise gelince haliyle hafif yavaşlamak zorunda kaldım pat diye lavuk önüme çaprazlamasına girdi sonra arka sürgülü kapı açıldı bi baktım arkada 3 kişi önde 2 kişi temiz 5 kişi var insem arabadan hiç konuşmadan ağız yüz dağılacak bide karakolla cartla curtla hastaneyle uğraşıcam annemin yanına gidemediğimde cabası olacak kadın zaten bezmiş kavgalarımdan.
      Neyse bunlar önüme kırınca camı çok hafif araladım şoför indi söve söve bişiler diyor anında arka aynaya baktım arkamda araba yok geri vitese taktım hafif arabayı geri aldım gazı direk kökledim bu inen lavukların üstüne ama sağa sola kaçıyorlar sağa sola kaçarken de ben onların kaçtığı tarafa gidiyorum vurmaya çalıştım vuramadım öyle bastım gittim zaten kaçıp.

Hayatımda ilk defa böyle bir durumda kavga etmedim direk kaçmayı düşündüm ve ogün hayatımda ilk defa kavga etmemenin değerini anladım ogün eğer kavga etseydim temizinden 1 haftam p*ç olacaktı ama etmedim ertesigün olayı bile hatırlamıyordum.

Arabanızın önünü kesen kişiler varsa hiç acımayın derim direk üstüne sürün zaten kısa mesafeden öldürmezsiniz sakat bırakırsınız arabadan asla ve asla in-me-yin üstüne çıkın adamın arabasına sürtün vurun her haltı yapın ama arabadan inmeyin.
      Karakolluk olacaksanda olursun sokakta önünü kesen adam seni dövse sen o adamı birdaha nasıl bulcaksın da polise şikayet edeceksin o seni plakandan mlakandan falan bulur polise tutanak tutturur lakin sen onu bulamazsın onun için ez geç vur geç ya da kaç senin bilceğin iş.
      |
      |

• Çavuş
      64 Mesaj
      09 Kasım 2017 15:55:16
      Turkiye bu, ne olacagi olmadan kestirilemiyor. Ama benim basima gelse umrumda olmaz, yardirir devam ederim.
      |
      |

• Teğmen
      154 Mesaj
      09 Kasım 2017 16:12:30
      Buna benzer bi olay başımdan geçmişti, silahımın namlusuna sürdüğüm fişekle adamların topuklarının sesi birbirine karışmıştı.

|
      |

• Yüzbaşı
      724 Mesaj
      09 Kasım 2017 16:17:03
      idam da verseler öldüklerinden emin olana kadar 3-5 defa geçerim.
      |
      |

Kabe'nin anahtarları kıyamete kadar Türkler'de dir...!
    • Teğmen
      211 Mesaj
      09 Kasım 2017 16:30:36
      kardeşim imamla giden geri gelmiyor, gardiyanın götürdüğü geri geliyor. ben olsam yavaş yavaş gaz verir bir korkuturum korkmuyorlarsa sikerler. benim anam ağlayacağına onların ki ağlasın.

• Yüzbaşı
      391 Mesaj
      09 Kasım 2017 16:39:08
      Böyle aptalca konular nasıl popüler oluyor anlamadım.
      |
      |

Biz de yaşamış, sevmiş ve gülmüştük, bizi unutmayın.
    • Binbaşı
      1212 Mesaj
      09 Kasım 2017 16:44:16
      quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

Alıntıları Göster

zaten olay darp edilmemek ve malımı korumak.

can ve mal riski var

mal varlığını korumak için kasgo yapip canımızı korumak içinde kazı köklemek mantıklı. mümkünse sadece korkutup iki tarafta cana zarar vermemek, insan sevgisinden cok bu tarz sürü hayvanları genelde kincidir de. kim uğracak ondan.

çarparsan araca gelecek zararı kasko ile artık.
      |
      |

Steam ID: Mahoni38 - Yazilim Gelistirici
    • Yüzbaşı
      335 Mesaj
      09 Kasım 2017 16:50:30
      Hiç düşünmem tereddüt bile etmem. Gaza daha da kökler. Takır takır altıma alırım. Bir kere başıma geldi yaptım. Tekrar olsa yine yaparım. Benim anam aglayacagına onların anası ağlasın

|
      |

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,647
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.