Şimdi Ara

Arabanın içi su alıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
159.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    su eksiltme varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compacterzurum

su eksiltme varmı?

Henüz gözlemleyebileceğim kadar uzun süre olmadı. Su miktarı genleşme kabında biraz dengesiz oluyor. Bazen min civarı oluyor bazen max a yakın oluyor.
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    Su seviyesini iyi takip edin.eğer eksilme yoksa korkmanıza gerek yok.Yok eğer su eksiliyorsa ayrıntılı olarak tesisat kontrol edilip kaçak giderilmeli.Şu an yapacağınız tek şey su seviyesini takip etmek.
  • quote:

Su seviyesini iyi takip edin.eğer eksilme yoksa korkmanıza gerek yok.Yok eğer su eksiliyorsa ayrıntılı olarak tesisat kontrol edilip kaçak giderilmeli.Şu an yapacağınız tek şey su seviyesini takip etmek.

Hocam şimdi araç soğukken mi takip edeyim? Yoksa araç çalışıp hararet normal seviyeye geldiğinde mi?
    sabah arabayı çalıştırmadan suya bakın.Hatta gerekirse keçeli kalemle ufak bir işaret koyun.Birkaç gün böyle yaparsanız net olarak cevabı almış olursunuz.
  • quote:

sabah arabayı çalıştırmadan suya bakın.Hatta gerekirse keçeli kalemle ufak bir işaret koyun.Birkaç gün böyle yaparsanız net olarak cevabı almış olursunuz.

Deneyeyim hocam.
    Gerçi su seviye kabı biraz kararmış ama takip edicez bakalım.
    Teşekkürler.
    yinede az çok suyun nerede olduğunu anlarsınız.Rica ederim.
    Aynısını Polo' da yaşadım
    Çözüm polen filtresi temizliği

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Deneyeyim hocam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

hort yapicam yeni konu acmaktan iyidir. Ayni durum su bir aydir bende de var.yeni arac aldim dolayisiyla komple bakima girdi filtreler polen filtresi herşey değişti. Daha sonra ilk yagmurda on koltuğun paspasinin altinin nemli oldugunu gördüm. Abartilacak kadar degildi ama, cam acik kalmistir dedim.kuruttum baya zorla. Daha sonra saganak yagista tekrar baktigimda paspasin altinin bayabaya nemlendigini basinca vicik olsugunu farkettim ancak bir yerden akma belirtisi yok. Ustten yandan vs.sadece surucu koltugu altındaki kisim... acaba aracın altinda catlak vs mi var diye uyku tutmuyor simdi. Siz polen filtresi demissiniz o da yeni degisti halbuki?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2009 model doblo da gelmişti başımıza bizimki klima ile ilgiliydi ama bilmiyorum hocam.Aklıma bu geldi.
  • Bagajda ıslaklık var mı acaba keçelerin altında ve yan direklerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalcer -- 12 Şubat 2015; 20:36:28 >
  • Lee-on! kullanıcısına yanıt
    bagajın kilimlerinin altında herhangi bir islaklık varmıdır hocam bizim araçtada stop lambalarının orda kasanın punto kaynakli ek yeri var ordan iceri su sizmisti ön paspaslara kadar gelmişti. Bagajı bi kontrol ediniz. Stop lambalarının ordan veya ordaki kasanın ufak bi catlagından olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Bu arada benim arabada bir sorun kalmadı. Polen filtresi değişti sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalcer

bagajın kilimlerinin altında herhangi bir islaklık varmıdır hocam bizim araçtada stop lambalarının orda kasanın punto kaynakli ek yeri var ordan iceri su sizmisti ön paspaslara kadar gelmişti. Bagajı bi kontrol ediniz. Stop lambalarının ordan veya ordaki kasanın ufak bi catlagından olabilir.

Yok hocam bagajda herhangi bir ıslaklık kaçak. İlk farkettigimde sadece arka koltukta cok az vardi. Simdi hala devam ediyor ön koltukta. Simdi kaputun altından sileceklerin ordan giderlere bakacağım... altta bi catlak olmasin da gerisini hallederiz umarim

• Su eksiltmesiyle ne alaka ? Benim aracımda arka soldan su alıyor ve araçta su eksiltmesi var.ama ben sanmıyorum ki o su bu kadar doldursun içini yoksa bilmediğim başka bir şey mi var

• Benim fiat palio marka aracın war 2001 model arabam sol on paspas komple şu dolmuştu yağmur lütfü hawa on cam fitilleri açılmış komple on cami sokturup fitilleri yaptırdım şimdide sağ on kapıdan felaket şu içeri giriyor ben aracimi yikayinca fark ettim fitilleri sorduruyorum çok pahalı bir çözümü bilen warmi ne yapmam lazım lütfen yardım edin

• Yardım edin kafayı yicem

• selamlar. aynı sorun bendede var. sürücü tarafındaki paspas tamamen su içinde ve sağ ayagım resmen su içinde kaldı. lan bu çeşme gibi su nerden geliyor acaba dedim belki klima deliklerinden geliyordur diye. elimi torpidonun altındaki klima deliklerine tutayım dedim biraz arkadaki boşluktan çeşme gibi su elime boşaldı resmen. bugün ciddi yağmur yagdı baktım paspas hafif ıslak ama sonra arabayla biraz ilerledim resmen ayagıma su boşaldı. sonra ışıkta durunca su kesildi. yeşil yanınca ilerledim gene boşaldı. sonra arabayı ilerletirken elimi aşagı tuttum resmen bahsettiğim gibi arkalardan bi yerden ince şekilde çeşme gibi su geldi. bununla kaportacımı ilgileniyor ? birazdan sanayiye ugruycam ...
    ayrıca bütün camlar klima herşey kapalıyken aşagıdan bi yerlerden normal seyirde hava geliyor. acaba orda bi boşluk var ordanmı geliyor. arabanın içinde rüzgar esiyor resmen. viraj alırken arabanın içinde rüzgar esiyor gibi oluyor ... yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkürler ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antilogaritma -- 18 Temmuz 2017; 11:1:9 >

• antilogaritma A kullanıcısına yanıt
    Hocam su tahliye kanalları oluyor, ön camın ön kısmında falan onlar tıkanmışsa su içeri gelebiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.