Şimdi Ara

ARABANI TAK DİYE SAT, PARANI ANINDA AL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
51
Cevap
2
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VavaCars (13 mesaj) djoz (2 mesaj) aydancan (2 mesaj) GodGave (2 mesaj) V.K. (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (27 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (10 mesaj)
  • @
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Bu ne lan hani batıyoduk forumda bile sıfır 3008 mi dersin clio mu dersin sorsan kriz var derler

Şöyle batıyoruz clio eskiden gülerdi insanlar bütçesi olmayan az yakan bir araçtı şimdi cliosu var yazıyorsun mesela :))

|
    |

Tesekkur ederiz. Dolu yağışından sadece göçük hasarı oluşmuyor, detay vermek gerekirse, bizim aracimizda ön cam ve sunroof değişmesi de gerekti. Bu sebeple kriter dışında kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    VavaCars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1951 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Orjin Carnibor

Adamlar al-sat işi yapıyor. Para kazanmak için haliyle şuanki ortalama satış fiyatlarından biraz daha altına teklif veriyor. Ne bekliyorsunuz? Sarı siteyi açıp, ordaki fiyatların aynısını size vermesini mi?

Paraya ihtiyacı olan veya satışı uzun sürecek aracı olanlar için daha uygun bir satış kanalı. Ama çoğunuz gibi yerinde oturup sıfır aldığı arabaya veya satmaya niyeti olmayıpta keyfine teklif alanların işine gelmeyecek bir sistem.

Birde marifetmiş gibi aracıma şu kadar teklif verdiler ha ha ha yazanlar var. Gerçekten insanımızı anlamak çok zor.

Adamlara ürününü sunmuşsun teklif vermişler. İsterse piyasa fiyatının 50bin tl altına teklif verir, sen ona teklif vermesi için izin verdiysen her türlü teklife açık olacaksın. İşine gelmiyorsa reddet geç, ama sanki firma suçluymuş gibi hallere girmeye gerek yok.

Tabiki kâr edecek fakat şuanda piyasa değeri 265-270 olan Mercedes(ki piyasası olmayan bir araç kesinlikle değil)marka aracıma 190 bin teklif eden firma ????? Arabam.com trink sat aynı araca 245 teklif ediyor.Çok mu normal ??

• Yüzbaşı
    380 Mesaj

Geçen hafta satış için ekspertiz yaptırmış bir müşteri olarak düşüncelerim:

Ekspertiz noktasındaki hizmet(Bursa için) kusursuz. Randevu saatine uyum mükemmel. Bekleme kısmı çok temiz ve hijyen. Ekspertiz ve teklif verme süresi çok iyi.

Fiyatlandırma konusunda benim eleştirim şöyle:

Tabii ki istediğiniz fiyatı verebilirsiniz ama aracın ,donanım seviyesine artı olarak sahip olduğu özellikleri yeterince irdeleyemiyorsunuz gibi.

Neden mi?
    Benim aracımda model versiyonundan (neredeyse aklınıza gelen her türlü opsiyon) çok fazla fabrikasyon özellikler olmasına rağmen ve araçta sıfır hata çıkmasına rağmen ilk tekliften herkese yapılan indirim yapıldı.

Eee ,nerede kaldı opsiyonların ederi.

Ama yine de kişisel fikrim , böyle kurumsal 2. el araç alım firmalarının olması, biz araç sahipleri için iyi olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydancan -- 23 Ekim 2020; 6:56:38 >
    |
    |
    Vavacars aracıma , hemen aracımın ozelliklerinxen bahsedeyim 2020 model Megane 1.3 tce 140 hb 1300 km de icon paket + metalik renk + sürüş destek paketi ( adaptif hız sabitleyici , uzun kısa otomatik far , çarpışma önleyici ve uyarıcı sistem vs ) verdikleri ön teklif 239 bin TL . Muhtemelen görüşmeye gidince biraz daha düşer 230 bin TL olur . Arabanın sıfırı şu anda bayiden alınca 309 bin TL .

|
    |
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    Ayrıca vavacars a bı önerim var fiyat teklifi alınmasi için sms doğrulama sistemi getirmeniz gerekli , çünkü numara ve mail girince doğrulama kodu vs olmadan hop fiyat teklifi atılıyor . Başıma geldigi için söylüyorum başka birisi yanlışlıkla benim numaramı girmiş ve fiyat teklifi benim numaramı gelmisti arayıp duzelttirdim .

• Firma Yetkilisi
    13 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba,

Bazı müşterilerimizde şu sorunun olabildiğini gördük. Geçmişte aracınızı değerlediyseniz, tarayıcınızda kalan verilerden dolayı tekrar aynı aracı değerlediğinizde güncel fiyat yerine eski dönemin fiyatı çıkabiliyor. DM'den bize ad soyad ve tel numaranızı iletebilirseniz sizi arayıp güncel değerleme yapıp size yardımcı olmak isteriz.
    |
    |
    asdzxcas3507 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: rryzen

Ayrıca vavacars a bı önerim var fiyat teklifi alınmasi için sms doğrulama sistemi getirmeniz gerekli , çünkü numara ve mail girince doğrulama kodu vs olmadan hop fiyat teklifi atılıyor . Başıma geldigi için söylüyorum başka birisi yanlışlıkla benim numaramı girmiş ve fiyat teklifi benim numaramı gelmisti arayıp duzelttirdim .
    Geribildiriminiz için çok teşekkürler. Haklı olduğunuz bir nokta.
    |
    |

Firma yetkilisi arkadaşa;

Ekspertiz yapıp satış yapmadığımız araç için tekrar yeni bir satış süreci yapabiliyor muyuz?

Kolay gelsin.

quote:

Orijinalden alıntı: aydancan

Firma yetkilisi arkadaşa;

Ekspertiz yapıp satış yapmadığımız araç için tekrar yeni bir satış süreci yapabiliyor muyuz?

Kolay gelsin.

Merhaba,

Araç alım kriterlerimize uyduğu sürece tekrar randevu alıp ekspertiz yaptırıp teklifimizi alıp aracınızı satabilirisiniz.
    |
    |
kripto para haberleri
SEO
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.