Şimdi Ara

Arabanizi yikatmaya ne kadar bütçe ayiriyorsunuz . (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aracımı hiçbir zaman kuaföre götürmem kendim evimin arkasında atarım 30 metre hortumu her türlü iç dş temizliği yapcak malzemem vardır hem daha iyi detaylı temizliyom hem içime siniyo şunu unutmayınki arkadşlar hiç kimse arabanıza sizin kadar değer vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speed_ylc -- 1 Haziran 2011; 0:35:11 >
  • yılda bir 20 kağıt ayırıyorum genelde benzinciler yıkıyor
  • İc dis fircasiz 10 lye yikatiyorum, mazoyu full den aliyorum o zamanda bedava yikiyorlar
  • Her hafta benzin aldigimda benzinlikte dışını yikatirim; 2lira bozukluk veririm yıkamaciya.

Ayda 1 kere de iç dış yıkatırım; 15tl
  • Haftada bir kesin yıkatırım genelde c.tesi öğleleri. 15 lira tutuyor

İyi de bir yıkamacım var sağolsun özenle 1 saat süren iç dış temizlik yapıyor başında bekliyorum görüyorum iyi temizlediğini sunroofun içine kadar temizliyor daha önce gittiğim yerdekilere zorla sildiriyordum
  • aracımı kimseye emanet etmem.
    Kendim yakarım sigaramı süngerimle 3 saat dolanırım etrafında
  • Ankarada arabayı kendim yıkayacak yer arıyorum, bilen varsa pm atarsa hayır duamı alır...:)
  • Cruze'u ayda 2 kez dış(10tl), 2 kez de iç dış(15tl) sonax'ta yıkatıyorum.Ayda 50TL
    Clio'yu haftada 1 her mazot aldığımda otomatik makinada dışını yıkatıyorum bedava.Paspasları kendim silkeliyorum o kadar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _eRay -- 13 Temmuz 2011; 20:11:50 >
  • Devamlı yakıt aldığım yerde bir iki kez rastladım.
    Aracını 1 liralık köpük makinesi ve üstüne basınçlı suyla yıkattırıyor.
    Sonra da boş bir alana geçip bagajdan bişiler çıkartıp (sprey gibi bişeyler, bezler vs) son rötuşları yapıyor.
    O bile zor geldi bana.
    Amma üşengeçim
  • arabam genelde pis tir. (annemle bu yüzden münakaşa ederim hep)
    yıkamacıya vermekten nefret ederim.
    geçenlerde aklıma esti,
    çektim yakıt aldığım petrole,
    içini-dışını yıkadım.
    1,5 saat sürdü.
    ilk yıkayışımdı.
    sistemim oturmamıştı.
    çok daha kısa sürede, çok daha iyi yıkayacak hale gelebilirim.
  • benzincide dışını ücretsiz yıkatırım, içinide kendim temizlerim dolayısıyla "0TL"
  • 10 günde bir kendim iç-dış detaylı temizlik yapıyorum, cillop gibi oluyor.. 4 senedir kullanıyorum arabayı, daha 1 lira vermedim temizlik için..
  • Kendim yıkadıklarım harici , 2 haftada bir yıkatıyorum. Normalde 15 lira, ben 20 veriyorum adam daha bir özeniyor..
  • Araba bakim yapilmaya gittiginde yikaniyor. Gecen ay arabadan dokuntuleri alayim dedim. 2010 yilina ait gazeteler buldum arka koltukta. Bagaj toz toprak icinde. Kolsolda elimin izleri var. Torpido gozunde gecen sene aldigim maksimus duruyor. Pasakli miyim? Hem de feci pasakliyim oyle boyle degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Araba bakim yapilmaya gittiginde yikaniyor. Gecen ay arabadan dokuntuleri alayim dedim. 2010 yilina ait gazeteler buldum arka koltukta. Bagaj toz toprak icinde. Kolsolda elimin izleri var. Torpido gozunde gecen sene aldigim maksimus duruyor. Pasakli miyim? Hem de feci pasakliyim oyle boyle degil.

Maksimus iyiymiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayfm

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Araba bakim yapilmaya gittiginde yikaniyor. Gecen ay arabadan dokuntuleri alayim dedim. 2010 yilina ait gazeteler buldum arka koltukta. Bagaj toz toprak icinde. Kolsolda elimin izleri var. Torpido gozunde gecen sene aldigim maksimus duruyor. Pasakli miyim? Hem de feci pasakliyim oyle boyle degil.

Maksimus iyiymiş :)

Vizeden daha bu gun ciktim kafa agir isliyor yeminle. Adi neydi yahu onun. Hani 50 kurusa satiyorlar.

edit: doğru hatırlamışım yahu. iyi sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 14 Temmuz 2011; 23:19:29 >
  • Dibimdeki Full istasyonu sağolsun haftada 1-2 sefer giriyorum bedavaya geliyor sadece yıkayana 2-3 TL bahşiş veriyorum 3-4 ayda birde iç-dış için götürüp 15 TL veriyorum...
    Yeri gelmişken ücretsiz yıkamaya giripte o yıkayan emekçiye bahşiş vermeden gidenleri kınıyorum 1-2 TL ile iflas etmezsiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.