Şimdi Ara

🚗🚿 Arabamiyika.com Beşli Yıkama Paketi 500 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
41
Favori
69.217
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belirtilen fiyat her firmada sadece 5 araç için geçerlidir.

Gidip de abi 5 araçlık kontenjan bitti denmesin?

Bilemedim Altan...

Bu arada Ankara için giden var mı, tavsiye?

Edit: Her işletmeden sadece 5 farklı kişi bu süper fırsattan yararlanabilecektir.
    Online ödemeli ilk satın alan 5 kişi bu haktan yararlanacak olup, 5 kişi dolduktan sonra bu kampanya yayından kaldırılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blasph -- 20 Mayıs 2019; 11:0:6 >
  • Evimin yaninda 20 liraya yikiyorlar hem de 1 saat ugrasiyorlar stedekilere baktim git gel 10 lira yakiyorum zararli cikiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blasph B kullanıcısına yanıt
    Hocam kontenjan dolunca sistem otomatik satışı durduruyor diye biliyorum. Öyle olmasa bile sizi mağdur etmeyeceklerinden eminim.

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle oluyormuş, Yenimahallede Yüce Otodan randevu aldım, tecrübeleri paylasırım.
  • Gebze Autowash fiyat listesinde kampanyalı fiyat yazmıyor.
    Nasıl faydalanacağız?

Edit: 5 kişi kampanyadan faydalanabiliyormuş. Onu da zaten firma sahibi alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 20 Mayıs 2019; 13:2:10 >
  • Geçen gün iç dış yıkama aldım. Bugün yoldayken mesaj geldi sadece dış yıkamanız var diye. Aradım kontenjan dolmuş siz dışı almışsınız gibi bişeyler söyledi. Oysa emindim iç dış aldığıma. İptal edin dedim madem. Bu sefer hatamızı telafi edelim dediler. Yıkamacıya verdim teli görüştüler. Arabam yıkandı sorun çıkmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

öyle olunca noluyorki, zaten su değil bu, sert buhar gibi düşün, gayet de güzel oluyor

Alıntıları Göster
    iç kısma su tutma diyoruz, tutunca oradaki egea kapı eşiği logosunun A harfi kopuyor.
    harf nerde diyorum, abi kanalizasyona gitti sanırım diye cevap veriyorlar.
  • Buradan önce hizmet almıştım, dün gittim Ankara Otospa'da yıkattım. Kampanyalı olunca insan şüpheyle gidiyor ama öyle olmadı. Yanımdaki araba 30 liraya yıkatıldı. İkisine de aynı özeni gösterdiler. İç yıkamayı da güzel yaptılar, iyice silip süpürdüler. Memnun kaldım açıkçası.
  • Adana yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Adana Dilan Oto Yıkama'dan randevu alabilirsiniz:

https://www.arabamiyika.com/oto-yikama-ve-oto-kuafor/kampanya/200-dilan-oto-yikama/343-ic-dis-yikama-1499-tl-5-arac-ile-sinirlidir

İlk sayfada yoktu teşekkürler

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    Hocam mahalenizdeki oto yikamacı hangisi ismini söylerseniz orayla ugrasmayiz

4 koltuk 99tl dilan yıkamada geçerlimi

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Dilan Oto Yıkama'nin sayfasında 4 koltuk temizliği ücreti 100 TL olarak görünüyor:

https://arabamiyika.com/oto-yikama-ve-oto-kuafor/200-dilan-oto-yikama

Linkten ilgili hizmeti seçerek randevu oluşturabilirsiniz hocam. 🚗🚿 Arabamiyika.com Beşli Yıkama Paketi 500 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 21 Mayıs 2019; 15:50:1 >

• Ben de Ankara Sonax'da yıkattım. Normalde yıkattığımdan farklı bir muamele ile karşılaşmadım. 35 e yıkatıyordum 15 e geldi.
  • Merhabalar,

Ben Arabamiyika.com kurucu ekibinden Ömer.

Bazı konular yanlış anlaşılmış. İzninizle bunlara açıklık getirmek isterim.

Sadece online ödemeli randevu olmasının sebebi şudur; üye iş yerlerimiz ile anlaşmamız gereği her ay 5 araç Arabamiyika.com adına yıkanmaktadır. Bu 5 aracı da sadece online ödemeli randevu ile takip etmekteyiz. Buradaki amacımız firmaların hem yeni müşteriler ile tanışması hem de bu tanıştığı müşterilerine çok iyi bir hizmet verip onları sabit müşterileri haline getirme stratejisidir.

Kesinlikle 14.99 TL düşük fiyat diye yıkamanın kalitesiz olacağı düşüncesine kapılmayın aksine daha bir özen gösterilecek olup, özen gösterilmeyen yıkama hizmetinin ücreti kartınıza iade edilecektir. Bir firma hakkında çok fazla şikayet var ise de platformdan çıkartılır.

Anlayacağınız üzere biz yeni bir girişimiz. Faaliyetlerimizi Ankara TOBB ETÜ GARAJ bünyesinde yürütmekteyiz.

Bu ay ilk avantajlı yıkama satışları yapıldığı için kurguyu sadece firma yetkililerine anlattık. Bazı iş yerlerinde personele yeterince haber verilmediğini gördük. En nihayetinde hiç kimseyi de mağdur etmemeye çalıştık ama

Önümüzdeki ay sistem biraz daha oturmuş şekilde devam edecek :)

Bitlis ve Çankırı'da olup Bursa'da olmama konusu içinse şunu söylemek isterim aslında Bursa'da da üye iş yerimiz mevcut hem de Sonax Bursa :) Henüz sözleşme yapmadığımız için iş yeri araç yıkama bakiyesi yüklenmedi sisteme

Son olarak normal zamanlı randevularınızı da Arabamiyika.com'dan oluşturup bize destek olabilirsiniz :) Asla değerli kullanıcılarımızı mağdur etmeyiz.

Çok Sevgiler,

Ömer Cebeci
    Founder of Arabamiyika.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omercebeci -- 21 Mayıs 2019; 16:44:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omercebeci

Merhabalar,

Sadece online ödemeli randevu olmasının sebebi şudur; üye iş yerlerimiz ile anlaşmamız gereği her ay 5 araç Arabamiyika.com adına yıkanmaktadır. Bu 5 aracı da sadece online ödemeli randevu ile takip etmekteyiz. Buradaki amacımız firmaların hem yeni müşteriler ile tanışması hem de bu tanıştığı müşterilerine çok iyi bir hizmet verip onları sabit müşterileri haline getirme stratejisidir.

Kesinlikle 14.99 TL düşük fiyat diye yıkamanın kalitesiz olacağı düşüncesine kapılmayın aksine daha bir özen gösterilecek olup, özen gösterilmeyen yıkama hizmetinin ücreti kartınıza iade edilecektir. Bir firma hakkında çok fazla şikayet var ise de platformdan çıkartılır.

Anlayacağınız üzere biz yeni bir girişimiz. Faaliyetlerimizi Ankara TOBB ETÜ GARAJ bünyesinde yürütmekteyiz.

Bu ay ilk avantajlı yıkama satışları yapıldığı için kurguyu sadece firma yetkililerine anlattık. Bazı iş yerlerinde personele yeterince haber verilmediğini gördük. En nihayetinde hiç kimseyi de mağdur etmemeye çalıştık ama

Bitlis ve Çankırı'da olup Bursa'da olmama konusu içinse şunu söylemek isterim aslında Bursa'da da üye iş yerimiz mevcut hem de Sonax Bursa :) Henüz sözleşme yapmadığımız için iş yeri araç yıkama bakiyesi yüklenmedi sisteme

Son olarak normal zamanlı randevularınızı da Arabamiyika.com'dan oluşturup bize destek olabilirsiniz :) Asla değerli kullanıcılarımızı mağdur etmeyiz.

Çok Sevgiler,

Ömer Cebeci
    Başarılar dilerim, 14.99 olan kampanyanızın Ankara'da daha fazla firmaya yayılmasını ümit ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: omercebeci

Merhabalar,

Çok Sevgiler,

Ömer Cebeci
    Bugün 16.30 Eskişehir Prestij Oto Yıkama için randevu oluşturdum. Siparişi oluşturur oluşturmaz yetkili arkadaş aradı ve bilgilendirdi. Arabamı yıkattım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım ve hizmetten memnun kaldım.

• omercebeci O kullanıcısına yanıt
    çorlu/tekirdağ için bir anlaşmanız var mı?
  • omercebeci O kullanıcısına yanıt
    foruma özel indirim kuponu vs bir kampanya bekliyoruz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.